0 oy
1,020 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kizlar tuşlu telefon kullanıyordu kaç aydır kullandirtmiyordhm  bu adam olmaz 1 kere yaptı 2 kere 3 kere artık biktim yazımdır dedim millet içinde tuşlu kullanmasın dokunmatik kullanmasına izin verdim gizli lasa diye uygulama indirmiş ya orda da tıktok  videoları var açık saçık  kızların oralarını buralarını oynattığı. Sanki salağım  gormicem  o uygulamayı şifre koymuş 10000 taneye yakın video var midem bulandı bu adam dan ya boşanmak istiyorum artık 2 yaşında kızım 3 aylık da hamileyim napcam  ben kizlar akıl verin bana gece gece sinirlerim alt üst oldu 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kocanin madem bu yaptıklarını biliyordun neden pespese çocuk yaptin yani ksuura bakma ama birkere yapan herzaman yapar sen ilkinde affetmekle yanlış yapmışsın 
tarafından
Evet haklisn peki napcam ben şimdi ya sen olsan napardin
(32 puan) tarafından
benimde eşim böyleydi biliyomusun çok zor düzeltmesi çevrede önemli yani neden diyordum neden bu karı kız merakı ben varım benden ayrıl o zaman napıyosan yap diyordum ağlıyodu özür diliyodu nedenini açıklayamıyor yani ne açıklaması olcaktı ki zaten iste bi umut düzelir diyoruz ama bilmiyorum ben düzellttiğimi düşünüyorum bilmiyorum zor yani ayrıl barış diyemiyor insan
(6,047 puan) tarafından
Bunun tek açıklaması. Adamın sapık olmasıdır.
(32 puan) tarafından
doğru
tarafından
Boşanmak istemiyorsan kabulleneceksin yapacak bisey yok çünkü seni sevse başka kadınlara bakmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dost acı söyle böyle bır adamsa hamıle kalmıcaktın baştan tuşlu telefon alsan, elıne telefon kartı verıp ankesörlü telefondan ararsan ne yazar, ...... kilit vurmuşlar, kılıtle oynaşmış yanı, ne yapıcaksın sımdı nasıl boşanılır hamılesın 
tarafından
Ya Nerden bilecem bacım kaç aydır yasaklamistim düzelmiştir diye düşündüm elin içinde telelfonu olsunn dedim yalvardı bana ama guvenmekle hata etmişim napcagimi bilmiyom İnanki
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Hem yakalamışsın 

Hem affetmissin 

Hem migden almıyor 

Hem hamilesin 

Hem ne yapacam diyon 

BOSANMAK COKMU ZOR BOYLE BI SAPIKLA YAŞAMAKTAN 
tarafından
Kac aydır dokunmatik kullanmiyordu yassklamistim düzelmiştir diye dusundum söz verdi bana ne bilim guvenmekle hata yapmışım napcagimi bilmiyom
(2,587 puan) tarafından
Denenmişi deneme derler bizim burda yapan gene yapar onun tadını almış bi kere birakmaz
tarafından
Napcam ben peki onu söyle aklım durdu
tarafından
Yani tuşlu telefon kullansa neye millete ne sen kendi elinle vermişsin. Güven tek kullanımlıktır. Bir kere kaybolunca geri gelmez. Ve bu kadar sorun yaşamadım üzerine 2 hamileliginde hata olmus. Oyle adamlara cocukda lazim degil. Boşa gitsin ailen destekçin ise . He yok ben 3 gün sonra affederim.diuordansa hiç ne yaparım.diye kimseye sorma ver tuşlu telefonu eline hayatınıza o şekilde.tekrar devam.edin
0 oy
tarafından
Kaç kere affetmissin bundada affedecegini dusunuyodur..ayrıca.oraya girme.buraya bakma.bu kadar bunaltmayla ..ne yapiyo.kiminle diye.dusunmekle.bu hayat geçmez bacım..ya yol ver gitsin veremiyosanda rahat bırak ne.***.yersen ye.dicen.cnku yapacak bir kez yapan yine yapar..
tarafından
Ya ben anlamiyom namazında niyazinda telelfonda bunları izleyerek ne geciyo eline ne anliyolar ya mutlu değilsen bosanalim de yani
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sadece tiktokmu var 
tarafından
Şimdilik tiktok  videolarını indirmiş gizliden izliomus  yarı çıplak mayolu kadınlarının orasını burasını başka birşey görmedim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 382 göst.
0 oy
28 cevap 777 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
23 Ekim 2021 Aile kategorisinde Koruyucu melek (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 549 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu