0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Diğer aya 6 aylık olacak bebeğim şu anda sadece sütumle besleniyor başlarda bı iki kaşık veriliyormuş tadımlık öyle duydum sütüm su an zor yetmeye başladı artık formül mama vermeli miyim yoksa yeter mi gıdalar?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Formul mamayi doktorunuza sorsaniz daha iyi olur ama ek gida neredeyse ilk 2 ay zaten tadim seklinde gidiyor. Doyurucu olmasi mumkun degil. Her gidayi ilk gun 1 cay kasigi, 2.gun 1 tatli kasigi, 3. gun 1 corba kasigi seklinde vereceksiniz. Alerji yapip yapmadigina bakacaksiniz. Sonra alerji yapmayan sebzelerle corba yapabilirsiniz.
(84 puan) tarafından
O zaman mecburen formül mama vericem zorlanmaya başladım çünkü
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Sütün yetmiyosa mecburen mama vermen lazım ama inşallah sütün olur ben baştan beri mama veriyorum sütüm çoj çok az oldu tadımlık. Ek gıda doyurmak için değil tadımlık olarak vermen gerek biz 9ay olduk halen mama ve ek gıda veriyorum mamayı tamamen kesmek için çok erken
0 oy
tarafından
Canım öncelikle sütünü arttırmaya mi çalışsan bir denebiseyler iç karışım yap sütünü arttırmaya çalış biz ek gıda veriyoz ama şuan bebeğim yine emiyor birakmiyo 
(84 puan) tarafından
Çayla promalt içecek içiyorum
(84 puan) tarafından
Bende mama taraftarı değilim ama şu anki süt o zaman yeterli olur mu bilemiyorum o yüzden (
tarafından
Cnm benim de 5 aylıkken baya azalmıştı sonra çoğaldı moralini yüksek tut gün içinde uyu

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 198 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Merikoo (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu

383,603 soru

11,478,643 cevap

35,093 kullanıcı

...