+1 oy
141 göst.
Aile kategorisinde (277 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben il dısından ailemi ziyarete qeldim ablamda iki haftadır dogum yapmıs benimde 3 yasında bi oglum ve 32 haftalık hamileyim biraz zor qeciyor hamileliqim ablam qel iki qün yanımda kal diyor ama eşim izin vermiyor annemde bana kızıyor anne n yapalirim diyorm qit qel diyor kal demiyor izin vermiyor diyorm ama anlamıyor iyice eşini tepene bindir diyor ablamda hastaneye qidicek kolunda hayvandan bulasan mantar var bebeqe bak diyor ama benim halimde yok nnyapıcam iki tarafıda kırmak istemiyorm
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

7 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Git bak canim 1 saat ne olacak yeni bebek uyur zaten kalmaya da bisey demem gönlü olsu  git gel sende
(277 puan) tarafından
Gidip gelmeme bişi demiyor zatn sadece orda kalma diyor annende kal diyor yatmaya yani
(1,921 puan) tarafından
Benim esimde de oyle kalmam gidip gelirim yatinca ne olacak zaten git ufak tefek yardim edersin sende bende hamikeyim 9 aylik bi oglum var 4 yasinda da kizim var kardesim dogim yapcak bugun yarin bende ona gidecem o bana ben ona
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim.sende hamilesin yani senden hizmet beklenmez. Gunduz gidip gelebilirsin.gecr uykusuz kalan etcen bebek ve çocuğuna zor olur. Annen gitsin kalsin 2 gün madem gidilmek zorunda  
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Git bak geri dön. Yazık kadına ya 
0 oy
tarafından
Yani böyle bir durumda eşin de anlayış göstersin kalma dön tamam da. Ablan da yeni doğum yapmış, doktora gitmesi lazım neticede. Mecbur kalmasa demezdi bence. Üzüldüm.
0 oy
tarafından
Esin izin vermiyorsa gitme bence sonra aranizda tatsizlik olur 
0 oy
tarafından
Eşinden izin iste en azından 1saatliğine bakmaya git saha sonrada evine dön
(277 puan) tarafından
Eşim sadece kalma diyor yatıya
tarafından
Git akşama annane git o zaman ortayı bulmaya çalış
0 oy
(129 puan) tarafından