0 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,233 puan) tarafından

Bu sene Bi gripten cıkamadık 3 cocugu var sırayla şimdi küçüğüm 1 yaşında burnu tıkanıp duruyor fizyolojik serumla aletle almaya çalışıyorum cok ağlıyor izin vermiyor burun fısfısı sıkıyorum fayda etmiyor napcam şaşırdım artık ne önerirsiniz hastaneye git gel yoruldum :'(

8 Cevaplar

0 oy
(3,761 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok geçmiş olsun bı buçuk aydır burnu tıkanıklığı var üç kere goturdun geniz akıntısı ne hirltsi ne burmu açıldı fizyolojik yapiyom burun sprey iki tane kullandım burun aspiratör çekiyor hala aynı hiriltisi burnunda 
(1,233 puan) tarafından
Aynı durumları yaşıyorum cok geçmiş olsun
(3,761 puan) tarafından
Doktor bişey yok diyo tomografi çekti bişey yok ama resmen horluyo
(1,046 puan) tarafından
Kustuklarinda cok rahatliyolar aslinda balgami pisliği  atiyolar
(3,761 puan) tarafından
Kusmuyoki bı hapşırma olsa  güzel çıkacak icerdekiker o da yok banyo yaptırıyom yine aynı şaştım ne yapacağımı
-Reklam-
0 oy
(398 puan) tarafından

image

Bi krem var naneli ismini unuttum sürdüğün gibi burnunu açıyor çok güzel

(1,233 puan) tarafından
Neki acaba
(581 puan) tarafından
Viks galiba
(398 puan) tarafından
Attm resim eczaneden al
(1,233 puan) tarafından
Bi bakayım yarın canm
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Serum bi de burnunu açsın diye Cold Mix Var ondan damlatiyorum omzuna yatinca da yatağına 
(1,233 puan) tarafından
Eczane verrmı
(7,654 puan) tarafından
Biz eczaneden aldik evet kuzenim önermişti yeşil kutusu
(1,233 puan) tarafından
Tm canm yarın Bi bakayım
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Off amiinnn 4. Gun bugun bebegim ha sta balgam dolmus oksuruyo cok daha 7 aylik iki gun dudmedi atesi bnada doktor serum fizyolojikk ca lpol ve iburamin dedi baska ypck bsey y k :((( senin yavrunada rabbim sifa versinn benim yavr umada butun yawrularada
(1,233 puan) tarafından
Amin canm rabbim butun bebişler korusun
0 oy
(5,302 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benimde eşim grip haoşırıyor öksürüyo bugun test verdi daha belli değil 2 yaşında kızım var ona bulacak diye korkuyorum 
(1,233 puan) tarafından
Testleri iz negatif inş negatiftir canm salgın var ağır hemde
(5,302 puan) tarafından
İnşallah ya daha önce kızım nezle oldu bir ayda zor toparladı. zaten şimdi diş çıkarıyor sıkıntılıyız bide bu olursa Allah korusun dahada zor olur
(1,233 puan) tarafından
Amin canım dikkat et cok zor
0 oy
(247 puan) tarafından
Cold mix öneririm canim benim kızım sürekli grip  1 yaşına girecek garibim düzelmedi zorla serum kullanıyorum ağlaya ağlaya ama cold mix direk acıyor nefesini suan bile damlattim  yakasına yastığına cok iyi geliyor 
(247 puan) tarafından
Al canım her eve lazım resmen eczaneden alıyoruz sürekli 65 tl falan küçük şişe zaten
(1,233 puan) tarafından
Tm cnm cok saol
(5,302 puan) tarafından
O dediğiniz şeyi yetişkinde kullanabiliyor mu
(7,654 puan) tarafından
Kullanabiliyor yetişkinlerde
(5,302 puan) tarafından
Tmm çok sagol
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Ben ben de aynisini yazdim doktorlarda tuhaf bakiyo artik napalim yani kizimn dunden beri atesi dusmuyo 
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Bizde öyle yaa oğlum oluyor Bende oluyorum ben oluyorum ona da gecio ve nerden aliyrouz bilmiorum hamile olduğum için sürekli evdeyim surda doğuma 1 hafta kalmış hasta olmayalım dedim oğlum cmtsiden beri gene grip allahtan ateş huysuzluk yok banada geçti kaç gündür ona ilaç veriyorum iyice kötü olmasın diye başucuna soğan karanfil koyuyorum ayak altına limon sürüyorum gece yatarken bide burun temizliği işte 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 158 göst.
0 oy
8 cevap 184 göst.
9 Ekim 2023 Aile kategorisinde Arasbebek (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.

379,116 soru