+1 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
Eşim deldirme mi istemiyor ama onu bir şekilde ikna ederim çünkü çok hoşuma gidiyor deldirmek acıtıyor mu? Herhangi birşey sıkıyolar mi acimamasi icin?Cok istiyorum

19 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Sprey gibi bisi skiolar canim delinirken degilde sonrası cok aciyo
(256 puan) tarafından
Eee napacukya
-Reklam-
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Sprey veya krem suruyorlar canım çok acımıyor 
(256 puan) tarafından
Agdaya dayaniyorsam onada dayanirim herhalde
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Canı çok tatlı olan ben bile delirdim acı esigim çok düşüktü hatta iki kere deldirdim
(256 puan) tarafından
Sprey falan siktilarmi
0 oy
(3,552 puan) tarafından
10 yıl olmuştur deldireli. Takmıyorum kapanmıyor da öylece duruyor. Benim çok acimamisti bi şey de sıkmadilar 
(256 puan) tarafından
Yok öylece asla cesaret edemem ki bn
(3,552 puan) tarafından
Ne sıkılırsa sıkılsın uyusturmuyor zaten onu insanı rahatlatmak için yapıyorlar. Çok büyük bi acı değil yani
0 oy
(597 puan) tarafından
12yasimda deldirdim. Anlik bir sizi oluyor ve kuyumcu bi damla vermisti arada suruyodum o kadar. 20yasima kadar hizma taktim namaza baslayinca cikardim ama hala kapanmadi 10yil olcak takmiom
(256 puan) tarafından
Bi heves işte
0 oy
tarafından
Ben hiç  sprey falan sıkmadım hic acimadi korkulacak gibi degil kuzum sadece bi kac gun sizlama oluyor hızma  taktiğin iicn okadar
(256 puan) tarafından
İmkan yok bseyle ora uyusmadann yaptiramam galiba cesaretim yok
0 oy
tarafından

Olan delikler yeter:woot:

(784 puan) tarafından
Ahahaah
(256 puan) tarafından
Hahaa iyiydi
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben hızma olarak deldirdim tabancayla hic memnun kalmadım cikardim kapansın piercing olarak deldiricem sende öyle yap :)
(256 puan) tarafından
İşte canim tatlı acır mi diye korkuyorum
0 oy
(1,464 puan) tarafından

Ben kulağıma tragus deldirdim hiç acimiyo sprey sıkıyo sonra gözlerini kapatiyosun iğneyi geciriveriyo. Bide benimki riskli eğer delik koparsa sağır olma ihtimalim varmış. Benim asagidaki gibi.

image

(256 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok seviyorum böyle
0 oy
(476 puan) tarafından

Benim kuzenim biz textilde çalışırken benim burnumu paslı makina iğnesiyle deldi daha 11 yaşındayım öyle bir acimistiki hep iltihap kaptı ilaç kullandım dokunamiyordum burnuma :D

(256 puan) tarafından
Aayy bide paslı iltihapla kurtarmissin bari daha ilerisi olabilir di
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Benim delik baya acimisdi ama 10 seneyi gecmisdir benim  1 2 gun aciyor sonra akisiyorsun suan 1 ay takmasam kapanmıyor
(256 puan) tarafından
Sprey diyolar ondan olmadi mi
(5,954 puan) tarafından
Kremde spreyde sikti ise yaramıyor burun kikirdakli açıyor yani
0 oy
(409 puan) tarafından
Acımıyor, ama ilk delindiği zaman mikrop kaparsa hafif bi şişlik oluyor iç tarafında, teremicin krem bulundurun deldirirseniz onu sürünce geçiyordu hemen. Lise dönemimde deldirmiştim ben, baya zaman oldu tabi
(256 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bana hiçbirşey sıkmadılar çok acır mı dedim o da tanıdikti acırsa para almicam dedi hiç hissetmedim bile valla
0 oy
tarafından
Hiç acımıyor bende deldireli 3 sene oluyor çok güzel duruyor bencee
0 oy
tarafından
Ben kulagimi 2.defa deldirmek istiyorum 1 tane varda ikinciyi de istiyorum ama cocuktan firsat bulamiyorum carsiya gittigimde de kostur kostur isimi yaptirip geliyorum
0 oy
(78 puan) tarafından
Bende eşim istememisti ama ikna etmiştim ben çok çok korkardım ama bişey sürdü krem gibi sonra deldirdiginde az bişey acıdi yani dayanabilcegin bı acı öyle kötü bı ağrı yok ama snra kapandı hemn bilmiyorum eşimin istemediği bişey yaptığında hep tersine donuyor olmuyor bende bosverdim hamile kaldım doğum yaptım o bu değince unuttum ama kırkım çıksın aile ziyaretine gidince deldirmeyi düşünüyorum tabi gene korku var burnumu deldiren kişi daha yeni yeni yapıyordu o işi ondan heralde biraz acıdı 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Bende eskiden deldirmeyi çok istiyordum annemler istemiyordu evlenince deldir diyorlar di . Evlendim hevesim kaçtı
0 oy
(78 puan) tarafından

Krem suruyorlar cnm Pek acı hissetmiyon bende eşim istememisti ama ikna etmeye çalıştm ama sonra kapandı ne zmaan onun istendiği bişey yapsam olmuyor:D

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Yok kız acımıyor bıyık alınca gözlerin yasarir ya aynen öyle oluyor :D

Bıyık ta hep gözüm yaşatır benim 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 395 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 174 göst.
17 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude ayse elam (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 197 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...