+1 oy
1,438 göst.
Diğer kategorisinde (2,699 puan) tarafından

Bugün burdan kan verebilecek varmı demişdim HERKES yazmış sağolun kızlar düşünmeniz yeterli eşimin amcasının oğlu yarın verecek 3 kişide oğlumun gittiği ana okulundan arkadaşlar vardı onlar vericek inşallah yarın gidecekler kısmetse kan vermek için şimdilik tamam sayılır çok sağolun var olun iyiki varsınız geriye kaldı ameliyat cuma günü Covid testi vericez kardeşimle büyük ihtimalle pazartesi günü ameliyat ederler ben ameliyata giriyorum diye post açarım kısmetse 

20 Cevaplar

0 oy
(12,489 puan) tarafından
Çok sevindim bir an önce şifa bulman dileğiyle allaha emanet ol 
(2,699 puan) tarafından
Allah razı olsun canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah tez zamanda iyilestirsin
(2,699 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun nelerle uğraşıyorum yaaa sorma
(4,101 puan) tarafından
Tahmin edeblyorm Allah yardımcın olsun sen çok güçlü bir kadinsin
(2,699 puan) tarafından
Öylemiyim sence kendimi bitik hissediyorum
(4,101 puan) tarafından
Hiçte bile gücünü sakın kaybetme cnmm
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Eger bi sikinti olursa bana da haber ett grip olmam.ve sigara icmem.engel degilse bende vericem diger postunuda yeni gordum kuzum hadi rabbim tertemiz sonuc almayi nasip etdin
(2,196 puan) tarafından
Abooo parayla mi kiz nelee cikmis suna bak bacimm insallahhh kurtulursun tez zamanda allah bidaha hastaneye yolunu dusurmesin ameliyata girerken annemedr dua et olurmu kuzum oda yensin bu illeti
(2,699 puan) tarafından
İnşallah kuzum kız öyleymiş bi ünite kan 300 tl belkide daha fazladır iyiki ben bulabildim bide bu var birdaha gitmek istemesemde kontrol için hep gidecem sol böbrek de 1 cm olarak var kitle onu takibe alacaklar
(2,196 puan) tarafından
300 mu kiz nediyonn  iyiki buldunn yaa ulan herseyy para bee Asko iki taraftadami var
(2,699 puan) tarafından
Hey gidi yalan dünya herşey para olmuş cidden çok acı bağışcı bulamıyoruz dedi doktor bu Virüsdenn dolayı işde bunun yüzünden kan sorunu yaşıyoruz sen yine iyisin birde nadir olan kan gurupları var onların ki bayaa zorluyor bizi dedi napsın onlarda işde ellerinden bişey gelmiyo ki
(775 puan) tarafından
Virus değil ki kizilaydaki yolsuzluktan dolayı azaldı kan verimi güvenilirliğini kaybetti geçmis olsun bu arada
0 oy
(750 puan) tarafından
Rabb'im şifanı versin inşallah bir daha hastanelere düşürmesin seni evlatlarına bağışlasın seni
(2,699 puan) tarafından
Aminn gülüm biran önce bitsin gitsin yoksa terelelli olacam yakındır
(750 puan) tarafından
Rabbim sana değil de o küçük üç evladına acır inşallah seni onlara bağışlasın Allah'ım seni korusun❤️☹️
(2,699 puan) tarafından
Amin canım yapacak bir şey yok artık umarım diğer böbrek dede sorun olmaz çünkü ondada var ama 1 cm olduğu için önemsiz gibi duruyo dedi doktor takip edicez sen artık dedi
(750 puan) tarafından
Rabbim büyük inşallah birşey olmaz dualarimdasin şifanı versin inşallah Rabbim
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Çok şükür  sağlığına kavuşursun insAllah 

Tam olarak ne ameliyatı diğer postlarınin çoğuna denk gelemedim çünkü
(2,699 puan) tarafından
Canım sağ böbrekde 2 cm çapında bir kitle olduğu belirlendi ve acil ameliyat olmam gerektiğini söylediler biyopsi yapılmasını söyledim onlar asla olmaz dediler bana parsiyel nefroktomiyi uygun gördüler yayılma olup olamadığı bilinmiyo tümör zararlı olabileceği için ameliyatla almaya karar verdilrr bu yüzden de biran önce olayım kurtulayım istiyorum
(27,348 puan) tarafından
Anladım cnm Rabbim safi ismi hürmetine acil şifalar versin insAllah
(2,699 puan) tarafından
Teşekkür ederim gülüm çok sağol ❤️❣️
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Sag salim girip cikarsin insallah canm
(2,699 puan) tarafından
İnşallah gülüm Amin
0 oy
(933 puan) tarafından
Allahım tez zamanda şifanı verir inşallah abla 
(2,699 puan) tarafından
İnşallah kuzum Aminn ecmain
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Postunu görmedim şimdi bu postu görünce girip baktım bende A pozitifim  lazım olursa aklında olsun sen nerdesin.? Geçmiş olsun bu arada..
(2,699 puan) tarafından
Ben İstanbul küçükyalı dayım canım ameliyat olacağım yer kartal eğitim araştırma hastanesi yarın bi gitsinler de kuzum inşallah ama İstanbul da olman lazımmış bildiğim kadarıyla
(1,414 puan) tarafından
İstanbulda değilim yaa
(2,699 puan) tarafından
Olsun kuzum ne güzel herkes destek oldu bu bile bana büyük moral
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Ayy çok geçmiş olsun Rabbim evlatlarının yuzu suyu hurmetine sağ sağlim  girip çıkmayı nasip etsin inşallah <3

(2,699 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah biran önce olur biter
0 oy
tarafından
Çok sevindim canım senin adına hade hayırlısı olsun inşallah dualarımız seninle 
(2,699 puan) tarafından
Sağol balım az kaldı dayanacam biraz daha
tarafından
Sen güçlüsün dayanirsin inşallah kuzum evlatların için  güçlü olacaksın
0 oy
tarafından
Rabbim insAlalh hayırlısıyla girip çıkmayı nasip stsin canım insAllah güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle 
(2,699 puan) tarafından
Amin kız az kaldı sabır hallettim çoğunu bitti sayılır sıra hiç gelmeseydi yaa iyiki geldi de gittim hayırlısı olur inşallah canım
0 oy
tarafından
Hadi gözün  aydın inşallah  sağ salim girip çıkarsın Allah seni evlatlarına bağışlasın inşallah ❤❤
(2,699 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Hadi bakalım gülüm Allah şifa versin 
(2,699 puan) tarafından
Teşekkür ederim bebeğim sağol
0 oy
tarafından
Cok sevindim abla senin adina insallah sağliğina kavusursun. Valla istanbulda olaydim bende verirdim kiz sana kanimi
(2,699 puan) tarafından
Kız yok sende zaten uğraşıyon birsürü şeyle okudum postunu çok geçmiş olsun inşallah yenecez bunlarıda
tarafından
İnşallah abla ya

Garibanın yüzü gülür mü be aplammm :D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi an önce geçer gider inşallah tatlım Allah şifalar versin
(2,699 puan) tarafından
Sağolasın kuzum teşekkür ederim inşallah sabır
(966 puan) tarafından
Kötü huylu mu bu tümör rahimem ya inşallah iyi olursun
(2,699 puan) tarafından
Bilinmiyo kuzum patolojiye gidecek dediler parçayı
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Rahime can geçmiş olsun bacım kan merkexi veriyor borç olarak kan sonra alıyor aklında bulunsun 
(2,699 puan) tarafından
Gerek kalmadı canım şükürler olsun hallediyoruz bugün kısmetse
0 oy
(4,954 puan) tarafından
Yaninda kardeşin mi kalacak 
(2,699 puan) tarafından
Evet canım ikimiz Covid testi vericez cuma günü
0 oy
(119,251 puan) tarafından
yaa cok sevindim rahom
(2,699 puan) tarafından
Bende gülüm çok şükür bunu da hallettim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çok sevindim canım adına çok şükür ameliyat günü belli olmuş hayırlısıyla bunu da atlatırsın inşaAllah kazasız belasız
(2,699 puan) tarafından
İnşallah canım buraya kadar hallettim şükürler olsun az kaldı sabır
0 oy
tarafından
İnsAllah ameliyatim cok basarili gecti gayette saglikliyim diye post acarsin Rahimem amin
(2,699 puan) tarafından
Amin aytacım teşekkür ederim yufka yüreklim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 806 göst.
27 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,964 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
0 oy
4 cevap 124 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (797 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...