0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Tepkiniz ne olurdu aciklamasi hastaymis ama gorseniz kisin ilk haftasindan son haftasina hep hasta ve dhaa dun arkadaslariyla disardaydi

25 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kız ben kendi doğum günümü unutmuş bi insanım gerisini sen düşün:D 

Ama eşim unutmaz,sabah gözümüzü açar açmaz iyi ki doğdun bebeğim evimin çiçeği kurban olduğum der ☺️☺️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(1,845 puan) tarafından
Onun için ölüm vakti gelmiş olurdu ....
(14,428 puan) tarafından
Haruka yorummm bayıldım
(1,845 puan) tarafından
Sağol kız :)))
+1 oy
(568 puan) tarafından
Unuttu zaten ama umursamadım. Özel günler dışında gelen hediyeler falan daha hoşuma gidiyor benim ansızın gelen hediye gibisi yok 
(1,045 puan) tarafından
Aynen size katılıyorum benide ansızın gelen hediyeler daha mutlu ediyo
+1 oy
(476 puan) tarafından
Hiç hatırlamazki  doğum günunu geç doğum yaptım 1 çiçek bile almadi
+1 oy
(2,203 puan) tarafından
Ay unutsun yaa dogum gunu nedir bence bu sogum gunu evlilik yildonumu tanisma yildonumu cok gereksizz benim fikrim
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kirilirdim  kim olsa kırılır hediye onemli değil ama hatırlanmak ister insan  eşim hiç unutmadı bu arada 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Unutmadi ama unutursa bilemedim üzülürdum yazmasi bile kutlamasi yeter diye düşünürdum dile getirmezdim asla dogum gunum diye
0 oy
(93 puan) tarafından
Bnde onu unuturdum :)
0 oy
(1,663 puan) tarafından
1 ay oncesinde davul calisyorum doğum günüm gelincede bir sey almaz oturur hem aglar hem oynarım
0 oy
tarafından
Hiç unutmazki;)):)
0 oy
tarafından

Benim tanışma günümü bile unutmayan bir eşim var. O yüzden bir tanesini unutmuş çok gormem. Kalkar pasta alır mum diker birlikte ufururum :ermm::angel:

0 oy
tarafından
Amann unutursa unutsun bende onunkini unuturum olur biter ben öyle şeyleri hiç takmıyorum valla kızımın doğum gününü kutlarız sadece bizimkileri kutlamak bana saçma geliyor koskoca insanlarız gerek yok diye düşünüyorum kızıma da hatıra kalsın diye kutlarım onu da foto falan çekmek için tabi herkesin fikri ayrıdır saygı duyarım 
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Unuttu bir kez ama normal karşıladım çünkü o zaman başka durumlar vardı. Akşam hatırladı AA bugün doğum günündü dedi ve kalktı pasta yaptı bana sonra da defalarca özür diledi 
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Takmazdim onunda doğum günü gelir elbet bende unuturdum ödeşirdik
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Unutmadı hic çünkü 1 ay önceden basliyom dirdira:D
0 oy
tarafından

Hiç yaşamadm canm tepkim ne olurdu bilmiyorm ama laf sokardm heralde kesin:)

0 oy
(4,978 puan) tarafından
Bnm bu ayın 20si.gecen yıl calsyrdum hamileydim bna oasta almıştı o bnden önce eve gelmişti yemek falan yaomisti balık atmıştı fırına ay cnm kocam benim ;)
0 oy
(657 puan) tarafından
İlk evlendigimiz seni ben hatirlatmistim  o şekilde pasta alıp sürpriz yaptı. Onun dışında ne o hatırlar özel günleri nede ben. 
0 oy
(119,345 puan) tarafından
ben takmiyom pek umrumda olmazdi ☺♥️♥️
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Herşeyi unutsun evlilik yıldönümünü bile okadar kızmam ama doğum günümü unutursa gerçekten çok kırılırım.. 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 607 göst.
29 Aralık 2020 Aile kategorisinde 123-- (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 176 göst.
5 Mart 2023 Aile kategorisinde mrve4242 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 172 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,391 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 256 göst.