0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
Hanımlar sorum şu bebeğim süpürge sesine uyanan bi bebek. Eşimin iş saatleride temizlik için uymuyor. Siz nasıl yapabiliyosunuz. Yarın arkadaşım kahveye geleceğini söyledi uzun zamandır da xenk gelemiyoruz gelme diyemedim. Ayıptır söylemesi evi b.k götürüyo nabıcam fikir verir misiniz 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben bebeğimi her sese alıştırdım mecbur vallahi uyuyunca açıyorum makinayi mecbur ne yapalım alıştı artık o da sende gece eşin eve gelirken yap hiç mi evde olmuyor 
(239 puan) tarafından
Gece 10da gelicek yemek ye derken 10 buçuğu 11i bulucak
-Reklam-
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Bebek uyurken topluyordum uyanınca supururdum. 2 dk lik iş kız 
(239 puan) tarafından
Ben duymadan bişey olursa bebişe diye korkuyorum
(13,036 puan) tarafından
Kız yanında duracak odada dursun da yap demiyorum mesela salondasin ya yanında dursun koltukta
(239 puan) tarafından
Uyansın bi deniycem hadi inşallah
(13,036 puan) tarafından
Yaparsın canım doğduğundan beri ben her işimi kendim yaptım sende halledersin hem daha rahat edeceksin bak
(239 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok sağol
0 oy
tarafından
Benimki bayılır elektrik süpürge sesine. O konuda çok rahatım en başında annem her sese alıştır demişti. İşe yaradı 
(239 puan) tarafından
Başta benimkide öyleydi. 2 aydır korkuyo sebebini bilmiyorum düğünde bile uyurdu benimki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşinle temizliğin ne ilgisi var ki evde yokken yaparsın 
(239 puan) tarafından
O bebeği oyalasa en azından ben yaparım diye. Uyurken süpürge açamıyorum çünkü. Uyanıkkende diğer odada diye aklım onda kalıyor. Ara da kontrol ederim artık o oynarken yapıcam başka çare yok
(25,224 puan) tarafından
Yere oyun alanı ser oyuncak ver o ara yap
(239 puan) tarafından
Deniycem kuzum sağol
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Hadtaneden geldik dogumdan ozaman basladim 5 ay biticek oglumun hala eletirik süpürgesi çamaşır makinasi her sese alidik bulasik makinasi boşaltirken ses cikiyor onda bile yavas yapmadım alisik uyuyor alistirdim sizde sessizlik iyi degil zil caldq kalkmaz yani
(239 puan) tarafından
Önceden oda öyleydi ama 2 aydır falan korkuyo sesten irkiliyo. Bide duvarlar çok ses geçiriyo çıt yapsan duyuluyo
(5,953 puan) tarafından
Demek birseyden korkmus benim makinam sesli de değil az sesi var demek sizin bebek korkmus birseyden  alisik olup birden korkuyorsa demek birseyden korkmus
(239 puan) tarafından
Annemdeki süpürge çok sesli ondan korkmuştu o kaldı onda herhalde kuzum kıyamam
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Canım  keşke bebeğini  sese alıştırsaydın  ben süpürge  makinasını açınca daha güzel uyuyor kolik bir bebekti süpürge kurutma sesiyle rahatlıyordu öyle alıştı 
(239 puan) tarafından
Önceden uyuyodu. 2 aydır falan korkuyo
(2,835 puan) tarafından
Kıyamam yavruma :))halıları gırgırla  yerleri sil toz ql yeter o zaman cnm çocuklusun onlarda anlar çok takma kafana
(239 puan) tarafından
Ay doğru valla sanki çocuk duruyoda biz zevkimize yapmıyoz
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Gırgır varsa onu kullan canım halılar için 
(239 puan) tarafından
2 haftadır süpüremiyorum evin halini sen düşün gırgırla olacak gibi değil :(
(5,108 puan) tarafından
Olsun canım idare edecek kadar alır sonuçta sen bebeklisin
(239 puan) tarafından
Uyanınca süpürmeyi deniycem bakalım korkmazsa ne ala. Korkarsa gırgır artık yapcak bişey yok
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Oğlum uyanıkken süpürge yapıyorum. Sonra uyutup yatak odasına koyuyorum. Kapıyı kapatıyorum. Toz alıp evi siliyorum. Tuvaleti yıkıyorum. Bir saat sürmüyor. Uyanıyo zaten hemen çok uyumuyor benim oğlum. Eşim akşam işten geldikten sonra da ince işlerimi yapıyorum. Mutfak dolabı buzdolabı filan onları akşam yapıyorum. 
(239 puan) tarafından
Şimdi uyudu. Uyanınca deniycem bakalım süpürmeyi yakınıma alıp durur inşallah
(8,955 puan) tarafından
Şimdi uyurken tuvaleti yıka. Toz filan al mesela. Kaç aylık bebeğin
(239 puan) tarafından
7 olcak kuzum 4 gün sonra
(8,955 puan) tarafından
Benimki de 6 aylık canım. Dediğim şekilde yapıyorum. Normalde de beni görmek istiyo odadan çıkınca ağlıyo. Mama sandalyesine oturuyorum. Temizlik yaptığım odaya onu da götürüyorum :)
(239 puan) tarafından
Yaptım yaptım ama yalap şapta olsa oldu. Tabi ağlama eşliğinde. Şimdi kucağımda sakinledi tonti :)
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Kız benim bebeğim 5 aylık oldu ben diğer odaları süpürüyor um en son onun yattığı odayı bırakıyorum hiç bı sorun olmuyor yada sen bebek uyurken evi topla uyanınca da evi süpür nolcak ki bişey olmaz
(239 puan) tarafından
Ev şuan toplu uyanınca süpürücem bakalım nabıcak geçen ağlamıştı korkup Allahtan babası vardı. Umarım ağlamaz
0 oy
tarafından
Ben uyurken yapıyorum evi topluyorum elektrik süpürgesini acıyorum temizliyorum. Zaten doğduğundan beridir sese alıştırdım. Şöyle yapabilirsin uyanıkken duruyorsa eğer yere döşek koy bebeğin üzerinde dursun evi temizle arada gelip bakarsin
(239 puan) tarafından
Şuan uyudu uyanınca bi deniycem umarım işe yarar. Yararsa çok rahatlarım haftada 1 süpürebilsem şükür diycem valla ya
tarafından
Dene canım hatta şöyle yap telefondan süpürge sesi ac kulakları alışsın.
(239 puan) tarafından
Mantıklı sağol kuzum
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Uyurken topla uyanınca aç süpürgeyi canım
(239 puan) tarafından
Deniycem kuzum
0 oy
tarafından
Kanguru varsa al önüne süpür
(239 puan) tarafından
Kanguru sevmiyor hareket kısıtladığı için
0 oy
(156 puan) tarafından
Mecbu supurceksin oda yaninda dursun
(239 puan) tarafından
Yapcak bişey yok deniycem canım
0 oy
(348 puan) tarafından
Benim kızım da süpürgeyi görünce ağlamaya başlar bebekken hep supurdum korkmazdi ama şimdi görmesi yeterli o yüzden ben temizlik zamanı ya birini çağırım annem veya kayinvalidem ablam vs onlar bakar ben yaparım
(239 puan) tarafından
Normalde annem gelirdi yada ablam 2 haftada 1 şimdi onlarda gelemedi bana kaldı mecbur yapıcam

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 160 göst.
0 oy
7 cevap 163 göst.
20 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sabahat_44 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
17 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Tinkirbelll (1,120 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 189 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu

380,295 soru

11,386,464 cevap

34,887 kullanıcı

...