0 oy
942 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hayırlı geceler arkadaşlar PİNTEREST'ten bir kaç model buldum benim şuan oturmuş olduğum kirada bu perde uygun olmaz zebra tül sıkıldım da zaten temizlemesi de ayrı sıkıntı şu ipli olan acaba tül nasıl temizlemesi makineye atılır mı var mı kullanan aranızda <3

MUTFAK 

image

image

Düşündüğüm tül modeli beğendim ama kullanımı nasıl olur

image

Buda şimdiki oturduğum evin zebra 

image

8 Cevaplar

0 oy
(328 puan) tarafından
Bence 2 ci canim
tarafından
Bende çok beğendim bu modeli ipli olan da nasıldır kullanımı acaba
-Reklam-
0 oy
(3,919 puan) tarafından
Fonn perdee 2. Gorsell 
tarafından
Bende çok beğendim bu modeli kullanım hakk.da Google'dan bir araştırmam gerek
0 oy
tarafından
Kruvaze guzel olur cnm ilk resimdeki
tarafından
Ikinci resmdeki ayrk ayrk oluyo galiba canm
tarafından
Evet ama nasıl takılıyor tek tek ipli mi yoksa bir bütün mu onu hiç bilmiyorum valla int.te görmüştüm birde Instagram'da bir ark.da kullaniyo salona oda
tarafından
Canm tek tek degildir o normal perde gbidir ama tul kismi kesik gibidir bence
tarafından
Çok zormuş yıkaması şimdi ark.dan öğrendim makinede yikarsan çöpe atarsın bide ütülemek gerekiyomuş şifon her zaman zor olur dedi ilk modeli yattı aman aman onunla mi ugraşcam yahu bide mutfak olacak :/
tarafından
Benm salon perdem o ilk attgndan durusu guzel hic yikamadm daha ama nasl takiliyo blmoyorm Allahtam temz salonu kullanmyrm hic bilen birini bulursam hemen yikarm ama bulmusken:))
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kelebek modeli yaptır açılıp kapanan yere diğerine de 1. Resimin yarısı olabilir 
tarafından
Oda olabilir kuzum mantıklı tekrar eve gidip bakmam gerek nasıl olur çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(251 puan) tarafından
Valla canm 1 model attığın perde modeline bayıldım iplisini hiç kullanmadım ama kullanan akrabimiz var tek ip kullanacaksan görünüm açısından iyi olur ama mutfagin dışardan görünür 
tarafından
Kuzum kendi evim olacak nasipse taşınmaya gecmedik henüz o yüzden iyi bir şey bakıyorum Allah razı olsun çok sağolasın canım ♥️
(251 puan) tarafından
Heee şimdi tamam :) o zman zoruna bakma boşver ilk modeli yaptır güzel gorundukce zorluguda kalkar
tarafından
Valla aynen öyle kuzum bende şimdi bir ark.dan öğrendim kullanımı çok zormuş makineye atarsan çöpe atarsın ütülemek de gerekiyomuş şifon zor olur dedi en mantıklısı ilk model yıkaması da kolay hem :)
(251 puan) tarafından
Aynen canm valla bende 4 stor var bir günümü alıyor ama kullanışı kolay yolu varmisda ben bilmiyormusum yeni öğrendim bidahikine öyle yapicam storlari
tarafından
eminim vardır bu youtubeda da nasıl yikanacak kullanımı Hakk. Bilgi veriyolar ordan da bakmak gerek bende memnunum da hiç yikayamadim göze alamadım ama zaten bunu artık ya anneme ya kayinvalideme veririm artık yeni model tül ve perde için bakmam gerek nasipse
0 oy
(13,316 puan) tarafından
İpliği aldığında nerde benim zebram diye mumla arayacaksın yıkanması inanılmaz zor. Birinci mutfak işi değil gibi ama ipli de değil bence biraz daha bak modellere. 
tarafından
Zaten evin eksikleri yok oraya kapora bankaya ipotek ücreti hayat sigortası bunlar masraf fazla da masrafa sokmam artık inan ev alıyorsun uyguna belki ama o sana patlıyor 15-20 bine
(13,316 puan) tarafından
E öyle sadece evle bitmiyor valla. Devir de hesap devri. Taçta falan hazır perdeler var ben daha önce arkadaşa aldım şimdi aynısını çocuğun odasına almayı düşünüyorum. En fazla fon kanat 200-300 tutuyor. Arastır istersen
tarafından
Çok sağol bir bakarım gittiğim yerlere de sormam gerek ♥️
(13,316 puan) tarafından
Rica ederim güle güle otur evinde ❤️
tarafından
Allah razı olsun kardeşim benim ♥️
0 oy
(4,102 puan) tarafından
2 benimde var ondan mutfakta kullanirim cok sewerim benn
tarafından
Kuzum nasıl makinede yikayabiliyor musun çıkarması takması nasıl ipliden bahsediyoruz sanırım değil mi :)
(4,102 puan) tarafından
Ipli degil cnm fon olandan bahsettim ama iplisi kolay gözkyor cnm
tarafından
Evet ama şimdi bir ark. söyledi kullanımı yıkması sıkıntı ondan vazgeçtim artık ilk foto olan perde modellerine bakicam nasipse
0 oy
(1,791 puan) tarafından
İki kanatlı olan gayet güzel. Neresi bura yaa güzelmiş 
tarafından
Valla bilmiyorum kuzum Pinterestte karşıma çıktı araştırırken benimde hoşuma gitti mutfağı :))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 596 göst.
10 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bitanecikoglum (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 335 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 311 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 549 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Melek34melek (248 puan) tarafından soruldu

397,260 soru

11,881,688 cevap

36,000 kullanıcı