0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (3,921 puan) tarafından

Kaynım evlenicek öğün kaynanamda gelinin  herşeyi çok güzel fincanı çok güzel o bu hepsi güzel internet ten alıyor eşyalarını söyle güzel böyle gusel anlattı bende biraz şey oldm ister istemez. Benimkiler kötümü dercesine başım ağrıdı ordan gelince üzüldüm ister istemez.:(

21 Cevaplar

+5 oy
(2,618 puan) tarafından

Simdi över sonra söver :D üzülme bebegim 

(3,921 puan) tarafından
Haklısın :))
(2,746 puan) tarafından
Artı verdim bak bu doğru bu kadar vıcık vıcık başlayan ilişkilerin sonu o oluyor bsbsbsj
(3,767 puan) tarafından
Aynen katılıyorum o kadar içerse yakında gomerde
-Reklam-
+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Seni de başkasına böyle anlatiyodur canim takilma. 

Hem zevkler farklidir
(3,921 puan) tarafından
Ne blim o gelinde akrabaya bide ben yabanciym
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Umrumda bile olmazdıı ☺️☺️
(3,921 puan) tarafından
Ne blim ya çok böyle överek anlattı bende uzuldm
(4,875 puan) tarafından
Şimdi o yeni ya  tatlı gelir canım yaptığı herşey Aldığı nefes bile tatlı gelir kaynaaya ama bir sğre sonra gerçekler çıkar ortaya
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bisey yok bence bunda. Her sene yeni yeni şeyler cikiyo hatta her ay.  Yeni ev diziliyo illa bi beğeni heyecan vardır bence seninle ilgisi yok canım üzülme boş yere
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Yani yeni evlenecek olanlar genelde büyükler tarafından böyle anlatılır 
(3,921 puan) tarafından
Ne bilim ya :(
(7,684 puan) tarafından
Benim anneannem de böyle anlatmayı çok sever ama kötü niyetli olmadığını bilirim. Mesela anneannem bana kuzenimin eşini anlatiyodu becerikli filan diye sonra bi gün telefonda konusuyodu duydum benden bahsediyodu her isi mis gibi yapıyor vsvs diye büyükler öyledir takılma
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bunu mu taktın kız hep yeni şeyler çıkıyor tabiki güzel olacak biz kaç yıllık evliyiz sonuçta elbet modalar geçiyor:)) oğulları versinde yenilerini alalım 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bazı kaynanalari anlamıyorum. Sonrada neden gelinlerim anlaşamıyor derler. Aslında cenelerini bı tutsalar bu gelinler bir birine mesafeli bakmayacak . Sen hiç seyyy olma kuzum. Sen kendi çeyizini beğenerek almadın mi. Seninkiler de sana güzel baskasina güzeldir. Sen bı internetten al bakayım oğlumun parasını yiyor olursun. Ama o şimdilik babaparasi yada kendi parasindan yiyordur ya kaunanana ondan guzeldir
0 oy
(4,971 puan) tarafından
Kız  bnm kaynanma bnm giyim tarzını beğenmez bn elhamdülillah tesettürlüyum ama o nail bı tesettur bklyr billmyrm ne zmn oraya gtsem üstü kapalı laf eder bnde kartı alıp alışverişe gdyrm ;)(

Bizim gelrlerimz ortak ;) haliyle eşimde laf edince bna deil GT annene  aor hesabını bna laf ederse bnde elbisem yok deeim ;))
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Demekki kaynananin zevkine göre aliyor. Niye takiyon kafana boşversene. 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ceyizlerden bahsediyor herhalde canım ama herkesin de zevki farklıdır Yani herkes çeyizini kendi zevkine göre doşer sonuçta 
0 oy
(192 puan) tarafından
Kıskanmışsın sen aynı benim eltim gibi :)  ee herşeyin modasına göre 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Öf nefret ediyorum ya. Keşke benimde kaynım olmasa. Tek erkek olsaydı keşke keşke keşke....
0 oy
(421 puan) tarafından
Sen abartmışsın canım kimse sana açıkça senin eşyaların kötü gelininkiler daha güzel diye açık bir beyanda bulunmamış kendine bu kadar herşeyi dert etmemelisin herkesin tarzı ayrı renkler ve zevkler sende eşyalarını alırken illa ki kendine göre beğenerek almışsındır bundan falan başın ağrımasın 
0 oy
(448 puan) tarafından
Yeni gelin hevesi canim ilk gelin sonra daha kıymetli oluyor der etme alirsa alsın ne istiyorsa
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kaynanamda zamanında çok övdü gelinini şimdi kazığı yedi oturdu yerine hergün gelin oğluna onu dövdürüyor
0 oy
tarafından
Kimin neyi güzel çirkin neyi güzel hiç takmam elimdekilerle mutlu olayım yeter bana bence sende takılma böyle şeylere
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Sonuç olarak yeni gelin her ay bişey çıkıyor mutlaka güzeldir bence aldırış etme seninki kötü çirkin olsa nolacak Allah huzur sağlık versin
0 oy
tarafından
Ben biraz gamsızım galiba hiiiiiiic takmam kulağım bile duymaz. Ayrıca da benim duruşum yeter kimseyle kendimi kiyaslamam da kiyaslattirmam da
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Ben hiç buna takılmam açıkçası ne güzel der geçerim. Kimseyi kendinizle kıyaslamanıza gerek yok, boşa üzmüşsünüz kendinizi.
0 oy
(158 puan) tarafından
Hiç şey yapma benim kayınvalidem ceyizime az demişti bide annem vefat etmisti tek kizdım hicbisey bilmeden kendime göre herşeyi aldım .kayinvalidem her takımdan iki üç tane olmamami beklemis.eltimi aldilar eltim ovunuyordu iğneden ipliğe annem aldı diye kayinvalidemde herşeyi almışlar diyordu çeyiz almaya gidildi geldiler diyor senin çeyizini yarısı kadar yoktu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,107 göst.
0 oy
3 cevap 354 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 721 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,348 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 290 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı

...