0 oy
795 göst.
Aile kategorisinde (658 puan) tarafından
Daha öncede postumda bahsetmiştim kaynimda. Sürekli beni rencide edecek laflar soyluyo diye. Bugün laf açıldı bende eşime dedim abin sürekli böyle laflar soyluyo sesimi çıkarmıyodum senin hattına ama artık cevabını verecem dedim. Oda diyo abim sanki ne demiş sana. Biri bı laf söyleyince zoruna gidiyo dedi. Bende dedim haksizmiyim zoruma gider tabi bana ne pis kadınsın dedi. Oda diyo niye dedi haklıydı kızın tırnağı uzamış bırakmışın öyle. Abisini haklı gördü. Bende evlendigimizden beri sürekli laf soyluyo onada kalmadı bana pis demek dedim. Telefonu suratima kapattı. Bende mesajla dedim Allah'a havale ediyorum abini. Esimlede konuşmicam uzun ni sure. Çok fazla kırıldım iki saat ağladım sinirden .   Kızımın tırnağını kesmekte zorlaniyorum birakmiyo kızım sırf bu sebebten pis bı insan mı olunuyo

10 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kaynın sana pis deme hakkını nerden buluyor tabiki haklısın 
-Reklam-
0 oy
(2,698 puan) tarafından

Daha senin kocan kardeşine bile tek kelime edemiyor eşin varken kaynına bokkk yemek düşer kısa ve net ona nee senin temizliğin ona mı kalmış :ermm:

(658 puan) tarafından
Aynen cnm kocam tek kelime edemiyo abisine. Gücü bana yetiyo. Ben onlarla ilgili bişey söylesem bana kiziyo. Bide diyo sende göründüğün gibi değilmiş son şeytanmissin diyo. Sanki kötü bisey yapmışım gibi
(123 puan) tarafından
Aynı benim eşim ya aynı ailesine bişe desem haklı bende olsam hemen onları haklı çıkarır sende bunu bunu demicektin der annesi yanında kaç kez neler dedi kendi de annesiyle bir olup laf etti kız kardeşi bizden 12 yaş küçük 19 yaşında bana laf etti bağırdı ağzını açıp bişe diyemedi ama ben aynısını yapsaydım neler derdi neler bu erkekler ailesinden kopamayacak başka birinin yükünu kaldıramayacaksa niye evlenip bizim vebalimize giriyorlar
0 oy
(299 puan) tarafından
İlk dediğinde tepkini koyacaktın kusura bakma hakettin
(658 puan) tarafından
Ben hakkıda olsam eşim abisini tutacagini bildiğim için bişey demedim şimdiye kadar. İlk dediğinde ağzının payını verseymişim keşke.
(299 puan) tarafından
Eşinin seni savunması gerekirdi hiç bu adam eşini ezdirmez ailesine karşı eşinden yüz bulmuş abisinden korksa hesabını yapsa öyle diyemez o yüzden kimseyle yüz göz olmuyorum ben
(658 puan) tarafından
Aynen insan kardesine saygısı sevgisi olsa karisinada olur. Eşimide çok ezen biri. O sesini cikarmadigindan banada aynısını yapiyo
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ne alaka kaynin sana pis diyor? 

Benim kaynım dese bana asla altında kalmam lafımı birbir sayarım ne haddine ki ona mı düşmüş beni eleştirmek eşinde klasik aileci işte boşver kuzum üzülme sen eşin inşallah anlar hatasını. Herşeyi geçtim ya nasil eşin abini haklı buluyor ? 
(658 puan) tarafından
Kötü niyetle söylemediğini duşunuyo. Uzamış diye uyarmış sadece ona göre. İnsan uyarirda böylemi der.
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kendi çocuğum ister keserim ister kesmem feristahi gelse hesap soramaz hele bide bana hakaret edecek haddini bildir hiçte ağlama eşinin ayıbı o
0 oy
(12,856 puan) tarafından
O dengesiz kaynın için neden eşinle aranı bozuyorsun ki bırak hiç muhatap olma aynı ortama girme 

Uyuduğu zaman kesebilirsin bende aylarca öyle kestim 
(658 puan) tarafından
Mecbur kalmadan aynı ortama girmiyorum zaten cnm. Tırnağını kesmek için uzamasını bekliyorum çünkü etini keserim diye korkuyorum. Uykusunda hafif hemen uyaniyo
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Benim bu eş ailelerinden tecrübem.var bu durumda ne yapacaksın biliyor musun, eşine hiç bir şey demeyeceksin sankinoyle bir şey olmamış gibi davranacaksın çünkü onlar asla ama asla kendi ailesine laf kondurmaz  sen kendini ezdrmeyeceksin direk orda kaynım veya görümcen farketmez vereceksin cevabını, eşine bırakmayacaksın 

ben daha önce bu  hatayı çok yaptım onlar bir şey diyince susardım  ,zoruma giden bir şey olunca susardım sonra eşime arkada söylerdim sen hallet diye ama asla halletmezdi ohep biz onlar yüzünden tattisirdik ama simdi direk arkada onların ağzının payını veriyorum, eşimin yanında asla onlardan bahsetmiyorum hem biz huzurluyuz hemde kendimi onlara ezdirmjyirum bir iki defa terslersin bak nasıl kendilerine ceki duzen veriyorlar 
(658 puan) tarafından
Ben hiç abin bana bunu diyo ablam böyle dedi diye eşime söylemiyorum normalde. Çünkü eşim ailesine aşırı düşkün bana suç bulacağını biliyorum.bu sefer söyledikleri sabrımı taşırdı kaynimin. Ondan söyledim cnm.
(12,856 puan) tarafından
Denenmiş sonuç alınmış bı şey bu aynen böyle yapılmalı
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Ne kadar boş kafa insanlar ya boş beyinliler 
0 oy
(334 puan) tarafından
Canım istersen uyurken kesmeyi dene ben hep uyurken kesiyorum 

Ama bu seni pis yapmaz 

Ne haddine pis demek 
(658 puan) tarafından
Uyurken uyaniyo cnm. Uykusu çok hafif. Bir yaşına kadar doğru düzgün kesmedim tırnağını kendiliğinden kopar diyolardi. Üç aydır kesmeye başladım. Ama etini keserim diye uzamadan kesemiyorum. Eşime sen bı dene kes dedim bende kesemem diyo.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Senin kardeşin ona laf etse ne olurdu acaba kocan da bi değişikmiş kuzum 

Ya kaynının laflarına takmayacaksın yada iş başa düştü çatır çatır lafını söyleyeceksin haddini bilsin biraz dümbük herif
(658 puan) tarafından
Benim abim bı ara şakasına bişey dedi. Eşimin zorusuna gitti. Hatta dedi sana ayıp etmiş oldu abin sonuçta ben senin eşinim. Ama kendi ailesi olunca öyle düşünmuyo.
(14,428 puan) tarafından
Deseydin bunu işte sen bi kere katlanamadın ben hep buna maruz kalıyorum diye

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,018 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 986 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Pasalarim (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 647 göst.
3 Haziran 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu