0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından
Arkadaşlar hamileyim 33 haftalık. Bı tane de kızım var. Bizim yattigimiz odada kızım da bizle uyuyor. Kızım beşiğinde ve içinden çıkması imkansız. Sabah eşim dediki gece kalktım. Yanında bı çocuk ayakta dikiliyrodu bn elif geldi sandım. Yanına alacaksın sandım uyumuşum uynadim çocuk hala ordaydi. Sonra tekrar uyumuşum dedi. Çok korktum cinler fan mıdır

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin yyku sersemi görmüş canim . Yoktur öyle bisi
(1,297 puan) tarafından
Ay inşallah öyledir korktum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bian göz yanıltmadı cnm korkma bendede olmuştu çocuğu düşkünlüğü den oluyo bende bazen oğlumu öyle goruyom
tarafından
Korkma kuzum eşin duskunmu kizina
(1,297 puan) tarafından
Coook
tarafından
Ondan kız bende oğluma oyleym hamileyken hep gorrdm
(1,297 puan) tarafından
Hay Allah ilk başta rüya gördü sandım aaa dedim oğluşum mu geldi filan dedim. Yok duya değildi diyince korktum.
tarafından
Hmmm anladm kuzum ☺️
0 oy
(784 puan) tarafından
Ben uyku sersemi olmasam da o bilinçte olunca herşey görüyorum :D hemen kötü düşünmemek lazım 
(1,297 puan) tarafından
İnşallah cnm dediğin gibidir
0 oy
(476 puan) tarafından
Bende geçen gün canlı kanalıyim uyumuyorum uzanmışim koltuğa bebek ağlıyor kalkıyorum bebeğin yanına gidiyorum tam kucağıma alicam bi bakıyorum hâlâ koltukta uzanıyorum sonra bidaha gittim bebeği almayan tam alicam yine baktim.hala uzanıyorum en sonunda 3. Sefer gerçekten kalkmayı becerdim bebek ağlamaktan kızarmıştı hep o kadar şaşırdım ki ne olduğna anlqm veremedim bazen oluyor böyle şeyler
(1,297 puan) tarafından
O farkli bilincin uyanmış ama bedenini uyaramamissin. Uyanmak istememişsin yani. Bazen bnde çok tuvaletin geliyor kalktığını ve yaptığımı saniyorym bı bakıyorum hala yataktayim. Vücut utanmıyor ama beyin çalışıyor ve yapman gerekeni söylüyor. Beyni tam uyanmayanlar bu yuzddn yataklarına istiyorlar bu yüzden
(476 puan) tarafından
Ama uyumuyordum ki tuhaf
(1,297 puan) tarafından
Maalesef beyin derya deniz. Çok karmaşık bı yapı.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Eşinde ne rahatmış hadi bi kere gördün uyudun ikincide nasıl uyudun be adam :))
(1,297 puan) tarafından
Bizim kız sanmış. Sabah kalkar yanıma gelir ortamiza alırım. Ama bu gece park yatağın fermuarini kapatmıştım çıkamaz yani
(1,786 puan) tarafından
Ben yinede eşinin hayali olduğunu düşünüyorum. Hemen vesveselenme canım .Ayrıca başka bi varlıksa zarar verme gücü olsa verirdi. Sadece görünmek istemiş oda eşine görünmüş .Bide kötü korkunç bir şekildede görmemiş . Sonuçta onlar şekile girebiliyo. Bilemedim bence evde sesli bakara suresi cin suresi aç dinle duanıda oku yat bişey olmaz ama sürekli düşünürsen yaydığın korku enerjisi gerçekten onları çeker . Allah insanı en güçlü yaratmıştır dua müminin silahıdır. Yatakta kırıntı bırakma yatarken çarşafı yastığı çırp eüzü bikelimatillahit tammati min şerri ma halak de korkunca . Ayetel kürsi felak nas da okudunmu her gece, gelende sıkılır bunalır durmak istemez kaçar
0 oy
(1,714 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tabiki öyle bşy yok geçen gece de eşim kalktı bşy arıyordu yatakta uyku uyanıklık arasında ne arıyon dedim dediki böyle uzun şey falan snra uyudu 
(1,034 puan) tarafından
Ayy en çok buna güldüm:)))
(1,297 puan) tarafından
Ahahahahha tovbeee
(1,714 puan) tarafından
Valla bende anlamadım ne aradığını uyudu
(1,034 puan) tarafından
Uyku sersemi herşey yaptırır mi bilemedim hiç yaşamadım ben ama eşim le bir anım var baya komik)))
2aylik oğlum var sütüm yetmedi gece kalk mama yap dedim kalktı ne anlamış dersiniz buzluktan eti çıkarmış mikrodalga ya koymuş geldi dizime yatti dedim sen napyn et çıkar dedin erisin pisiricem dedi gece gece gülmekten karnıma ağrılar girdirdi mama dedim ben et demedim dedim bir fırladı mama yaptı geldi:)))
(1,714 puan) tarafından
Çok komik yaaa
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben bazen gece yatmadan önce çok su içiyorum rüyada tuvalet ariyorum ama bulamiyorum bunu birkac kez goruyorum uyandigimda gercekten sıkışmış oluyordum tuvalete koşuyordum hala arada görüyorum.Bir kez çok ilginç bir rüya gordum daha doğrusu ruya ile uyaniklik arasinda zil caldi baktim kayinvalidem geldi yatak odasina geçtik üstünde hac giysisine benzer siyah bir elbise vardi gülümsüyordu sohbet ettik sonra aniden kayboldu odaya kocam konusarak girdi "niye pencere acmamişsin?" dedi bende 'işte olman gerekmiyor mu?' dedim bugun gitmedim dedi sonra kayboldu ve uyandim oyle gercekciydi ki oda ve kiyafetlerim ayniydi kocam kayinvalidem yoktu kocam işteydi kayinvalidem evindeydi.
0 oy
tarafından
Böyle şeyler oluyor ya ben de yeni tasindigimiz zamanda uyur gezer oldum kapının önünde bebek ağlıyor kucağıma alıyorum almaya çalışırken uyandım biseyi stres falan yaptıysa oda etki ediyor 
(1,297 puan) tarafından
Allah allaj
tarafından
Yemin ederim eşimde korkuyor o günden beri kapıları kitliyor ama çevreme anlattım herkese oluyormuş
0 oy
tarafından
Yakaza denilen uyku ile uyanıklık arasında herseyi görür insan ve gerçek sanir
(1,297 puan) tarafından
Ay bilemeidm de cin mi diye korktum. Hamilelere çok gelirler derler ya
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Uykulu öyle görmüştür ya eşim kabanini askıya aşmıştı. İnsan sanmıştım. Sabaha kadar o korkuyla uyudum .sabah bir uyandım kabanmış
(17,921 puan) tarafından
Lambayı bi açıp bi bakaydın kız :D
(5,559 puan) tarafından
Korkuyordum işte

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 115 göst.
26 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 150 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ceku balm& (621 puan) tarafından soruldu

381,750 soru

11,428,728 cevap

34,988 kullanıcı