0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Cocuk yatırmak ne kadar zormuş yav kızım 4 yaşında gündüz uyuma derdimiz yok akşam biz yatana kadar yatiyoz ben hala kızımı uyutmaya çalışıyorum yarım saat 1 saatte yatakta uğraşıyorum uyusun diye genel de hep 1 buluyor bazen geçiyor bile hep böyle uyumak istemiyor kıvranıyor bazen kaçar gibi hareketler yapıyor yataktan kaçıyor güya gına geliyor bazen

Birtane uyku damlası var iyiymiş bayağı yorumları da çok var nette aslında almak istiyorum ama eşim karşı çıkıyor iyi şeyler değil diye zararlı sağlıksız diyor 

image

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Büyümüş aslında artık uyku saatini bilmesi lazım ben 2 oğlumuda öyle büyüttüm canım uyku saati belliydi sürekli soraralardı saat geldi mi diye geldiyse yatar uyırlardı kendileri sende öyle alıştırmaya çalış bir çizelge yap aylık olarak hergün uyku saatinde yatınca mutlu yüz çizin yanına yada stikır yapıştırın beraber 1 ayın sonunda hediye alın mutlu yüzleri çoksa eğer 
-Reklam-
0 oy
(15,522 puan) tarafından
Bence de iyi değildir. Ben olsam vermem
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Benimde var 4 yas aksam kendiliginden uyur ondan yana sikintim olmadi ben bunu 9 aylik ogluma kullandim uykuya gecişi kolaylastirdi onla bi duzen otturttuk iyi kotu daha yeni bitirdik hatta 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Kızm 1 yaşnda hep uykuya düşman bugünde saat 1 den beri sallıyorum uyumadı eşimde yarn bundan alck inşallah faydası olr yoksa akl hastası olcm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 138 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Eymennisa (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 304 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (773 puan) tarafından soruldu

382,952 soru

11,462,847 cevap

35,054 kullanıcı

...