0 oy
579 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (320 puan) tarafından

Kızlar çok hoşuma gidiyor fakat hiç kullanmadım kullanışlı olur mu nasıl takılıyor acaba 

image

9 Cevaplar

0 oy
(7,208 puan) tarafından
Mutfağın geniş ve ferah ise yakışır bence . Benim salonumda var ama şuan ne taşları kullanıyorum ne de yukarı kaldırıyorm hevesimi aldım. Sende al içinde kalmasın sıkılır isen indirirsin aşağı 
(320 puan) tarafından
İndirince normal tül gibi mi duruyor acaba
(7,208 puan) tarafından
Evet canım
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Bnm fikrimce bu tarz perdeler mutfakta olmamali ya surekli yemek pisen buhar olan bi ortda ne bilim pekte kullanisli olmaz bnce ama tabi her fikre saygi duyarm yani
(320 puan) tarafından
Sürekli yıkıyorum acaba kullanışlı olur mu
(427 puan) tarafından
Surekli yikarsan bukezde utu derdiydi felan ugrastiracak bilemedim ki simdi canm
0 oy
tarafından
Benim yatak odamda var canım memnunum 
(320 puan) tarafından
Nasıl takılıyor acaba sürekli yıkıyorum 2 ayda 1 zor mu takilmasi
tarafından
Yok canım normal perde gibi aynı
0 oy
(37 puan) tarafından
Olmaz canım ben salonumda kullanıyorum görüntü olarak şık duruyor ama temizlik açısından zorlu. Yıkarken tek tek iplerini filan çözüp sonra bağlaman gerekiyor. Hele ki mutfak olursa yağlanma kirlenme daha çok olacak yıkama işlemide haliyle fazla olacak uğraşılmaz yanii :) 
(320 puan) tarafından
Çok merak ediyorum takılmasıni farklı mı normal tullere göre
(37 puan) tarafından
Normal perde gibi takıyorsun sonra içinde halkaları oluyor küçük küçük. O halkların içinden tek tek ip geçiriyorsun büzgülü olması için
(54 puan) tarafından
Bu tarz perde bende kullanıyorum ilk zamanlar bütün ipleri tek tek açar öyle yıkardm ama sonra bıktım bi gün öylece attım çıkardım hiç sorun olmadı ipleri açmadan da yıkayıp asılır. Mutfağa uyar mı dersen, eğer dekorasyonun uygunsa hoş durabilir ama mutfak için bu kadar şaşaya gerek varmı bilemedim.
0 oy
tarafından
Ben salonumda kullanıyorum o büzgülü yerleri aşırı toz topluyor canım hiç memnun değilim hele ki mutfağa kullanışlı olacağını sanmıyorum 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
İp perde benimki memnunum bunlar yağ filan çekermi bilemedim kuzum 
(320 puan) tarafından
Bende çok kararsız kaldım ya simdi
0 oy
(718 puan) tarafından
Mutfga gore degisir cnm 
0 oy
(4,222 puan) tarafından

imagebenmkı boyle cnm normal tül gibi de oluyor kenardan ındırebılıyorsun stor perde gıbı gunes oldugu zmn indiriyorum rahatsız etmesin diye cok memnunum

(320 puan) tarafından
Çok güzelmiş güle güle kullanın
(4,222 puan) tarafından
Tesekkur ederim Canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 910 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 401 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Alya23 (4,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 449 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 285 göst.
26 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...