0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (4,759 puan) tarafından
Kızım 2 aylık ve geç saatlere kadar uyanık 12,1e kadar uyanık bir haftadır böyle ve gece en son o saatlerde süt içiyor 5,6 gibi uyanıyor yine kendi kendine acıkınca normal mi bu sizce ben önceden uyandırayım mı acıkıyor mu onca saat içinde yoksa zaten kendisi uyanıyor yani gece de 2 kere bazen bir kere uyanıyor ama sabah erkenden uyanıyor bide acıkınca 

7 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından
O acıkınca uyanır canım hiç uyandırma.  Biz beş aylik olduk bazen 1 defa kalkiyo bazen 2 belli olmuyo acıktıysa kalkiyo kndi
(4,759 puan) tarafından
Değil mi tatlım zaten acıkınca uyanır
-Reklam-
0 oy
(35 puan) tarafından
2 aylıkken bizde aynıydık ama sürekli değişiyor ya bu aralar gece çok kalkıyor uyku düzeni sürekli değişiyor suan da 3 ayligiz
(4,759 puan) tarafından
O niye tatlım
(35 puan) tarafından
Bilmiyorum ki havada etkiliyor galiba
0 oy
tarafından
kuzum birak acikinca kendisi kalksin okadar uyumasi normal artikk benimki aksam 8de yatar 1 gibi kalkar sonra sabaha kadar 
(4,759 puan) tarafından
Uykuları düzene giriyor desene artık canım benim ki akşam geç uyuyor
tarafından
keske benimkide eccik gec yatsaa sabah cok erken kalkio
0 oy
tarafından
Benim kızçemede öyleydi hiç uyandırma bırak uyusun 
(4,759 puan) tarafından
Aynen canım uyandırsam uykusu kaçar zaten tatlım
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Geç saatlere kadar uyanık kaldığı için uzun uyuyordur belkide canım kendi uyanmıyorsa uyandırma uykusunu alsın bari kıyamam prensese. Bir günü bir gününü tutmuyor bebişlerin kuzum:)
(4,759 puan) tarafından
Haklısın canım benim seninki ne durumda oda 2 aylık değil mi tatlım
(10,046 puan) tarafından
Evet kuzum 2 aylık benim kızımda akşam saatleri 18.00 ile 22.00 arası zor uyuyor bazen hiç uyumuyor gaz sancıları yüzünden aynı saatler ağlama nöbetleri oluyor. 22.00den sonra uyuyor gece 2/3 saatte uyanıyor mutlaka uyanıyor acıkıyor demekki
(4,759 puan) tarafından
Hangi damlayı veriyorsun canım benim ki akşam saat 8 de uyanıyor 5 gibi uyuyor sonra gece geç uyuyor canım
(10,046 puan) tarafından
Damla vermiyorum kuzum artık o daha kötü ediyor ya içinde paraben varmış gazı daha da arttırıyor diye duydum. Bir çay kaşığı kimyonu yarım çay bardağı suda bir taşım kaynatıyorum süzüyorum küçük süzgeçte ılıyınca bir kaşık veriyorum çok faydasını gördüm
(4,759 puan) tarafından
Ya ne güzel canım ben sab simpleks veriyorum çok iyi verdiğim günden beri maşallah çok iyi çıkarıyor hem alttan hem üstten canım zorlanırsan önerim sana kuzum zaten ilaç değil doğal bitkilerle yapılmış canım reçetesiz satılıyor
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Benim kızım da  hic uyanmıyor ben kendim kalkıp  emziriyorum .nedendir bilmiyorum hic açlıktan ağlamıyor sabahtan akşama kadar ben vermesem ac duracak sanki  .imreniyorum acıkınca  aranan bebeklere 
(4,759 puan) tarafından
Seninki fazla uyuyor desene benim kızım acıkınca uyanır en fazla dört, beş saat sonra uyanır canım
(2,028 puan) tarafından
Doğduğunda bile ağlamadı uyuycam diye :D
(4,759 puan) tarafından
Hahaha maşallah kız nazar değecek
0 oy
tarafından
Uyandırma canım benim ki de öyle kendi uyanıyor acıkınca 
(4,759 puan) tarafından
Bence de öyle canım

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 847 göst.