0 oy
2,613 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayinvalide kayınpderle mi durursunuz çoluk çocuğunuzla yoksa baba evine mi dönersiniz? 

53 Cevaplar

0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ben kaynanamlara yakın ev tutarım annenlerde yük olmam 
-Reklam-
0 oy
(5,751 puan) tarafından
Allah korusun Allah kimseye göstermesin büyükte konuşmak istemiyorum ama elimden geldiğince her ikiside değil kendim bakarım çocuklarıma 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Ayyy düşüncesi bile çok kötü:(
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Kaynana kayin peder yok ailemle küsüm gidecek yerim yok ölsünde biii başimin caresine bakarimm 
0 oy
tarafından
Öyle bişey olsa babam beni bırakmaz Rabbim gecinden versin 
0 oy
(556 puan) tarafından
Esim ölürse ev kendimizin evimde otururum tabikide evimizi almazlarsa elimizden oglumla beraber yasariz kimseye mudaralanmam
0 oy
(93 puan) tarafından
Çok şükür mesleğim var ev tutar çocuklarımla yaşarım coluklu çocuklu kimsenin evine sigilmaz 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Teyzem 32 yaşında eşi gencecikti kanserden öldü üç çocuğuyla kaynanasiyla bir bahçe içinde ayrı odalarda kalıyorlar hayatını bine bı tek başına sürdürüyor eşi varken zavallı gibiydi sesi soluğu çıkmayan biriydi eşi öldükten sonra çok güçlü bir kadın oldu yani şöyle düşünüyorum annesine gelseydi yine de böyle güçlü dururmuydu bilemiyorum 
0 oy
(4,372 puan) tarafından
Allah göstermesin tabikide evim var evimden cikmam asla bebelerimle yasar giderim
0 oy
tarafından
baba evine dönmek istemem galiba
0 oy
(7,935 puan) tarafından
iş bulur çalışır oğlumla yaşarım .Eşim sigortalı malülen emekli olmuş olur onun maaşını da.alabilirim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Allah göstermesin ama öle bişey olsa ne aileme nede eşimin ailesinde kalmam kendi evim yoksa kiraya çıkarım evlatlarimla gül gibi gecinirim eşimin ailesiyle görüşmüyorum şimdi bile o zman da tamamen keserim irtibatı 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Niye kendimiz çocuklarımızka kalamıyomuyuz illa başımızda birisi olması şartmı? 
0 oy
(657 puan) tarafından
Öncelikle Allah korusun. Beni burada tutan Bi tek eşim var zaten o yüzden baba evine dönerdim 
0 oy
tarafından
Rabbim yasatmasin ama kimseye gitmem çocuklarımla kendime yeni bir düzen kurarum
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Babamin evine dönerim hic düşünmeden
0 oy
tarafından
Neden illa bir yere gideyim ki evinde otururdum..niye bu seçenek  yok ..
0 oy
(930 puan) tarafından
Kimse yaşamadan yorum yapmamalı Allah kimseyi muhtaç etmesin inşallah 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Neden bi yere gideyim ki kendi evimde kalırım gerekirse temizliğe giderim ama kimseye muhtaç olmam çünkü herkes bi zaman sonra el oluyor rabbim eşimi başımdan eksik etmesin 
0 oy
tarafından
Daha dün esimle bunu konuştuk been ölürsem esim diyor çocuğu senin annenlere veririm diyor , yalniz hissetmesi zaten onlarla büyüdü diyor ben gidip gelirim diyor. 

Ben ölsem senin ilk yapıcağım sey diyp eşyaları satıp annenlere geçmen olur diyor qjjsjdidkci adam biliyor beni ansjdkd 

Valla sen olsen dedim hayatta evlenmem Allah korusun dedim. 

Ben ölürsem de Sen evlen ama dedim sebebi aileselden dolayı söyledim.. Oda biliyor ama çocuğumu alma annemlerde kalsın diyorum gelecek karıya güvenemem seni boğarım ruhumu kaldiririsin o güzelim uykumdan dedim ajjdkdkdkf baya gece gece mallasik 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 238 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elfu (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Periii2 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,812 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu

381,430 soru

11,419,503 cevap

34,975 kullanıcı

...