0 oy
2,609 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayinvalide kayınpderle mi durursunuz çoluk çocuğunuzla yoksa baba evine mi dönersiniz? 

53 Cevaplar

+6 oy
(253 puan) tarafından
İkisine de gtmem . Allah korusun ole bsii olsa alirim dulluk maasi cocuk maasi oturur merdiven siler cocuguma bakarim. Kayinpedere gidilmez . Hayatin ne getrecegi belli degl. Annemede gdiersem bi saatten snra oster istemez istenmemezlim olur . 
(2,191 puan) tarafından
Aynen bende boyle yapardim onsan ayri yorum yapmiyom artiyi verdim gitti
-Reklam-
+2 oy
(6,053 puan) tarafından
Oncelikle Allah gostermesin iki taraftanda incinmem ama cocugumu alir kendime bi duzen kurar kendimi cocuma adarim
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Allah göstermesin ama baba evine dönerdim illa gitmem gerekirse.
0 oy
(718 puan) tarafından
Aallah korusun ya ama hersey bizim icin aileme donerdim beni baglayan birsey yoktur artk burda
0 oy
tarafından

Adamla kusum hiç iyi olmadi bu pist simdi:angry:

(223 puan) tarafından
Git barış ölümlü dünya ne kadar kizzakta. İyki varlar bence (◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤(◍•ᴗ•◍)❤
0 oy
tarafından

Ne baba evine ne kaynana   

Rabbim göstermesin    düşüncesi bile çok kötü

(2,786 puan) tarafından
Anam bacım sen sakına kaynanaya gidiym deme mazallah sen öldrdn der kaynanan hahahha beklerim o kadından ben
tarafından
Daha önce geldi başıma canım tecrübeli yim eşim  zehirlendi  beni şikayet ettiler bilerek zehirledi diye
(2,786 puan) tarafından
Yok artık ayy ne fesat
0 oy
(122 puan) tarafından
Allah o acıyı yaşatmasın da ikisinin yanında durmam cocuklarimla birlikte ayrı evde yaşardım 
0 oy
(12,954 puan) tarafından
İkisi de değil. Rabbim göstermesin olsa kendi hayatima bakarım çocuğumla beraber 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Kimin yanında çocuklarım rahat edecekse orda durarım Allah kurusun ama ben kaynanamın yanında durarım herhalde
(2,692 puan) tarafından
Kaynana evi diyen olacak mı diye yorumları tararken buldum oni :D
(1,207 puan) tarafından
Annemden daha yakın kaynanam birde annem çocukların hiç bir ihtiyaçını almaz para gidiyor diye onun için:(((((
(93 puan) tarafından
Benim annemde öyle valla kaynanam daha iyi
0 oy
(264 puan) tarafından
Tövbe kayınpederinin evinde niye duruyorsun onu anlamadım Türkan Şorayin filmi gibi kardeşiyle mi evlendiriyorlar?
0 oy
(373 puan) tarafından
Kendi düzenimi kurardım
0 oy
(570 puan) tarafından
Allah korusun ama aileme dönerim beni oraaya bağlayan tek şey evladm olarak kalacak ama yine görüşürüm çocuğu görmeleri için
0 oy
tarafından
Allah göstermesin baba evine giderim yazları yine evime gelirim onca masraf yaptım kimseye bırakacak değilim ya
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kaynanayla isim ne? 

Eşim dahi öldüğü vakit mahrem bölgesini gormek benim icin haramken yani nikah otomatik düşüyor. kayinbaba kavrami da bitmis oluyir mantıken. 
(7,791 puan) tarafından
Cok aciklayici oldu :)
(7,182 puan) tarafından
Aman bir cennete gidekte orda ne gilmanlar ne huriler olcak bakalım milletin gözü karı koca görecek mi (ʘᴗʘ✿)
(7,791 puan) tarafından
E canim orda o sapkin nefsi dusuncemiz olmicagi icin sevgi ile bagli oldugumuz seyi isteriz tabiki :)
(7,182 puan) tarafından
Sapkınlık değilde insanın hoşuna gidecek şeyler ile meşgul edilecek işte . Huriler öyle bir anlatılıyor ki aboo yani :)  O değilde cennette uyku yok çok tuhaf dimi ... Dünya da belki de en güzel şey uyku . Hele ki anneler için . Ama orda yorgunluk olmayacağı için uyku da olmayacak . Sonsuz bir şeyin içinde uykusuz nasıl bir alem olacak... Düşün ki çok işin içinden :) rabbim direkt cennetine giden kullarından eylesin
(7,791 puan) tarafından
Amin canim.
Kuzum nefis ve seytan olmicak eger su an da nefis olmasa herkes birbirine bagli olurdu oruc tutmak namaz vs hep basit gorunurdu ama nefis pis bi şey ya :) ay su adam ne yakisikli yok su kadın taş gibi oruç tutsan canin elma dahi istiyo yani halbuki normalde yemezsin bile gibi gibi... Sapkinliktan kastim oydu.
Ben şahsen esimle cocugumla gecim derdi olmadan Sonsuza kadar mutlu nayi isterim rabbim cennetine koysun inşallah bizleri :)
0 oy
(3,871 puan) tarafından
Allahim korusun kimseye yaşatmasin tabiki ama kayınvalide kayınpeder evi olmaz onlarla kopuyorsun torunlar dışında  bir bağ kalmıyor.  Baba evi ya da başka  bir düzen.  Benim ablamın  esi vefat etti 29 yaşında  dul kaldı yerini yurdunu terketmedi cocuklariyla yeni bir hayat  kurdu babasiz. Simdi  kızı  22 oğlu  20 yaşında  babalari öldüğünde  biri 9 digeri  7 yaşındaydı. 
(7,182 puan) tarafından
Niye vefat etti acaba merak ettim.
(3,871 puan) tarafından
Kalp krizi ;(
(6,053 puan) tarafından
Helal olsun ablana buyutmus yetirmis
(3,871 puan) tarafından
Cok şükür  hem de coook güçlü  ve maneviyatli bir sekilde iki evlat yetistirdi. Kizi gecen  hafta sonu evlendi ustelik Almanyada oturuyor ablam.
0 oy
tarafından
Allah korusun öyle bisey olmuş olsa baba evime giderim bana en iyi onlar sahip çıkar çünkü beni bağlayan bisey olmaz eşimin ailesine karsi ay düşüncesi bile kötü 
0 oy
(48,601 puan) tarafından
Ara ara aklima gelmiyor degil insan hicbir yere sigamaz 1+1 ev tutar.is bulurum kizimida krese veririm Allah acisini gostermesin bunlari yapamazsam baba evinfe dururum
0 oy
(7,671 puan) tarafından
Anneme giderdim 
0 oy
(940 puan) tarafından
Ayri evimde yasarim cocugumla  allah eksikligini gostermesinde
0 oy
(119,204 puan) tarafından
baba evine gitmem digerleriyle zaten durmam kendi evim var hamd olsun esim beni ve bebeklerimin hayatini garantiyede aldi allah uzun omur versin ins

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 229 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elfu (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Periii2 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (558 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...