0 oy
92 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (38 puan) tarafından
Merhabalar 4 haftadt gtibim bitmk bilmedi surekli tekrarladi 3 gun once asiri tikaniklik burun tamamen kapanfi agzimdan nefes aldim dr gtyim sinuslerim iltihapla dolmus velhas agir grip pesine oksurugum var 2 gece o kdar cok oksurdumku katin kemiklerim agridan durulmuyi elimle bastiriyirum oksururkn balgam sokucu verdi ama nefes aldrmadan oksurtyi oda 2 cocugm var 5 ve 1 bucuk yaslarinda bna ihtiyaclari cok ama sedim bile kisildi boazlarim cok aciyo oksurmk istemiyorum basina grlen varmi onerecgniz oksurugu şıp diye kesen ilac hap vs.gece gunduz hep oksuruorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 yemek kaşığı tereyağı

1 yemek kaşığı pekmez

Kaynat sıcak sıcak iç çok iyi geliyor kızım bronşit onu bile durduruyor
(38 puan) tarafından
Yaptim ama surekli degil ne kdar siklikla yaptnz
tarafından
Sabah akşam yap iç düzenli şekilde gündüz bile icebilirsin çok faydali
(87 puan) tarafından
Ben yazacaktim arkadaş yazmış bunu yap canım çok iyi gelir benim 2 yaşındaki oglumda ne ilaclar denedik fayda etmedi çocuğun ciğerleri çıktı daha korkudan bana sarılıp ağlıyordu.  Bunu yaptım sabah akşam aç karina yemekten önce verdim iki günde kesildi toparladı çocuk.  Birde vikis sür sırtına göğsüne havlu koy ayak altlarina çorap giyin
(38 puan) tarafından
Annem kucikken de cok oksururmusum bana bal surermis sirtima sonr gzete kagidi ustne iyi gelirmis suan onu yaptim insnoda fayda eder sizin dedignizde sık *** yapicam.ins
(87 puan) tarafından
Inşallah şifa olur canım çok geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Tövbe yarabbim o.suruk diye okudum. 

Eczaneden al canim suruplari var.
(38 puan) tarafından
Keser mi direk acaba?benim annem 9 ay cekti ne kullamdysa fayda.etemistide kesin ilac adi istiyorm
(7,791 puan) tarafından
İlacin adini bilmiyorum canim da eczaciya danisip istersen en iyisini verir bide balgam sokturucu oksurugu arttirir zaten onu birakman gerekir muhtemelen.
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Rendelenmiş sogan suyuna Bal karıştırıp sabah akşam birer kaşık iç anında kesiyor öksürüğü
(1,170 puan) tarafından
olculeri var mi
(1,169 puan) tarafından
Tam ölçüsü yok ama ufak bir soğanı rendele içine biraz Bal karıştır kıvamı sulu oluyor. Bende hemen işe yaramıştı
(1,170 puan) tarafından
peki yaptigimiz seyi nerde sakliycaz yoksa sabah aksam hep taze taze mi yapcaz
(1,169 puan) tarafından
Sabah akşam içecek kadar yapın buzdolabına bekletin. Durdukça acılaşır mi bilmiyorum
0 oy
(385 puan) tarafından
Kozalak macunları var kullandınmi canm bize çok iyi geldi bide kekik çayı yap o da faydali

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
13 cevap 268 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 504 göst.
21 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Zcnby (340 puan) tarafından soruldu