+1 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Merhaba herkese içim çok sıkılıyor kızlar artık yaa sürekli ağlamak istiyorum geceleri bebeğim uyumayınca of pof diye bağırıyorum sonra vicdan azabı çekiyorum eşim bana destek olduğunu söylüyor evet oluyodu asla olmadı diyemem ama artık tamamen saldı kendini ya bi pazar var o gün bari bize zaman ayır diyorum o gün de iş buluyor kendine tamam para da ihtiyaç eyvallah ama biz pazarları dahi çalışacak kadar kötü durumda değiliz çok şükür maaşı gayet güzel 5 bine yakın maaşı var dışarıdan yaptığı işler var evimiz kira değil yemeği suyu kayınvalidem yapar orda pişer herşey isteyen orda yer isteyen evinde bi evimiz daha var Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah ordan da kira gelir adam akıllı masrafımız yok bebekten başka ben öyle alışveriş meraklısı biri değilim en son hamileyken kıyafet aldım kendime o da hamilelik için ama bunaldım artık o haldeyken bile kenarda köşede birikmiş kötü için ayrılmış 100 liramız yok ya kafayı yicem dün kızım hastalandı doktora gittik 215tl hastanede 380 TL eczanede harcadık kömür parçasıydı o para onun için ayırmıştım yapcak bişey yok diyo bana hesap kitap sormam hiç saçma sapan harcama yapmam bebeğime bile gereksiz keyif için hiç bişey almadım ben ilk bebeğim olmasına rağmen hep eltimden kalanları kullandım kullanıyorum da bi de şöyle bişey var belimden rahatsızım fıtık var akşam olsa da kocam gelse şöyle 1 saat çocukla ilgilense benim de totom yer görse diye bekliyorum geliyo ben biraz uzancam diyo ya bugün pazar ben sana bizi gezmeye alışverişe oraya buraya götür demiyorum ki sadece çocukla ilgilen ya bugün bebekle ilgilenir ben de biraz işlerim bakarım biraz dinlenirim diyodum mümkün değil kahvaltıyı yaptı kalktı gitti işe yine ya mecbur değilsin bugün gitme ya daha o ladr çok yazacağım şey var ki evim rutubet alıyo tavanları simsiyah durulacak gibi değil kızım dünden beri hava alıyo ciğerlerine kadar hırıltı inmiş gerekirse evi değiştirelim diyorum tek kelime bile etmiyor artık herşeyi kafama takmaktan sütüm de gitti zaten azcık sütüm vardı 3 gündür kızım hiç emmiyo hiç öyle canım yanıyor ki sanki diri diri gömüyolar beni o kadar çok isterdim ki kzım doya doya emsin ** aypk işte 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok uzundu okuyamadım ama Allah yardımcın olsun canim
(147 puan) tarafından
Amin canım hepimizin Allah yardımcısı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
İsin zor benzer dertler bende de var
0 oy
(373 puan) tarafından
Bence erkekler çocuk olduktan sonra dışarı kaçıyor zor geliyor bir gün çocuğa bakmak benim eşimde spor yapamıyorum kendime zaman ayiramiyorum diyor şaka gibiler valla 
(147 puan) tarafından
Gel de delirme işte
0 oy
tarafından
Uzundu okumdm ama maas 5 bin diyosn ek iş diyosn masrf yok evmz var kirada faln diyosn ama zor durumdayz diyosn
(147 puan) tarafından
Zor durumdayız demiyorum onca şeye rağmen kötü gün için kenara atılan bi para bi birikim yok diyorum yani eşim bu kadar çalışıyo hani nerde niye hiç birikim yapmıyor buna çok kızıyorum
tarafından
O zmn bol bol geciniyosnzdr bu kadar para icnde kisark harcarsan bir problem var demektir

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 315 göst.
1 Eylül 2021 Aile kategorisinde Hacer_BN (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 643 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Rabiafule2 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 294 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bebikim54 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 960 göst.