0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından

Kizlar esinizin harcamalarina karisiyomusunuz? Ailesine yardimci olmasina müsade ediyomusunuz?

23 Cevaplar

0 oy
(649 puan) tarafından

Bu konuda ne desem esimin ailesinin bize hic birseyi olmadi dugun salonundan tutunda halısı mobilyası herşeyi biz aldik hatta belki gulceksiniz ama düğünde takıları bile ben kendim gidip sectim esimle odedik. Beyaz esya falanda ayni suanda daha gecen ay kayinbabamin arabasının sigorta masraflarını odedim bu ay yine bir seyler varmis borc onlar ödenecek :))) ama evimiz ayri hatta semtimiz bile :)  esim de gereksiz yere harcar hep kizarim bu huyuna bende harcarim ama asla fuzuli seyler almam gayet idarelidir bazen eşime kizarim o kadar parayi naptin diye o zaman sayar işte sunu aldim babama verdim mazot aldm falan diye o da bana hep der kendi parani kazanmayı birakta artik birazda benim paramda ye diye cunku ben ona takilirim hep koca parasi nasil birsey çok merak ediyorum diye :))) bekarkende hep kendim calistim baba parasini ilk okuldaki harcliklardan hatırlıyorum. Ha baba parasi diyince benim kendi babamda bir ay dursa bir ay biseyleri odeyemiyor o zaman ona da yardim ediyorum. Esim karışmıyor bende ailesine verdigine karismiyorum saçma bir geçim seklimiz var bir an düşündüm de sorunca :))

-Reklam-
0 oy
(929 puan) tarafından

Pek harcamaz kendine genelde eve harcar borçlara falan gidiyo zaten bi kısmı . Ailesinede pek vermez çok sıkışmadıkları müddetçe verse bile geri verirler mutlaka .

0 oy
(395 puan) tarafından

Asla karişmam zaten kocam kendine ayda yilda bir kere birsey alir kiyamam. Bende almam oyle pek birsey oda biliyor beni :) 

Ailesine verirsede karismam cunku ailesi bize hep destek borçsuz düğün yapdik neleri varsa benim eşimin zaten Allah razi olsun ben desem anne sunu begendim bana onu kesin alir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 739 göst.
9 Kasım 2018 Aile kategorisinde Hiiiii (45 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...