0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Çok kötüyüm nolur dua edin ameliyat gerekiyor buyuk ihtimalle. Napıcam 3 tane çocuk biri bebek emiyor bensiz asla duran bı çocuk değil. Onlara bakamıyorum yerimden kalkamıyorum. Ailem uzakta bu ameliyatı duyan bilen varmı iyileşme süreci nasıl oluyor çok yatar mıyım :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bende öyleyim daha geçen gün post açtım dün doktora gittim ameliyat dedi ama yinede ağır bir krem vereyim kullan dedi bakariz tekrar başka çare yok iki tane çocuğum var bnmde kardeşim gelecek yanıma öyle ameliyat olcam
tarafından
O zmn git mutlaka cnm çok erteledik die ilerledi:D
tarafından
Hatice bende utandıgım için taa başka şehire bayan doktora gittim:D namaz kılar gibi kafanı sedyeye koyuyorsun popo havada kalıyor:D iki defa muayene oldum utanma gitti artık:D
(4,875 puan) tarafından
Anaaaam ☺️☺️☺️ ölürüm kız ben gülmekten ☺️ neyse ne kremi yazdılarsa senn onun ismini ver bana  hahaha ☺️☺️
tarafından
Kadına ay çok utanıyorum fln dedim ben ama hemen bakıyor uzun. Deil allahtan:D

Kuzum şuan yazdıgı kremi akşam ecazneden alcam tansiyon dusuklugu baş yapıyor o derece ağır bi krem ve emziren kullanmıyor

Ama geçen özelde doktorun yazdıgı iki krem vardi onları yazabilirim ben duzenli kullansaydım belki işe yarardı
(4,875 puan) tarafından
Şansıma gittiğim doktor inceler beni ☺️
Kullandıklarını yaz o zmaan bakayım
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bir tanidugim ozel hastanede pldu devlet yapmiyo lazerle demisti 1 gun yatmis sanirim
(1,298 puan) tarafından
Lazer galiba çok ilerlememiş kişilere yapılıyor dıye biliyorum
(1,048 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canim
0 oy
tarafından
Ameliyat olsadan tekrarlıyor o. Babam lazerle oldu. Gene tekrarladi. Eczanede Furkan çayı diye bir bitki çayı var o çok iyi geliyor ondan kullandı baya. Ayrıca patlıcan sapı suyu ile bir arkadaş yok etti. Ameliyat çare değil maalesef.
0 oy
tarafından

Kuzum bu kremi kullandnmı 

image

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 289 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 447 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 387 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma1112 (286 puan) tarafından soruldu

380,014 soru

11,375,570 cevap

34,860 kullanıcı

...