0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
tarafından kapalı
6 haftalık hamileyim beklemediğim bir gebelikti 10 aylık bir bebeğim çünkü başlarda çok endişelendim artı bulantılarım kimseyle paylaşmak istemedim  ben  gebeliklerimi saklamaya çok gayret ederim ulu orta konuşulmasından hiç hoşlanmam ama bulantılarım çok olunca eşime anneme k. Valideme söyledim küçük bebeğim var çünkü yardıma ihtiyacım oluyor kimseyle paylaşmamaları için söz aldım k. Validem bi kaç gün sonra kaynımla görümceme söylemiş o kadar güvenimi sarstıki özelimi mecbur olmadığım sürece anlatmam zaten beni çok güvensizleştirdi kaynımla görümcemle aram iyi değil çünkü saygısız insanlar onlarında çocukları öğrensinler ne var bunda değil güven meselesi 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(7,681 puan) tarafından
Bebek bu özel değil ki birinin torunu birinin yeğeni yani aile içi bir şeyi anlatmamıs sonuçta 
(134 puan) tarafından
Sizde onları sevmeseydiniz böyle düşünmediniz
-Reklam-
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Bir daha kaynanama bir seyimi demem olur biter. Cok da büyütmem...
0 oy
tarafından
Bence haklısın canım 
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Aile dışına söylememiş ama sevmediğin içinzoruna gitmis
(134 puan) tarafından
Sanırım bundan dolayı
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Canım hassas dönemdesin ya ondan biraz abartıyorsun sanki bunda bence bisey yok onların da kanı canı hem mutlu olman lazım bence senin mutluluğunu paylasabilen var
0 oy
(373 puan) tarafından
Anneannemlerde gebe olunca kadın utanmali hani ayıp gibi bir düşünce var sen de mi öyle düşünüyorsun hani cekindigin bir konu mu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
0 oy
18 cevap 651 göst.
+1 oy
32 cevap 874 göst.
0 oy
7 cevap 352 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı