0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından

Allahım daha neler göreceğiz. Domuzdan adama kalp nakli ........ 

image

9 Cevaplar

+2 oy
(799 puan) tarafından
Genetiği değiştirilmiş ne demek buyuk ihtimal o adamın genlerini aldılar domuza klonladılar domuz cabuk buyuyen bir ****** şimdi o kalb insan sı domuz  insana takılan o kalb domuz belirtileri göstermezmi gösterir 

Verilen kan dahı alınan kişinin ahlakı geçiyor ise peki böyle domuz kalbi maymun böbreği insanlara verildikce ne olucak 

İnsan nesli mutasyona uğrayıb sonra akılsız yönetilen aynı fikirlerde suursuz insanlar olabilir 

Maymun genini insana verildiğini düşünün Maymun gibi güçlü ama a*****bir asker ne kadar iş görür
(799 puan) tarafından
Bilinçli olalım bu tür haberler iyi haberler deyıl bir kişi vefat etmesi gerekiyor ise ölmeli vefat ahd yemini sözünü tutdu demek miş süresi bitmiştir bunu uzatmak doğru deyıl
Tabikide sağlıkla imtihan hiç kolay deyıl ölüm kolay kabul edilicek olay deyıl ama doğrusu bu
tarafından
Evet. Zaten hep filmlerde gösterilip birkaç sene sonra gerçeği çıkıyor.
(5,132 puan) tarafından
Korona da öyleymiş
(5,132 puan) tarafından
Aslsmyr evet dediklerin doğru ama Allah imtihan etmesin. Ama öyle şeyler sunuyorlar ki bu haber de öyle yani bir düşünsek Allah korusun evladımız veya sevdiğimiz bir insan bu durumda olsa bu kalp nakli olsun ve yaşasın dermiydik ya da vaadesi doldu vefat edecekse etsin mi derdik. Çok derin bir konu içinden çıkılmaz Allah korusun
(799 puan) tarafından
Allah ımtıhan etmesin zor kolay karar deyıl ama ozaman kişinin teslimiyeti ortaya çıkar..
Allah'ın izin verdiği kadarına gidmek ondan sonrasına dur demek dır olay
Tüp bebek dıe bir şey var
Bebek farz bir ibadet deyıl ama kadınlar erkek Dr bu sebbden gıdıyo soyunuyor o adam heryeri görüyor birde bunun kadın dr varsa erkeğe gidilmemesi gerekdir
Babadan besmelesiz bir sperm alınıyor bazıları film izliyor düşün şeytan işi sonra kadın tekrar soyunuyor besmelesiz o sperm oraya atılıyor tam şeytan işi
Şimdi bu Rabbımız emri deyıl bir yerden sonra olmuyor ise olmuyor dur bunun çözümü bu deyıl

Bu hastalığada bu şekilde nazar ile bakılması lazım senin genetığını al domuzla birleştir orda bir kalb bilmem ne sonra insana tak
Domuzun  kanı ile beslenen kalbi takınca zaten artık o senin eski sevdiğin insan olmayacaktır
Takdırı ilahi ölür ölür ,ölmeyen ölmez bunun sevgı ile alakası yok Allah'ın takdıri ile alakası var
-Reklam-
0 oy
(48,996 puan) tarafından
Allah kimseye dert verip derman aratmasin insallah
(5,132 puan) tarafından
Amin...
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Domuz eti yemek falan günah ya acaba bu da günah olur mu ki? İnsan canı kurtariliyor sonuçta ve tıbbi bir şey
(5,132 puan) tarafından
İnanki yorum yapamayacağım bilgim yok
(2,492 puan) tarafından
Merak ettim bı araştırayım
0 oy
(12,263 puan) tarafından
Niye ilk defa mi duydun 
(5,132 puan) tarafından
İlk defa duydum
Film sahnesi olarak varmış daha önce
(12,263 puan) tarafından
Filme gerek yok
Domuzun üç boyutlu kalp kapağını oğlumun arkadaşına taktılar
Güzel olmadı ayrı konu ama yapılan şeyler
(5,132 puan) tarafından
Allah herkese sağlık versin
0 oy
tarafından
Kötü bir şey göremedim, ne kadar çok organ nakli bekleyen hasta var umut olmuştur 
(5,132 puan) tarafından
Kötü bişey olarak paylaşmadım. Şaşırtıcı bir hayvandan böyle ana organ insana uyması
tarafından
Bana öyle gelmiş demek ki, kusura bakma canım
(5,132 puan) tarafından
Estağfurullah
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Evet canım Türkiyede de bizim hastanede domuzdan karaciğer için çalışılıyor ama burda kabul edilebileceğini hiç sanmıyorum. 
(5,132 puan) tarafından
Tıp teknoloji ilerledikçe ilerliyor demekki
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Ben inanmiyorum yalandir ya
(5,132 puan) tarafından
Doğru ya az önce ameliyatı doktorun röportajını izledim
0 oy
tarafından

Domuz kalpli adam oldu:angel:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
0 oy
23 cevap 674 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 365 göst.
30 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,976 puan) tarafından soruldu

385,718 soru

11,532,736 cevap

35,204 kullanıcı

...