0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim instegramda bazı kadınların açık anime tarzı kadınlar yani kaydetmiş hani bakiyo öyle şeylere bu belli 

Uzun zamandır telefonunun şifresi bilmiyordum geçen duzelttirdim ama yani  bişey olsa bile eminim bı şekilde gizliyo bana şiddet uygulamaz asla ama eskisi gibi değil sevdiğini soyluyo ama ben onu sinir ettiğim için uzak duruyormuş ben gerçekten anlamıyorum ne yapmaya çalıştığını kaçarak evlendik her şey güzel di ama şimdi sanki evli olmak için evlenmiş gibi sanki insanlar ona evli mutlu çocuklu desinler diye benimle birlikteyiz gibi beni bir kez gelip içten bir şekilde sevmedi saçımı oksamadi sarılması bunları hep ben yaptım bir kez durduk yere beni sevdiğini söylemedi gerçekten çok yoruldum artık dayanacak gibi değilim bilmiyorum neden böyle beni sevmiyor mu 

Ya tek istediğim sevilmek başka bişey değil ki bebeğim var evim düzenim bir sıkıntım yok şuan sırf bunlar için kalıyorum yani da ama bır tarafım o seni ilerdede sevmeyecek diyor git diyor ama yapamıyorum özür dilerim sadece içimi dökmek istedim uzun oldu :(

3 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından
güvenmiyorsan kendi ayaklarinin üstunde durmak icin ilerisi icin birseyler yap ve 2. cocugu yapma  
tarafından
Haklısın canım bir şeyler yapmam şart denicem teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde kaçarak evlendik yemin ederim sana tavsiyem en acı intikam onu umursamaktir  boşverrrr her koyun kendi bacağından asılır Allah'a haval et ölümlü dünya sıkma canını sen istediğin gibi davran keyfine bak değmez
tarafından
Biliyorum onun bana davrandığı gibi davranan katlanamaz eminim ama yapamıyorum sevilmek istiyorum oda olmuyo ama başarıcam sadece zamana ihtiyacım var bir şeyleri yoluna koyucam inşallah
tarafından
İnşallah düzelecek merak etme canını sıkma:-):-)
0 oy
(421 puan) tarafından
Fazla beklenti insani üzer kendi değerini kendin görmen lazım kendini sev önemse kendinle ilgilen kendine bir aktivite edin her kadının hakkı sevilmek bunu hissetmek zaman zaman eşim bile işten gelince yorgun olur biraz benimle konuşmasın ben bile surat yaparım o da hemen anlar konuşur bir erkeğin karısının hareketlerinden konuşmalarından neye sinir olduğunu ne istediğini anlaması lazım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...