0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Kızlar dün hastaneden gelirken eşimin teli aldm öyle bakarken çalıştığı bir arkadası var ona iban atmış neden attın dedm bir mobilya va onu satcaz dedi sana süprz yapcaktm nie baktın dedi sonra bende normal karşıladım bir tartışma oldu neyse bana şey dedi her şeyi yanlş anlamandan bir yere giderken tartışmadan ve işini yaptırmak içn tartışmandan bıktm dedi ve sürekli beni annemlere şikayet eder inatcı felan die bende dün konusmadm hiç eve geldm birşeyler atıştırdım ettm ona sormadm bile o bana sordu sabahta aramadm kendi aradı bu dediklerine pişman olsn istiyorm yardım edn fikri vern kızlar 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ortada çok pişman edilecek bir durum yok gibi ama. 
(15,160 puan) tarafından
Bence de
(132 puan) tarafından
Bıktım flan demesine kırıldım ben ise her şey içn çabalarım herşeye koşarım sırf o kafasına takmasn die çocgm bırakıp çalşyrm her yün onda olmasn die
tarafından
Bence pişman etmek yerine karşına al konus. Bundan bundan hoşlanmıyorum kırılıyorum de.
(132 puan) tarafından
1000 defa dedm
tarafından
Bacım modeli değiştir o zaman ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Canım çok abartı bisey yok bence konuşarak halledilebilir
(132 puan) tarafından
Ben artık konusmaktan sıkıldm canım kısaca anlattm detay anlatsam
(1,368 puan) tarafından
Çok içimi bilmiyorum hani detayda özel bi durum yoksa herkeste oluyo böyle. Bazı erkekler sınırlarına girilmekten pek hoşlanmaz bana saçma geliyo ama öyle.
0 oy
tarafından
Ne gibi yardım edebiliriz ki sana canım herkesin hayatında olan bir tartışma yaşamışsın acaba çok mu gidiyorsun üstüne
(132 puan) tarafından
Hayr canm bursadym
tarafından
İşte kuzum gitme üstüne belli ki bir şey yok bu erkekler böyle kadınlar gibi değil içlerine çok kapanık olurlar ama çok üstelememek gerekir seni kıracak incitecek herhangi bir kelime söylediği zaman siniri geçince uygun bir dille konuş
tarafından
Meltem evet canım Mersin'de oturuyorum:)
(132 puan) tarafından
Deniycem teşekkür ederim canım
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Şimdi eşinin telefonu karıştırıp mesajlarına bakman bir tuhaf hesap sorar gibi olmuş. Demekki aranızda bu şekilde yanlış anlaşılmalar vs oluyor birşeyleri kavga ile yapılıyorsa orda sorun var zaten. Senin yazdıklarından tam bir sciklama olmadığı için adam haklı sanki burda kavga edecek ne var yada adama sürat yapacak anlamadım 
(132 puan) tarafından
Mesajına şüphelendgm içn bakmadm normal aldm öyle durumlara bakaym die wp giridm gördm ya o arkadası daha önce eşime şey demiş yenge seni baya korkutmuş yumruğu masaya vurucan vs vs demiş ondan istemiyrm
(1,206 puan) tarafından
Yani bilemedim işte demkki kocanda o arkadaşina birşeyler söylüyor demekki yoksa niye bir insan durduk yere bunu soylerki. Sende mesajlarına filan bakacaksın ona göstere göstere yapma eğer birseylerden şüphe edip filan bakiyorsan adamisurekli kontrol altında tutmak veya o şekilde davranmak erkeklerde bu şekilde patlamalara yol acabiliyor
(132 puan) tarafından
Yok canm öyle sürekli bakmam ve şüphe olarakda bakmam aslas ya şimdi şöyle eşim anlatmaz ama her şeyi beraber yaparz mesela arkadaşlar çağırsa gitmez beni yalnız bırakıp o da ondan dolayı öyle diyor
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Bence pişman olmuş zaten aramış adamcaz
(132 puan) tarafından
Evet ama bir daha bıktm vs vs demesn
(2,165 puan) tarafından
Bende bazen eşime diyorum öyle şeyler oluyor arada çokta takılma bence, laf arasında söylenecek sözler bunlar bıktım vs. Belki de cidden bunaltmis olabilirsn onun tarafından da bak olaya :)
0 oy
(1,667 puan) tarafından
abartilacak bisi göremedim  her ailede olur yani tepkin fazla gibi
(132 puan) tarafından
Canm ben özet geçtm aslında şuan öyle görünmüyor ama ben de bıktm sürekli kavgadan
(1,667 puan) tarafından
ilgini biraz cek üstunden bak nasil yanaşip özurler  dileyecek
0 oy
(780 puan) tarafından
Bence adam yine iyi dayaniyo trip atılır elbet ama ortada trip atacak hiç bişey yok adama ac mısın bile dememissin adam senden baya şikayetçi zaten demekki hep tartışma yoluyla hallediyorsun işini adam pişman olduğu için değil de tartışmadan biktigi için adım atar oda nereye kadar öyle gider bilemiyorum 
(132 puan) tarafından
Ben trip atıyorum dedm mi?
0 oy
(12,983 puan) tarafından
Bence uzatma canım her evlilikte oluyor bu sonuçta. 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hic yok dan evinizin huzurunuzu bozuyorsunuz 
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Canım öncelikle siz daha iyi bilirsiniz yaşayan sizsnz bence şmdi bazı şeyleri sormanında bir şekli var normal ve şüpheli ama şahsen bende eşim böyle sürekli şüpheli baksa sorsa bünyem kaldırmaz bance eşine onu ypma öyle şeylere kendin sürüklersin masela ben geçen eve geldiğinde bir parfüm kokyrdu arkadaşımın dedi snra ki doğruymş çok pişman oldum çünkü hem sizin için de iyi değil sürekli tetikte olmak size de pskolujikkmen zarar verir yani demek istediğim bir erkek aldatsa veya kadın aldatsa her şekilde aldatır olmayan bşyi de ypmak o kişinin kul hakkına girer
0 oy
tarafından
İğne deliği kadar sebepler için tartismissiniz. Kusmeye bile değmez 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Bu olağan bisey her evde olur %95 uzatma hic aramis iste 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 306 göst.
0 oy
15 cevap 818 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu