0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Şaka gibi bize geldiler oturmaya kızımı seviyor filan göğsüne doğru tutuyor sonra bı an gaza geldi ay dur mememi veriyim bakiyim tutar mı dedi. Bu bebek daha 3 aylık tabiki tutar ve vermesinin amacı ne yani. Yok dedim ananne ben sevmem öyle şeyleri teyzem de diyo ki sanki nolcak süt mü geliyor. Hayır anannemin bunu istemesi gayet normal benim reddetmem garip geliyor. Midem bulandı orası ayrı. Zaten eltim ben yokken kızı emzirmisti bu insanlarda bebeklere meme tutturma hevesi özentisi nedir ya. İki üç kere ısrar etti ben istemiyorum dedim bıraktı sonra aradan bı kaç saat geçti kızım uyuyamadigi için huysuzlandi, bu seferde diyor ki, acaba ac mi inek sütü verelim mi biraz. Tovbeee tovbeee tabi buna da izin vermedim surat asa asa gittiler. Umurumda mı asla. Ben elalem için diyordum guvenemem diye kendi aileme bile bırakıpta diğer odaya gidemem, eniştem gelir kızın ağzına portakal verir zorla onu tutmaya çalışıyorum yine beni yadirgiyorlar, ben yediğim halde kıza pişik yapıyor diyorum. Yok o başka biseydendir filan gerçekten yoruldum daha da büyüyene kadar davet etmeyi düşünmüyorum bı gecede şok üstüne şok yaşadım

21 Cevaplar

+4 oy
(2,202 puan) tarafından
Yaaa ne meraklilar su memelerini ortaya cikartmaya zamaninda kendi veledini emzirmissin daha ne bu emzirme aski coknistiyosan git kocani emzirr **** okuyorum a.mk soyle insanlara yasi kac olursa olsun ki burda kocaaaa kadinn yasli teyze ne isin var snein emzirmeyle memen dizine degiyodur emzirme pesindesin tovbe bismillah iyosini yapmissinn cocugunun agzina her onune gelen meme sokamaz o eltinin de cwrpik bacaklarni ikiye ayir 
(2,202 puan) tarafından
Ahahahahh kiz icinde oda yokmuydu benm direk aklima kac sektiriyonn diye sorsaydin geldide yazmadiydim ☺☺☺ prensimibekliyorum aklin varsa bebegini 1 dakika bile birakma eve gidene kadar cisini tut ama orda gitme  hasta mi o ananen azdinmi kudurdunmu git adam bul kendine de ya bazen burda cok sasiriyorum boyle seyleri okuyunca suratina şqplagi yersen mezarliga memen acik girersin yarabbi ya
(192 puan) tarafından
Suravebebesi daha doğmamış bebeğime bunları diyor ya eve geldim sinirden ağladım ve eşime de dedim kimsenin kucağına vermiceksin çocuğu kimse almıcak dedim annem alabilir o hariç kimseye vermicem dellendim ya kocası yok heralde benim çocuğa oynatacak memeleri töbe yaaaa :)
(2,202 puan) tarafından
Wallahi yasli basli dinleme one oyle pispis mikropmu var iltihapmi var yikadimi bu tek yasli icin gecerli degil tabi de walla memeni yakarim de kaynar suyla tehdit et  hakarete girmek istemiyorum ama hayirdir nedemek seni emmicekmis ben emziricem kocanin yok olusu emzirme hevesinden belki yavrumm aman aman o kari simdiden bunu dediyse herseyi yapar dikkat ett gitme gorusme gerekirse bebegini kanguruya koy cikarma icinden
(192 puan) tarafından
Annemde kalıyor annem bana bakmaya gelince oda gelicek şimdiden kara kara düşünüyorum ben napcam ilk 6 ay su bile verilmicek dedi doktor dedim sen görmeden veririz biz diyo Allahm kafayı yedirecek bana kız böyle yaşlıları çok severim ama ananemi hiç sevmiyorum
(2,202 puan) tarafından
Yaslilar basimizin tacidir rabbim eksik etmesin ama anannen cok garip hani su vericez demesi bi nebzede emziriceme cok sasirdim teyzecim isin ggucun yokmu ☺☺☺
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Demans başlangıcı canım allah sifa versin annanene
tarafından
Bence bı rahatsızlık değil bu öyle rahatliktan gelen bı tavır
(7,654 puan) tarafından
Rahatlığın bkunu cikartmis kusura bakma :)vok emzirme arzulari varsa eşlerine gitsinler tövbe estağfurullah
tarafından
Aynısını dedim anneme çok ozendiyse kocasını emzirsin diye benim yavrumdan ne istiyor hayır emzirse nolcak yani amaç ne olabilir ki
(7,654 puan) tarafından
Var böyle değişik kafalar normal değil allah sabır versin
0 oy
tarafından
Ailen toptan cahil bu ne ya dişi bile olmayan bebeğe neler vermeye çalışıyorlar
tarafından
Tuzlanmak bebek ölümüne sebep oluyor ne alaka bu balık mi da kokacak :D
tarafından
Anlatamazsin kii bişey desem iyiki çocuğun oldu görmemişin çocuğu olmuş filan diyorlar ayy bebek bakmak bunlarla uğraşmaktan daha kolay vallahi
tarafından
Eskilerin yaptığını yapacak olsak evin yolu şaşar gelenek görenek adı altında Binbir hurafe yaşatıyorlar benim kaynanam da her seferinde ben butun çocuklarıma herşeyden bir parmak ağzına verdim alerjisi ilmasin diye diyor ben veremem dedim sen çocuğu hassas yetistirecen diyo eşimin yaninda eşim de öyle yetiştirme diyor bana nasıl her şeyden bir parmak verim bir ay sonra doğuracam korkuyorum şimdiden kaç kere dedi bunu kesin yapmaya çalışacak zaten yeni evliyim doktor atopik ve hassas bir bebek yediklerine dikkat et dedi bana kaldı ki kendi elimle çocuğun ağzına bir şeyler veremem verdiremem dicem yeni gelinim ya saygisiza çıkacak kesin adim ben bile alerjigim su yaşta ne yesem benek benek oluyorum senin gibi olacak diye bişe yok diyor ama oğlum uyumazdi bu bebek de sizi uyutmicak demeyi biliyo sinir oluyorum
tarafından
Ay Allah'ım saçmalığa bak gerçekten aklım almıyor ya
tarafından
O parmağı .. neyse.
Ay sallamış kaynanan hee eskiden herkes alerjiyi biliyordu de. Alerjiye gelene kadar Dr yüzü mu görmüş çocuklar. Şimdiki gibi gidip tahlil yapılıp güzelce bakılıyor muydu . Uyduruyor alerji olmasın diyeymjs he nerden biliyorsun sen alerjiyi
0 oy
tarafından
Bnde oyleyim..sonra diyolarki çocuğunu bize bırak sen git gez dolaş hava al ...ver biras biz bakalım...vermeyince takıntılı anne baba oluyoruz..
tarafından
Banada diyolar bırakmadım bırakamam da iyiki bı çocuğun oldu diye laf söylüyorlar hiç umurumda değil kusura bakmasınlar çok bunalirsam havada güzelse kızımı alip çıkıp gidip geliyorum
tarafından
Aynen öyle..kaynanam herşeyden taktırma peşinde..bn varken izin vermem ama.yokken güvenemiyorum.varksn teklif ediyo yokkken verir cnku. annem desen belim agriyo gözüm görmüyor der..onda bırakamıyorum ...dışarı çıksam aklım jalacagina yanımda.olsun gerekirse rahat gezemiyim...
tarafından
+++++ bu devirde kimseye çocuk emanet edilmez. Yarısı cahil yarısı da sapik tvlerde görüyoruz. Allah.tum kötülüklerden korusun bebeklerimizi.
0 oy
tarafından
Herzaman derim. Annelik içgüdüsel biseydir diye. Sen anne olmuşsun :) inek  sütü nedir ya 3 aylık bebeye hastanelik mi etmeye çalışıyorlar. Ayrıca memesini tutturmasi ayrı bi vakaa. İltihap olabilir mikrop olabilir. Ne demek o öyle ya . İnsanlar bı garip
tarafından
Gerçekten garip ama anne olduğumu bebeğime bakabilecegimi düşünmüyorlar doğduğu günden beri mama verdirmeye çalışıyor. İhtiyaci olsa eminim ki ebesi doktoru söyler ama anlatamazsin doktorlar ne anlarmis bebek ağlarsa muhakkak açtır başka açıklaması olamaz
tarafından
Bebek ağlar. Gazi olabilir. Anne kokusu isteyebilir.. her ağlaması aç olduğu anlamına gelmiyor. Kilo alımı iyiyse sorun yok.
tarafından
Huzursuzlaniyo sen uyuyan bebeği gelip şak diye alıp sevmeye başlarsan o çocuk aglamayipta ne yapsin yani
0 oy
(524 puan) tarafından
Ayy iyi yapmışsınn benim rahmetli anneannem de kardeşimi emzirmeye çalışırdı annemle birbirlerine girerlerdi.. :D 
tarafından
İyi şükür annen sesini cikartabiliyo benim annemde bana diyo sus kızım alınır anannem alınırsa alınsın çocuğa memesini verse daha mı iyi
(524 puan) tarafından
Aynen öyle canım insanlara bu zamana kadar alınmasın diye uğraştık da çok mu değerli olduk sanki..
0 oy
(799 puan) tarafından
İ

Sorma birde bunun kaynana versiyonu var

lk bebek ya ondan ikincide birazdaha relaks oluyor insan
tarafından
Sürekli sütün yetmiyo sütün yetmiyo deyip duruyor
(799 puan) tarafından
Doğrudur benim annemde senin evin pis deyıb duruyor
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Midem bulandı resmen.  Acaba engel olmasaydın açıp verecek miydi. Insanların işi gücü yok milletin bebekleriyle dertleri. Çok istahliysan doğur onu emzir
tarafından
Eveet emzirecekti tabi açıyordu göğsünü ben öyle şeyi sevmiyorum yapma dedim
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Ya büyükler neden bu kadar gençlerin canını sıkıyor ya Vala kuşak çatışması var resmen
tarafından
Ah bı bilseem
0 oy
tarafından
Aynı olayi bnde yasadim kaynanam yapti aynı işi aldm bebegi diger odaya gttim. Tepkimi de gösterdim. 
tarafından
Eline ne geçmiş peki
tarafından
Vermedm ki kızı odadan aldim ciktim ama tiksindim iğrendim. Nefret ederim öyle şeylerden. 7 tane uşak emzirmiş hala kafa nerde
0 oy
tarafından
Bak aklıma ne geldi benim kayinna da oğlumu kucağına alıp meme versem sütüm gelir diyordu az dovusmedik bu yüzden asla hakkımı da helal etmiyorum o kadına boylelerin yatacak yeri yok Allah versin belalarini 
tarafından
Tövbe yarabbim ya sütü gelse ne yapacakmış dogursun da emzirsin o zaman
tarafından
Ah bacım ah az dovusmedik bı laf yüzünden
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Tövbeeee anne de değil anneanne :)))  garının sünük memesini ne etsin bebe :)

O değil aklıma annem geldi bnm büyük oğlan 6 aylıktı bende oğlanı anneme bıraktım babamla gözümden lazer ameliyatına gittim 2-3 saatlik iş gider geliriz mama ver acıkmadan yetişirim emzirmeye dedim neyse evdeki hesap çarşıya uymadı geciktim oğlan mamayı içmiş tekrar acıkmış annem bi mama daha vermiş oğlan içmemiş ki içmez o bi mama alırsa bi meme alırdı öyle bi huyu vardı neyse bu arada 15 aylıkta kız kardeşim var annnem onu emzirirken benim oğlan başlamış cıyaklamaya annemde dayanamamış öbür göğsünüde bnm oğlana vermiş emmiş uyumuş sıpa :)  eve geldik annem valla çaresiz kaldım verdim emdi uyudu dedi şimdi bacım 13 oğlum 12 yaşında işlerine gelirse teyze yeğen işlerine gelirse süt kardeş diye hitap ediyolar birbirlerine:)))

tarafından
Bu da farklı bişeymis:))
(1,414 puan) tarafından
Bizimki biraz mecburiyet olmuş çocuk susmayınca napsın kızmadım yani çünkü oğlumu biliyom
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim öz annemde olsa bende senin verdiğin tepkiyi verirdim ya yani hiç  hoşlanmıyorum böyle şeylerden hadi yiyecek içecek bir şeyler tattirmaya çalışmak yine bi nebze insan tahammül eidyorda meme vermeye çalışmak ne benim kaynanamda çenesini emdirdi bi kere bide dişi çıkmış mı diye bakiyom diyo iyi bi payladım tabikide kötü gelin oldum ama yapsamda aynı yapmasamda bende kötüsü yok")
tarafından
Sanki ona kaldı dişinin çıkıp çıkmadığını kontrol etmek
(4,426 puan) tarafından
Işte ") kalmıyor ama onlar üzerlerine vazife belliyorlar
0 oy
tarafından
Ayyyy bu ne yaaa millet kafayı yemisss alllah sonumuzu hayiraaaa yorsun
tarafından
Amin amin inşallah
tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Hayret birşey ha. Millette bir gram akıl kalmamış. Aman bacım ala tuvalete bile gitme onlar varken. 
tarafından
Gitmiyorum gider miyim ben varken bunları yapan yokken neler yapar
0 oy
(192 puan) tarafından
Daha 2 gün önce anne annem tarafından aynı şeye maruz kaldım ve daha doğum yapmadım ben ilk çocuğum bana diyorki bebek seni ememicek istemiycek ben emzircem öyle bir sinirlendim ki direk evden kovarım biri öyle bişey yapmaya kalksın dedim sustu kaldı bide gülerek söylüyor ya nereden biliyorsun sütüm olmayacak olmazsa mama veririm dedim ne olcak 
tarafından
Söyleyince eline ne geciyo sanki bilmiyorum neyin kafası bu
(192 puan) tarafından
Ayy napcam bilmiyorum çok korkuyorum dokunmasın bile
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bncede  etme gerçekten  değişikler  hayır  kadın  anne  olduklarını  el kadar  bebek  üstünde mi test  ediyor  millet  ya  o kadar  saçmaki üstelik hastalığın  olduğu  zamanda  yazık el kadar  yavru  eline kucağına  aldığında  bile  tedirgin olması  lazımken  birde  emzirmek  istiyor  pes valla  bosver  küsen küssün küsen  öte  dursun  gelmesin  bnce sende çağırma  canım dikkat et  çevrendeki herkes  tuhaf şaka  gibi 
tarafından
Aynen öyle herkes tuhaf gelmesinler benimde işime gelir
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bi kez dha kmseye güvenmemem gerektiğini kanıtlamış oldn canm bende çk dikkat ederim YAlnz bırakmamaya ve benmde kızmn ağzına srekli bişeylr vermeye çalışyolr kızıyrm bağıryrm snra çk çemkiryosn dyolr ama çock benm çocuğum ne yemesi gerktğine nasıl davranması gerktğine ben karr veririm bazn iş teklflri geliyo biz bakarız istyosn çalış diyolr ben sze güvenip çock bırakmam kusra bakmayın  diyorum 
tarafından
Aynen öyle gerçekten insan güvenemiyo benim annemde orda sırf alınmasınlar diye bişey demiyor
0 oy
tarafından
Allah sizi kahrestin de cahiller ya . Ayy artık sinir oluyorum nefret ediyorum niye bu kadar cahill bir toplumuz. Bebek diye herşeyi yapabileceklerini düşünüyorlar. O da bir birey ya ,bunlar ne yiyip içiyor hangi kafayı yaşıyorlar. 
tarafından
Aynen öyle kimsenin düşündüğü yok oyuncak gibi oynamaya çalışıyorlar
tarafından
Çok meraklilarsa kendileri yapsınlar . Kuşen Kussun en iyisini yapıyorsun kiimseye verme bebeğini ay ben daraldim burda beterin beteri varmış gerçekten Allah akıl fikir versin hepsine
(192 puan) tarafından
Benim ananemde aynı şeyi dedi daha doğmadı çocuk sinirden ağladım emzircem diyor ya delirdim varya Allah akıl fikir versin
tarafından
Aman ne agliyirsun kafayı mı yedin annane gir kendi çocuğunu emzir de
0 oy
(119,340 puan) tarafından
simdi bisi yazardimda ayip olur
tarafından
Saçma sapan şeyler işte

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 192 göst.
22 Mart 2024 Moda kategorisinde Mdnafsn33 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Metehannyksl (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 258 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,377,975 cevap

34,863 kullanıcı

...