0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından
Arkadaşlar bide burda sorayım.gunluk 10 hareket takibi nedir? mesela şimdi  hareket etme başlayınca her vurmasını 1,2,3.. diye sayıp 10 tane oluyor mu diyemi bakıyoruz yoksa şimdi hareket etmeye başladı 5 dk hareket etti durdu. Bu bir hareket sonra 2 saat sonra tekrar 10 dk hareket etti bu 2. Hareket  vs diye mi 10 a tamamlayacağız. Kafam karıştı baya.  ilk gebeligim bu arada

4 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Hayır gün içinde hareketlerini vurmalarını 10 defa hissetmek 
(215 puan) tarafından
Yani arka arkaya da 10 kere vursa sayılıyor değil mi
(4,875 puan) tarafından
Aslında 10 defa diye sınırlandırma şöyle söyleyim mesela ben sabah kalktığımda da hemen o da kalkıyor sanırım hissediyorum hareketlerini kahvaltı yaparım hissederim şekerli şeyler yersem hissederim yani gün içinde sende böyle hissediyorsan sorun yook.
(215 puan) tarafından
Evet aynen.  zaten Bi hareket etmeye başlayınca  baya uzun uzun hareket ediyor . Ama gün içerisinde kac oluyor bilmiyorum tabi. genel olarak aktif Elhamdülillah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her vurmasını sayıyorsun 
(215 puan) tarafından
Yani farklı saatlerde hareket ermesine bakmıyoruz ozaman demi arka arkaya da olsa olur
tarafından
Aynen canım farketmio saat
0 oy
tarafından
Vuruş sayısını hesaplanmicak en fazla günde 10 kere bebeğini hissetme hesaplanmicak he 10 kere hissetmedim 5 kere hissettin gene olur ama her gün hisseen lazim
(215 puan) tarafından
Tamam teşekkürler . Hareket etmeye başlayınca baya uzun sürüyor zaten ama gün içerisinde böyle günde kaç kere oluyor bilemiyorum ondan kafam karışmıştı sagolun
0 oy
(118,976 puan) tarafından
mesela sabah 9 da 1 tekme 10 bi tekme daha 2 oldu gibi saycam
(215 puan) tarafından
Anladım teşekkürler.  Şu yüzden kafam karıştı çünkü bir hareket etmeye başlayınca baya 20 dk kadar durmuyor ama böyle de gün içinde 10 kere ayrı ayrı kıpırdamıyor bir kipirdamasi uzun surdugunden . InsaAllah anlata bilmisimdir:)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,841 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
2 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu

377,091 soru

11,284,731 cevap

34,689 kullanıcı

...