0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (609 puan) tarafından

Kızlar dün aksam rahat uyuyamadım öte beri dönmüşüm ve biraz sert bir şekilde uyku haliyle yüz üstü yatmışım o an karnım acıdı dua okuyarak uyumuşum normalde midem çok bulanır ama bugün fazla olmadı hele ki ilaç içtikten sonra sabah cok bulandı akşam ilaç içince bulanmadı hiç hatta normal de bulanırdı zaman bilmezdi akşam da ara ara sağ sonra sol kasıgımda gerilme kasılma vardı kanama vs suan yok çok şükür ama bişey olsa belli olur du değil mi  :'(

Gebelik haftası 9+4

1 cevap

0 oy
tarafından
Şuan rahmin büyüdüğü için kasların geriliyor ağrı olması çok normal canım ama sen yinede için eahat etsin diye git kontrole
(609 puan) tarafından
Daha günüme 19 gün var açıkçası gitmekten korkuyorum ilk bebeğim bebegimi 2.5 aylıkken karnımda kaybettim  suan belimin sol tarafında yanma var biraz normal mı
tarafından
Allah'ın izniyle bir şey olmaz inşallah canım rabbim korusun bebislerimizi ama bu zamanlarda çok normal çünkü vücudun artık değişiyor genişliyor ve kasları geriliyor bunlarda ağrı yapıyor bi Ayetel Kürsi oku bebisine kendine için rahat olsun normal bunlar
(609 puan) tarafından
İnslllah canım hep okuyorum zaten hiç ağzımdan dua eksik olmuyor cok şükür ama insan korkuyor ilk gebeliğimde 2.5 aylıkken kaybettim :((
tarafından
Evet canım insan korkar ama rabbime emanet et sen bebişi rabbin korur insaAllah bende çok pinpirikliyim hep en ufak bir şey de hastaneye koşarım gece gündüz demeden bebekte hep beni korkutup hastaneye gidince canlanıyor anne yüreği işte daha görmeden bağlanıyoruz onlara ama senin için rahat olsun çok normal bunlar kafana takma sakın
(609 puan) tarafından
Ay canım çok teşekkür ederim ya içim biraz su serpildi :)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 139 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merveeee (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 418 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yuska (35 puan) tarafından soruldu
0 oy