0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Sabah post atmıştım silik bir şekilde pozitif sonucu almıştım. Kan verdim ve yarın çıkıcak sonuç kan testini de koyup bi hediye vericem siz hamile olduğunuzu nasıl söylediniz eşlerinize?

image

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç süprizle uğraşamadım idrarda öğrendiğim gibi haber verdim :) hiç bekleyemezdim valla.
tarafından
Ama arkadaşım patik emzik vs koydu güzel bir not yazdı kutuya. Bir de o hediyeyi açarken videosunu almıştı.
Başka bir arkadaş işyerine çiçeksepetinden bebekli olan şeylerden yollamıştı notla.
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ay çok tatlı ya Allah tamamına erdirsin en güzel hediye budur zati    ben kızımda sagolsun  eltim  elli kere ben soyliycem  dememe rağmen eşimi gördüğü an dedi baba oluyorsun diye ikincide de düşünüyorduk ama çok çabuk oldu diye soka girmiştim telefonda demiştim inanamamisti  :)
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Çok güzel canım hayırlı olsun:) 

Eşim kapıda beklediği için surpriz yapamadım çok heyecanlıydı kıyamadım:)
0 oy
tarafından
Bence çok güzel olur canım hayırlı olsun gözünüz aydın 
0 oy
tarafından
İlk bebek mi canım
(1,464 puan) tarafından
İkinci ilki düşük oldu onda dayanamamıştım direk kaset testte çıkınca söylemiştim ama bunda sağlıklı olduğundan emin olunca söylemek istedim :D
0 oy
(8,832 puan) tarafından

Ben banyoda test yaptım kapıda beni bekliyordu :D

0 oy
(119,134 puan) tarafından
benimki tam komediydi ☺
(1,464 puan) tarafından
Nasıldı :D
(119,134 puan) tarafından
okuldan arkadas kirpijlerin tutam olmus hanilesin dedi inanmadim o gece uyumadim sabaha karsi test yaptim aninda 2  cizgi cikti hemen uyandirdim hamileyim dedim tm yat sabah konusuruz dedi dondu totosunu yatti uykuya devam etti
(1,464 puan) tarafından
:D :D :D
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hemen hemen benzerini yaptım canım kalpli kutum vardı içine benim evlenmeden önce ordugum bebek yeleği vardı onu koydum hamilelik test sonucunu ve sevgiliyken eşimle bez bebek ayakkabısı almıştım çok begenmistik 4 senedir sakliyordum onu koydum ve bebeğimin ağzından babasına mektup yazdım sonunada hazırlan babis ayakkabılarımi giymeye geliyorum yazdım. 
(1,964 puan) tarafından
Telefonu da masaya koydum tepkisini çekebilmek için işten gelince direk oturma odasının ortasında verdim yemek masasında telefonda çekti
0 oy
(3,822 puan) tarafından

Biz birlikte kan testi vermeye gittik birlikte öğrendik ağlamaya başladık:D

0 oy
(2,593 puan) tarafından

daha hamile değilken bir zıbın almıştım onunla haber verecektim ama akşam kendisi gidip test almıştı öyle öğrenmiştik süpriz olmadı ama sağlıklı değildi kürtaj olmak zorunda kaldım ikinciye de gündüz test yapmıştım silik çıkınca ağlyarak aradım akşam birlikte kan vermeye gittik sonucu aldık doktora göstermeden baktık hamileyim onda da süpriz olmadı :)

0 oy
(326 puan) tarafından
Tüp bebek olduğu için doktor telefonda hayırlı olsun dedi hastanenin ortasında oda bende ağlaya ağlaya bir olduk :)) 
0 oy
tarafından
Bir tane çıtçıtlı body aldım %50 anne %50 baba %100 orijinal yazıyordu. 

Bir de gebelik testi yapmıştım onunla birlikte salonumdaki sehpanın üzerine bıraktım girdi içeriye baktı sonra bana baktı bir daha sehpaya koştu baktı.:) Ağladı çok tuhaf oldu ben öyle bir sürpriz yapmıştım
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Hayırlı olsun canim pam pam pam öyle düm dük söyledim 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Çişimi göstermiştim testle şimdi seninkini görünce baya kötü hissettim kendimi :-)) 
0 oy
tarafından

Kan vermeye hastaneye beraber gittik ama hamilelik demedim kendimi iyi hissetmiyorm vs dedim hamile oldugumu ogrenince de sevincimi gizleyip disari ciktim ne oldu yuzun dustu kotu bisey mi var vs dedi hamileyim dedim havalara uctu :D

0 oy
tarafından
Valla kan verdim doktor söyledi hormonların yüksek çıkmış hamilesin bende doktorun yanından çıkar çıkmaz eşime söyledim eşim önce dedi yalanını yerim bende dedim valla yalan değil en yakın zaman da kadın doğuma gidelim öyle sevindi eşim hemen markete gittik normal de ben çikolata alırım eşim diyor o tarz şeyleri bırak sağlıklı olan şeyler al canın ne çekiyorsa al :-))))) 
0 oy
(165 puan) tarafından

İlk kızımı öğrendiğimde test sonucunu o bekledi o bana müjdeyi verdi ben çok heyecanlıydm çünkü ama ikinciye hamileyim şu anda böyle bir kutu hazırladım içine bebek ayakkabısı test sonucum emzik ve güzel bir not yazdım kızıma verdim o götürdü babasına verdi onları videoya çektim bende o şekilde güzel bir hatıra oldu bize :)

0 oy
tarafından
Benimki daha garip ama 
tarafından
Hamileymisim ama bilemiyorum bebek olmuş karnimda iki buçuk aylık karın ağrısı felan  31 Mart'ta eşim eve erik çilek filan almisay eriği gördüm poşette yıkamadan yedim öyle canim istedi o an tabi neyse kalanını içeriye götürdüm kocaman kayık tabakla meyveyi yedim bu arada çok zayıf bir bayanım 45 kilo varım yokum boyun uzun neyse eşim şaşırdı bir karın ağrısı vardı acayip çok sanki içimden birşey çıkacak evde test var daha önce iki test yaptım birinde silik çıkmış anlamadan atmışım geçersiz diye birinde çıkmadı gecenin bendeki belirtiler çoğalınca doktoru aradım tanıdık dedimki böyle böyle test yap gebelik görünüyor yok sejde dedim gecenin yarısı rüyamda hamile.oldugumu görüyorum sürekli uyandım test yaptım testte aman dedim bıraktım bekliyorum çıkmayacak diye net net iki çizgi çıktı bu arada bebeğimin dedesi öldü rüyamda sürekli mavi battaniye getiriyordu Allah'ım şok oldum dünyalar benim oldu testi aldım ama.hic kildatniyorrum çizgiler kaybolur eşim  inanmaz diye bu arada herkese yalan söylüyorum bebek bekliyorlar hamileyim diye neyse eşimi uyandirdim saat 2 testi buzdolabı poşetine koydum esime drdim gel.sunu yapak ben anlamadım nasıl yapılıyor sa esik açtı bine dedi iki çizgi var ama kullanılmış yarın gidip kavga edecegim ellerini tutup dedim arkasını çevir oku dedim okudu boynuma sarıldı şok.biz sabaha kadar hayrller kurduk
tarafından
Bot doktora gittik vurisin ennhzili zamanlarında bide doktor demezmi oğlan diye bende bebek varmı kalbi atıyor mu DİYORUM benimki kanda çıkmıyor idrarda çıkıyor
(1,464 puan) tarafından
Kız nasıl anlamadın 2.5 ay regllerin düzensiz miydi ay ne güzel bı süpriz olmuş işte hem sana hem eşine ben geçmeden 5 gün önceden başladım testlere :D
tarafından
Evet canim 2 buçuk aylık olmuş
tarafından
Yazdım ya testlerde çıkmayınca yapmadım üzülüyorum diye hiç bir belirtisi olmadığı için anlamadım
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Kendisi gidip kan tahlil sonuçlarına bakmıştı. Cinsiyeti öyle kutuda söyledim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 809 göst.
0 oy
4 cevap 559 göst.
22 Nisan 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 727 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu