0 oy
2,611 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayinvalide kayınpderle mi durursunuz çoluk çocuğunuzla yoksa baba evine mi dönersiniz? 

53 Cevaplar

0 oy
tarafından
İkisine de gitmem Allah göstermesin ama çalışırım çocuklara da bakıcı tutarım 
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
Bir arkadaşımın eşi 30 yasinda vefat etti 2 çocuğu var kendin ailesinin durumunda iyi ama kayinvalidesinle yaşamaya devam ediyor 
0 oy
(589 puan) tarafından

Öncelikle soruna cevap vereyim ben evimden bşr yere gitmem ikinci olarak da bir şey sormak istiyorum konu açılmışken bilgisi olan cevap versin lütfen

Eşiniz öldüğünde ondan kalan maaş ve mal varlığına kayınvalideniz de girebilir mi böyle bir hakkı var mı? 
0 oy
(3,770 puan) tarafından
Allah gecinden versin Rabbim korusun sevdiceğimi bu şehirde zaten onun için kaliyom direk İstanbul'a baba ocağıma giderim kayinbabam kalmam 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Rabbim göstermesin ama öyle bı şey olsa kendi evimde kalır kendim çocuğuma bakarım iki tarafa da gitmem 
0 oy
(494 puan) tarafından
Rabbim gecinden versin iyi yada kotu basimizdan eksik etmesin ayri ev tutardim aileme yakin ise giderken annem cocugumaa bakardi kayinvalide gilde kalamam heralde bi sure kalabilirim ama bi sure sonra kalamam ailemle yasrdim o an ne gosterirse ama calisir cociguma bakrdim kimseye muhtac etmezdim 
0 oy
(16,104 puan) tarafından
Kendi evim varken niye gidim ki. Çocuklarımla evimde oturur onlara ben bakarım 
0 oy
tarafından
Düşünmek bile istemiyorum Allah korusun 
0 oy
tarafından
Allah korusun allah başımdan eksik etmesin , Evim var arabam var mesleğimde var sanırım ikisinede gtmem kendi yağımda kavrulurum 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
bizim köyde birisi kocasi bosadi baska kadin aldi bu gelin kayinvalide si kayinbabasiyla ömrünü geçirdi cocuklariyla
0 oy
(3,186 puan) tarafından
Allah korusun ya hep uzun ömrü sağlıklı olsun diye dua ediyorum :(( 
0 oy
tarafından
Kendi evimde otururum  oğlumla 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 238 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elfu (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Periii2 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,810 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
19 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu

381,394 soru

11,418,125 cevap

34,973 kullanıcı

...