0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 17 günlük bebegim var. Bugun huysuzdu pek emmedi .Agzina emzik verdim kahvaltimi 5 dakika yapim hemen emziririm oyalansin dedim. Kahvaltimi yaparken cok meme aradi emzigi atti hep. Sen tut kaynanam emzigi kahvalti sofrasindaki kayisi receline batir cocugun  agzina ver. Nasil sinirlendim verme verme dedim ne veriyosun dedim . Dinlemedi koydu agzina zorla cocugun.Ne korkuyosun sen diyo bana ben diyo en büyük  kizim bu kadarlikti kömüş sütü  verdim diyo gormuyonmu çocuklarım  nasil turp gibi diyo Allahim delircem eşime haber vercem Istanbulda  is dolayisila 1 kac hafta burda kalcaktim ama gelsin beni alsin  oldu olucak bunada kömüş sütü ver. :@ 

6 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Komus sutu ne?
tarafından
Kömüş sütü yani manda sütü cnm..
(3,024 puan) tarafından
Heaaa ilk kez duydum yani simdi manda sutu verilmez kendi kaynanamla konustum tabi dedi onun sutun icindeki bakteri daha fazla dedi ha recele bende batiriorum ama.neden batirikm oglum mama iciyor dogdugu gunden beri ondan anne sutu almiyor ama sende haklisin yavrunu korumakla.  Ama kayinvlideni de kirma guzel bir dille anlat
tarafından
Canim  anlamiyoki anlasa pat diye agzina vermez benim zoruma giden bizde annesiyiz banada sorsa biseyler verirken daha 17 gunluk 3-4 aylik olsa neyse o kadar endise etmem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım süt olayı tabiki yanlış ama recelden bişey olmaz kasiklarca ağzına vermedi sonuçta sadece emziğini batırmış bizde yaptık su içir bişey olmaz bizde emziği tutsun diye reçele batiriyoduk üzerinden su ver bi cay kaşığı çok büyütme bence sonuçta oda çocuk büyütmüş 
tarafından
Dogru tamam kuzumda banada sorarak hareket etse birde kizim verimmi diye pat agzina tikadi bende annesiyim sonuçta  benim teyzem de kayinvalide gelinine sormadan asla torununa biseyler yedirmezdi
0 oy
(66 puan) tarafından
Hay sanada çocuklarına da deseydin ben valla sabır çeke çeke derde düştüm iyice bazen sinirlerimi öfkemi kontrol edemeyecem elimden kaza çıkacak diye korkuyorum. Bizimkide ben karnı tok dedikçe yok çocuk aç diye bana zorla yemek hazırlatıyo sonra kızım 1 kaşık bile yemiyor sinir beni boğuyor kayın babam çay içerken kaşıkla toz şeker yediriyor bişey de diyemiyorum deyince  on kat fazlası ile eşime anlatıyorlar bide suçlu oluyorum yani Allah sabır versin canım
tarafından
Bizlerde anneleriyiz endiseleniyoruz bize soran yokki kendi bildiklerini yapiyolar habire cok zor yaaa bebek buyuturken karismalari birde esimin hatirina yaşlarının  hatirına  ters konusmakta istemiyorum bende sinir küpü oluyorum canim cok iyi anliyorum seni Allah yardimcimiz  olsun yaa
(66 puan) tarafından
Amin amin canım inanki kızım olmadan önce onların bana bakış açısı sevgileri saygıları bambaşkaydı ne zaman kızım dogdu herşeye karışmaya başladılar bende cvp veriyorum karışmalarını istemiyorum şimdi gör bak ki en ufak şeyde düşman gibi bakıyorlar bana Allah ım görsün bilsin başka elimden dilimden gelen bişey yok mecbur katlanmak zorundayım
0 oy
(66 puan) tarafından
Bebege sussun diye tatlı şeyler verilmez çok zararlı hele hele daha 17 günlük 
tarafından
Biz verdik nolcak demesi yokmu beni sinir küpune bindiriyor canim  yaa
0 oy
tarafından
Canım bende de var böylee :))  2 aylıkken kızım sofradan kalkmıstm bisey almaya mutfaga gitmistim bi geldim kizima mercmek corbasi veriyor aklim cikti ama verme etme dedikce anlamiyorlar biz verirdik hic bisey olmazdi diyorlar 
tarafından
Bizlerde anneleriyiz endiseleniyoruz bize soran yokki kendi bildiklerini yapiyolar habire cok zor yaaa bebek buyuturken karismalari birde esimin hatirina yaşlarının  hatirına  ters konusmakta istemiyorum bende sinir küpü oluyorum canim cok iyi anliyorum seni Allah yardimcimiz  olsun yaa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 211 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,023 göst.
31 Temmuz 2019 Aile kategorisinde EsraAlperen (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 713 göst.
11 Ocak 2019 Aile kategorisinde Mrv (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 209 göst.