0 oy
65 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba kizlar daha oğlum 6aylik esim 2nci çocuğu istiyor ve ben istemiyorum sipral takmak istiyorum izin vermiyor esimde istemiyordu hep kaynanam diye diye istemeye basladi bide kaynanam gil kiz olursa kaynanamin ismine erkek olursa kaynimin ismine diyorlar zaten 1ciyi onlar koydu esim dun dedi sen koyacaksin ama inanmıyorum asla ailesini kirmaz kaynanam hep arka arkaya dogurmus diye istiyor bende öyle yapyim hep diyor ben uzaktayim diye senin ne temizligini gördüm ne yemegini okadsr zoruna gidiyorki ben evimi birakip geldim sirf huzur bulyum diye gerçekten artik yoruldum heo ezilmemi istiyorlar ben ezdirmiyorum ben dedim calismayi düşünüyorum oglum biraz büyüsün kayinbabam diyorki zaten calisacaksin nasıl dedim gelip bize yemek yapacan ev temizlicen saka olarak dedi ama onlara ziyarete gittigimde nefes aldırmıyorlar her neyse korunmak için hangi ilaci icmeliyim hastaneye gidemiyorum emziriyorum hangi İlaci olur
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saglik ocagindan hap verirler kullan sende 
(143 puan) tarafından
Ben yurt disindayim burda saglik ocagi hiç gormedim
tarafından
Aile doktoruna git ya da direk eczaneye danış emzirirken doğum kontrol hapı almak istiyorum de. Ülkeler arasında ilaçlar da farklı çünkü. Buradakiler isim verse bile bulamayabilirsin.
(143 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Sağlık ocağına danışmalısın canım onlar hem ücretsiz verirler hem de daha iyi Bi yönlerdirme yaparlar
0 oy
(780 puan) tarafından
Oldu oglunuza eş değil kendinize hizmetçi mi aldınız de canm sende terbiyesizler zaten beni de ailem bunun icin yetiştirdi sanki doğum kontrol hapı kullan canm eşine gostermeden hiç günlük olarak yada sağlıkta 3 aylık iğne var onu ol korunma yöntemi 3 ayda bı yenile 
(143 puan) tarafından
Cnm ben yurt disindayim saglik ocagi gormedim burda ama eczaneye gitsem verirmi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 125 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Emel Azra 07 (143 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 270 göst.
6 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
62 cevap 615 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu