0 oy
940 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar şuan çok sinirliyim eşimle çok kötü kavga ettik ******** bebeğinin önünde üstünü atletini yırtıyor kafasına vuruyor bn sınır hastasiyim sana süs diyorum.bn niye kendimi ezdireyim neden haksızlığa karşı susayım bnm de bir huyum var hakliysam ecelim gelse susmam.******** kocam da o konuşunca bn susacak misim çoğu zaman susuyorum tabi ama küfür edince bn çıldırıyorum.  Bebeğimi aldım beşiğine koydum bu ruh hastasını görmesin diye..Bu erkekler güçlü kadınlar görmeye dayanamıyorlar hepsi için geçerli değil öyle delikanlı adamlarda var ama en çokta ******** gücü karılara yeten köpekler var..

Biz nasıl evlendik kızlar onu da diyim çok büyük bir aşkla eşim ölmeyi göze aldı bnm için ailesini karşısına aldı bnde onu çok sevdim halada seviyoruz gibi ama anlık bir sınır geliyor adama hastaneye git diyorum yok sen git diyor.bosanamiyoruz kızlar bana mantıklı birşey söyleyin ne yapmam lazım.ne bilim varmı kocası böyle olan beraberken olmuyor ayriyken de olmuyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

26 Cevaplar

0 oy
(648 puan) tarafından
Aynı benim kocamı anlattın, ona göre ben susmalıymışım. Yoksa şiddet... 
tarafından
Peki susuyor musun cnm
-Reklam-
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Psikologa gitsin bence.  Sinirlerine hakim olamiyo heralde. 
tarafından
Kabullenmiyor köpek sınırı geçince gelip sarılıyor yemek yapıyor ne bilim hemen yumusuyorum
(1,368 puan) tarafından
Siniri geçtiği zaman yüz verme o zaman canım anlasin kırıldığını üzüldüğünü.
tarafından
Hele o trip yapar kopekkkk
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Cok sinirlendiğinde ustune gitme Allah korusun elinden bı kaza cıkar o anda.. Rabbım yuvanıza huzur versin ınsaallah bakara suresini ac evde cnm
tarafından
Bugün tutturmuş seni oldurecem kafasına vuruyordu deli gibi bnde sustum sakın ol dedim
(1,625 puan) tarafından
Ya kıyamam sana ypcak bşy yok bacım kendini koruman için ya boşan yada başka odaya geç siniri geçsin ben öyle ypyrm hiç cvp bile vermiyorum çünkü allah krsn herşey bir kere olur son pişmanlıkda fayda etmez benim eşim de öyle ben ses çıkarmyrm sürekli dua ediyorum snra sakinleşyr
Bance sende öyle yp değişmez artık o
(4,115 puan) tarafından
Canm ya dua et ınsaallah duzelır esın, demek ofkesını kontrol edemiyor.. Onu o raddeye getirme bısey soyleme.. Bnm esımde cok cabuk sinirlenir ben hmn Baska odaya giderim sonra pisman olur ozur dilemeye gelir. Ne yapalım sabredecegız
0 oy
tarafından
Dualarınızda bana da yer verin  rabbim bana da bir kapı açsın esimin gönlüne vicdan merhamet versin
0 oy
tarafından
Çift terapisi. O cocugun psikolojisini bi kere bozarsaniz daha da toparlanmaz bende ruh hastasi bi babanin elinde buyudum butun hayatimi yakti ilacla yasiyorum hala izlerini tasiyorum. Bosanamiyosaniz napip ne edicek cift terapisine ikna olucak ve gidiceksiniz. Seninde gitmen ona destek verir tek hatayi onda gormedigini dusunur. Destek almadan biz ne desek boş. Devlet hastanesinden de randevu alabilirsiniz.
tarafından
Eminim o da isteyerek yapmiyodur gecmisinde neler yasadi da bu hale geldi bilemeyiz bende zamaninda kendime cok zarar verirdim bekarken en ufak seyde kafami duvarlara vururdum bi gun kafami duvara vurdum butun damarlarimin cekildigini hissettim felc olucam sandim. Duvarlari yumruklardim elim kanardi morarir sissrdi gunlerce agrirdi. Ama bunlari ben isteyerek yapmiyodum ilaca baslayinca hepsi gecti simdi cok sacma geliyo o yaptiklarim. Onemli olan esinin ikna olup tedaviye baslamasi emin ol duzelir. Yoksa yarin obur gun oglunda kendini dovmeye baslar Allah gostermesin. Ne yap ne et araya buyukleri sok bosanmayla korkut tatli dille konus her yolu dene ama ikna et.
tarafından
Evet geçmişinde babası annesini döver eşimde abisinin evinde kalmış oda hep yengesini çocukları eşimi dövermiş.psikolojisi bozuk zaten hiç dökülecek bir seben yok o kadar boş şeyler için deliriyor ki bazen bnde kendimi tutamayıp ona vuruyorum gerçekten rahatlıyor kendine geliyor man yak
tarafından
Cok uzuldum esin adina da sizin adiniza da. Onu da anlamaya calis tedavi olursa emin ol gulluk gulistanlik olucaksiniz ama olmazsa sonunuz iyi degil bu sekilde gider. Gerekirse once sen git esimi nasil ikna edebilirim diye doktora danış bilmiyorum tek bildigim bi sekilde ikna etmek zorunda oldugun. O adamda kendini o duruma sokmak istemez yasamasam anlamazdim ama yasadigim icin anliyorum onun tek hatasi doktora gitmeyi reddetmesi o da herhalde erkek oldugu icin gururuna yediremiyo sacma bi sekilde...
tarafından
Bekarken intihar etmiş doktor antidepresan yazmış içtiğinde daha çok deliriyormus çenesi kitleniyor diye yemin etmiş asla doktora gitmeyecek ilaçları da iyi gelmiyormus
tarafından
Ilac kullanmiyorsa terapi alsin. Kendi hayati cehennem diye karisinin, cocugununkini de cehenneme cevirecek.
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bakırköy e gitsin hemen 

Bunlari bile bile evlendiren aile ne yapacak bu vebalden...
tarafından
Bi görsen kendini dünya akıllısı sakini sanıyor...
(7,654 puan) tarafından
Deli ye deli dersen sana sensin deli der normal yani
0 oy
(48,502 puan) tarafından
Ofkesi gecene kadar sus sende baska odaya git ne bu kendini paralayacak kadar kavga sebepleriniz 
tarafından
Yemin ederim hiçbirşey yok misal diyecem bu konuda yalnissin oda kabullenmiyor sonra hafiften sesim yükselir direk ateş püskürür deli oluyor
(48,502 puan) tarafından
Seni bastirmak için sacmaliyo desene simariklik onun yaptığı
tarafından
Aynn çok şımarık bazen gözümün önünde olse zerre acımam diyorum yarım saat sonra gelip sarılıp ozurdiliyor bn herşeyi unutuyorum hemen yumusuyorum ne yapım dewam etse bana diyecek bak sen uzatıyorsun sen huzurumuzu bozuyorsun
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Önce psikolağa gidin, biraz zorlayın düzelmezse rukye yaptırın
tarafından
O nasıl oluyor rukye
(5,108 puan) tarafından
Rukye, herhangi bir hastalığa karşı şifa bulmak ve kötülüklerden korunmak için Kur'an-ı Kerim'den ayetler okumak, Allah'ın isim ve sıfatlarını anmaktır. İnternette daha çok bilgi bulabilirsiniz ama bana eşinizin hareketleri hiç normal gelmedi belki bunun faydası olur
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Evliliği bitirmeyecekseniz siz gidin doktora. En azından yol gösterir. 
tarafından
Bebeğim küçük bir yere çıkamıyorum az büyüsün böyle dewam etse gidecem
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Öfke kontrolü sorunu var belli ki sen eşinin sakin olduğu bir anını yakalayıp uygun bir dille hastaneye gitmesi için ikna etmeye çalış derim şuan daha bebek ama buyudugunde bu tarz haraketleri görmek çocuğun için iyi bir örnek olmayacaktır oyuzden şimdiden bunun çaresine bakmalısınız 
tarafından
Cnm hiç kabullenmiyor sıkıntı bndeymis dediğimde bile deliriyor  asla gitmez
(1,105 puan) tarafından
Suçlu hep kadın olur zaten nedense böyle durumlarda kendileri sütten çıkmış ak kaşık ne yapılabilir bilemedim acaba bir evlilik terapisti ne gitmeyi falan mı teklif etsen belki sende gideceğin için ikna olur
tarafından
Bebeğim küçük çıkamıyorum cnm yazın kesin goturecem
(1,105 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Ya tedavi olacak ya da bosanacaksiniz çocuğun öyle ruh hastasıyla birlikte büyümesi bile tehlikeli olan çocuğa oluyor
tarafından
Asla çocuğunu bırakmaz çok fena biri keşke çocuk olmasa bir dk durmam
(6,203 puan) tarafından
Maalesef mahkeme çocuğu psikolojisi bozuk birine vermiyor
tarafından
Vermez biliyorum ama bu mahkemeyi dinlemez peşime düşer ailemi bile rahatsız eder
0 oy
(96 puan) tarafından
Aynı bizi anlattın en sonunda boğazımı sıkarken vurdum yeter dedim susmuyorum artık küfür ettiğinde küfürlü konuşma diyorum ben 4 5 defa baba evine gittim ailem arkamda durmadı geri döndüm seviyoruz birbirimizi ama ben birliktelik yaşamak istemiyorum o isteyince oluyor ayda 2 3 defa sadece ve ayrı yatıyoruz oğlum uyanınca eşim rahatsız olmasın diye ama artık tek yatmaya bile alıştım birlikte yatmak bile icimden gelmiyor yanlış bisi yaptığında yüzüne direk vuruyorum artık susma sakin he ama genede seviorum aşık degilm ama seviorum onsuz olmaz onlada olmuyor ama değişmesi için yanlışlarını söylemen gerek 
tarafından
Aynn öyle cnm bizde birbirimizi seviyoruz evimizde bir kıyamet kopar yarım saat sonra sarilmisiz yemeye çıkmışız yada evde o yapar ama çözemedim ne oluyor
(96 puan) tarafından
Doktora görünsün bide ben sureler dualar aciorum evde tv den 1 aydır kavgamız olmadı tartışmalar olur illa ama kavgamız yok çok şükür
0 oy
(1,667 puan) tarafından
doktora git demk yerine beraber yardim alabiliriz en azindan evladimi, icin deneyelim diyebilirsin üstune gitmeden suclamadan 
tarafından
Bana sen dilini tut sıkıntı yok der
0 oy
(159 puan) tarafından
Benim esimde cabuk kopurur ne dediğini bilmez ama ben susunca yumusuyor yani cocugunuzda etkilenir anneyiz biz evet haksizliga gelemiuoruz ama evladimiz icin etkilenmemesi icin alttan al haklida olsan bak kendin diuorsun sonrada gelip barisir hicbirsey olmamis gibi onu sen iyilestireceksin sevginle emin ol sen sakin oldukca oda zamaanla anlar hatasini sana bakip utanir kendinden ben bu kadar şey yapıyorum yinede bana saygili diye düşünür toparlanir ki seviyorsunuzda bir birbirinizi biz böyle aştık mesela sevginin gucu herseye yeter sakin ol baska odaya git mesela kizim buyudi esim bagirinca yada sinirlenince kizim hemen baba sus anneme bağırma der babamiz yumusacik olur:) zamana birak bak nasıl düzelecek 
tarafından
Ya cnm bnm ne güzel konuştun bak dediğin gibi olmalıyım çoğu zaman öyle oldum dediğin gibi sakinleşir utanırdı.ama bnde çok sakın olamıyorum her zaman alttan alamıyorum bağırıyorum küfür ediyorum ona çünkü çok yordu bni.
(159 puan) tarafından
Haklisin canim bende cok yorulmustum ama kızımın sevgisi dişimi sıka sıka susmam iyulestirdi beni o atesken ben kül oldum ve inan cok işe yaradi sık kendini cevap verme hemen başka odaya git duzelir emin ol yazik etmeyin en guzel yillariniza hem bak birbirinizi seviyorsunuzda hayatta herseyin caresi vardur yeterli saglikli olalim eslerimiz emin ol yoruluyor lar gecim sıkıntısı vs.... Anlamak lazim ki bizmle sorumlulugumuz çok ağır zaten annen olmak cok sorumluluk ister es olmakta öyle unutma erkekler yemin ederim ayni bebek yani benim esim öyledir azcik sevgi gosterim opeyim hemen bebek gibi olur yumuşar sabret canim sabrin sonu selamettir onunde uzun yillar var ne diyoduk mutlu yuva mutlu cocuk...
(159 puan) tarafından
Bu arada unutma en iyi ilac sevgidir ne doktor ne eczane kimse bunu veremez anne baba evlat ve eş'ten baska onlarin sevgisi bize güç verir ilac olur
tarafından
Oy le cnm çok haklısın bide söyle düşün esimin durumu iyi hiç dışarı çıkmıyor nadiren çıkar sürekli evde her işinede karışır bnde direk bağırıp küfür ediyorum sinirden
0 oy
tarafından
Bizde aynıyız kavga gürültü hep ama ayrı da duramayız çok kötü aslında çünkü kavgalar gerçekten çok kırıcı yıpratıcı
tarafından
Aynn cnm ailem bilmiyor uzaktalar söylesem birşey değişmez bu sefer aileme gıcık kapar hep onlarla kavga eder ne yapacam bilmiyorum
0 oy
tarafından
Siz birbirinizi seviyorsunuz diye bebeginiz sizin bu aranızdaki melankolik aşka şahit olmasi kötü l. Kavga edebilirsiniz, sesler bile zaman zaman yükselir ama uç hareketler ve gürültüler ilerleyen zamanlarda bebeğinizin önce arkadaşlarına daha sonra ikili ilişkilerine yön verir .bence eşinizle konuşun psikoloğa gitsin ve öfke anında sakinleşmek ve bunu düzene sokmasimicin ilaç takviyesi alsın. Sizin davranışlarınız bebeğinizin davranışlarına yön verecek .ve iyi insan olması aileden başlar Sizin.elinizde 
tarafından
Cok haklisin cnm anlatamadığım o kadar şey varkine inanın ki bebeğim için asla bir erkeğin sevgisine bakmam dünyaları değişmem ama bir türlü boşanamıyoruz aileme söyleyemiyorum çünkü aileme bulaşır bu sefer hep onlarla kavga eder
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım bir kere ölmeyi göze alması zaten sorunlu biri oldugunu gösteriyor biraz. Ancak bence birlikte eş terapisi alırsanız eşinin öfke problemi aza indirgenebilir diye düşünüyorum. Sen neden linçlenesin ki ben haksız bir tarafını görmedim 
tarafından
Küfürlü yazdım diye dedim şimdi derler sen küfürlü konuşursan tabi dayak yersin bn küfür etmezdim asla o ede ede bn de kafayı yedim
(3,162 puan) tarafından
E napacam o sana küfür ederken çiçek mi atacaksın başından aşağı
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Canim benim senin esin sinir hastasi. Yani normal biri degil. Oyle birinin karsisinda onu dahada sinirlendrip ustune salicak sekilde konusman malesef seni guclu kadin yapmaz. Cocuguna yazik. Damarina basma. Ya tedavu olsun yada birak. 
tarafından
Ya susmak ta bana zor geliyor malesef hatta o vurduğunda bnde ona vuruyorum ne yapım bnm de psikolojimi bozdu ********
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cocuga yazik. Zaten seninle evlenmek icin caniyla tehdit eden bir adamin akil sagligindan suphe etmen gerekirdi.
tarafından
Ah kafam ah cahillik işte
0 oy
(346 puan) tarafından
Kuzum bence normal hareketler değil evet arada insanın kendini kaybettiği olur bak illaki benim bile oldu.Benimde eşim çok sınırlı bir yapıda hemen ufak kavgada sesini yükseltir küfürler eder ama anliktir ama sorun şu ki o anda da ben alttan alamıyorum duramıyorum.Ama tam tersine de susunca o daha çok uyanıyor gibi oluyor.Fakat tabiiki benimde evliliğim dört dörtlük değil hamd olsun şimdi iyiyiz ama beş yıllık evliyim kaç yıl eşimle kaç kere ayrıl ayrıl barış gına gelmişti en son psikiyatriste gitti ilaçlar çok işe yaramıştı bunu ona güzel dille anlat.Bende gidicem de gerekirse.Cok zor ha tabii ki san asiddet fln varsa daha tehlikeli hal hareketler işi değiştirir ama öfke kontrolü bunlar çözümü olan şeyler birde bebeğin varmış hele ki bebek olunca daha çok zor gitsen godemiyorsun kalsan kalamiyorsun çok zor 
tarafından
Oy le cnm bebekli çok çok zor adam şiddet delisi sınır manyağı ama kendine gelince ev işini yapar yemek yapar bana hediye alır bebeğimi zaten çok sewer altını acar temizler bni kimseye karşı ezdirme z tek sıkıntı bn susacam ona karşı ezik olacam
(346 puan) tarafından
Ya aslında ne güzel sana da yardımcı olan bir eş kabul ederse evelilik terapisti psikolog yani çabala kuzum bebek var arada yani ben eşimde bizzat gördüm bir surupla hap bile değil o kadar sakinlemisti ki kendi de diyrodu ne kadar sakin lldum ben iyi oldu fln fakat çok uzun kullanmadı ikna edersem tekrar goturcem istiyor ama baklmyani bu bir hastalık değil yaşam zor hayat zor geçinmek zor keşke bunları dualarla namazlarla atlatabilsrk ama bazen destek gerekiyor
0 oy
(800 puan) tarafından
Sinir li birimile kim olursa olsun KONUŞULMAZ 

KO NU ŞUL MAZ 

akıl ortadan KALKTIĞI İÇİN KONUŞULMAZ
(14 puan) tarafından
Bizde hiç kavga edemeyiz, bazan bimkelime bile söylemeden küseriz. Haftanın ,4günü kesin küsüzdür. Kavga yok küslük var. Sanırım artık sevgi yok . bu tripler bu herşyi içinde bastırmakta beni çocuğuma patlatıyor. Sürekli sinir krizlerindenyim çocuğa karşı. Allah aile de huzursuzluk vermesin çok zor. Bıktım vallahi. Bi test bişey olsa da anlaşamıyacaklar ,mutlu olamayacaklar evlenmese!!!
(800 puan) tarafından
Cnm bnm kusluk çocukluk belirtisidir yetişkinler uzlaşır bebeğinde bu u öğrenir hayata küser ark kuser eşe kuser
Halbuki yetişkin konuşur uzlaşır sizin konunuz bu ise kolay çözülür ınsaAllah

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 113 göst.
5 Eylül 2021 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 115 göst.
0 oy
15 cevap 517 göst.
3 Aralık 2019 Aile kategorisinde Aykız (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 660 göst.