0 oy
967 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kirtasiye nalbur ev tekstili yasak cok kotu ya bide elektronik esyalar

24 Cevaplar

0 oy
(6,669 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Niye ya daha uygun oluyor du
tarafından
Evet uygundu biraz
-Reklam-
+2 oy
(3,034 puan) tarafından
Bence bi tarafdan iyi olmuş. Markete giriyorsun mübarek avm gibi herşeyden biraz var. Esnaf açısından iyi onların kazancına da ortak oluyorlardı yıllardır. Herkes branşı  neyse onu satsın. Benim marketlerde gördüğüm bir sürü ürün zere zebil halde raflarda duruyor hiç bir özen yok. Çoğu kurcalanmakdan bozulmuş vaziyette. Her gelen elini sürmüş bırakmış. Onlara harcanan ham maddeye yazık günah. 
tarafından
Valla ben elektrik süpürgesi firin tv hepsini bimden aldim biraz uygun avm de asiri pahali bimdeki 700 liralik süpürge avmde 1500 falan ayni marka
(3,034 puan) tarafından
Bende marketlerden zamanında elektrikli ürün aldım ancak hiç uzun ömürlü olmadı. Çevremden duyduğum marketlerde uygun olmasının sebebi oralara özel üretim olmasıymış yada ufak tefek gözle görülmeyen defolu ürünlerin satışa çıkmasıymış. Ne kadar doğru bilemem tabi. Belki de benim şanssız olmamdandır. Blender seti, kahve makinesi, süpürge, buharlı ütü aldım ömürleri bir yıl sürmedi
tarafından
Sans meselesi mesela benim buzdolabim magazadandi 4 yil dayandi bozuldu
+1 oy
(1,691 puan) tarafından
cok iyi haber cok sevindim kucuk esnaf batti gidiyor bunlar yuzunden insallah kabul gorur onaylanir iki tane alcamiz  sey yuzunden cogu kisi batti issiz kaldi
0 oy
(350 puan) tarafından
Gerçekten mi . Tüh ya üzüldüm valla
tarafından
Demi yine uygundu
(350 puan) tarafından
Uygundu tabiki . Ev tekstil ürünleri iyiydi . Hayırlısı artık napalim
tarafından
Aynen hayırlısı
0 oy
(119,127 puan) tarafından
aman satiyolarda noluyoduki ayni kirtasiye fiyatiydo
tarafından
Ev tekstili elektronik biraz uygun du ya
(446 puan) tarafından
Ev tekstilinden bahsediyorsan satıl yapıyorum bilginize
tarafından
Elektronik esyalar falan
(446 puan) tarafından
Ayn elektronik satışı yapıyorum sinbo markalı dilediğiniz herşey var
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Züccaciye kırtasiye vs yerlerden alınır canım 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Geçen sene de vardı bu haber. 
tarafından
Vardi virusten dolayi simdi hic olamayacak
0 oy
tarafından
Zaten insanlarda alacak para yok canm 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Satılmasin eskiden de satilmiyordu milletin ekmegiyle oynadilar
tarafından
Satiliyodu ama magazalarda cok pahali ben ev esyalarimi hep ordan aldim
(7,654 puan) tarafından
Valla bende aldim haklarını yiyemem
tarafından
Aynen magazaya gitti esim firin 500 bimde aldigim 250 ayni marka valla gerci benim şimdilik alicak biseyim yok
(7,654 puan) tarafından
Hayirlisi be gülüm
tarafından
Inşallah ne yapak
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Alla alla haberde gelmedi hiç bunla alaka yalan haber olmasın canım ekmek yasaklandi onu biliyorum da bunları bilmiyordum
tarafından
Ekmek yasaklandimi yeni duydum yeni haber bu tv soylefi
tarafından
Doğru haber cnm ben de son dakika sitesinden gördüm ekmek temel gıda geçtiği için yasak değil
(4,061 puan) tarafından
Ben hala bulamadim bu haberi valla canım doğrudur ya zatn ne var ne yok yasak şimdi bisi decem olmicak neyse
(4,061 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benm ama işte resmi sitelerde pek bisi yok ben ondan inanamadım bazen yalan haber oluyor ya ondan dedim
0 oy
tarafından
Valla seç allar daha ucuza satıyor o marketlerden 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yani temel ihtiyaç değil sonuçta başka yerden de alınır çokta önemli değil 
tarafından
Valla avm pahali yinede keske olmasaydi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Yahu kıt kanaat oralardan alıyorduk ucuza o da gitti desene. Esnafa yazık evet ama halkta da imkan yok keşke esnaftan rahat rahat alabilsek ya 2katı fiyatına ya da kredi kartı istiyorlar taksit yapmıyorlar bilmem ne.... 
tarafından
Evet cok pahali oralarda burda biraz uygundu mesela  eve bardak ne bilim baska sey lazım en yakin buralar var digerleri pahalı
0 oy
(827 puan) tarafından
Bu haber gecwn senede vardi isallah uygulanir buyuk marketler kucuk esnafi bitirmek uzere çünkü cok yerinde bi karar
tarafından
O zaman virus vardi valla yine uygundu bim falan diger sekilde dukkanlar cok pahali simdiye kadar herseyi ordan aldim sadece buzdolabını magaza da aldim
(827 puan) tarafından
Sende haklisin tabi ama benim esimde esnaf zincir marketler kucuk isletmeciyi cok etkiledi gercekten
tarafından
Keske esnaf biraz uygun olsa  herkes oraya gider
(827 puan) tarafından
Canm insanlar sunu anlamiyor bimin kac bintane marketi var onun aldigi fiyata alamiyo cunki esnaf 3 tane alabiliyosa onlar tirlarla aliyolar cunki kolay geliyo ucuz ver demesi
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Esnafı düşünürsek iyi olmuş aslinda
tarafından
Iyi olmusda dukkanlarda cok pahali marketler biraz uygundu
0 oy
(398 puan) tarafından

Buna en çok biz bim ciler üzülürüz :D

tarafından
Aynen artik aktuele bay bay
0 oy
tarafından
Sigara da satilmicak keşke sebze meyvede satılamasa
tarafından
Neden nerden alicaz ki sebzeyi falan bize yakin sok falan bazen ordan aliuom satilmasa nereye gidicez burda  bunlar yakin bize
tarafından
Pazar manav var cnm eşim Pazarcı bu marketler yüzünden hep zorlanıyoruz
tarafından
Kimse sebzeyi almiyoki genelde pazarda alinir manav cok pahali ya ben hic ordan almam
tarafından
Doğru pazar en uygunu
0 oy
tarafından
2 yıldır gündemdeydi zaten bu 
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Çok da iyi olmuş 
tarafından
Bence hic iyi olmamis
0 oy
tarafından
Diğer satıcıların işine gelmedi tabi ,yoksa nasıl kaziklayacaklar milleti,valla kim ne derse desin Bim şok a101 uygun,diğer mağazalarda fiyatlar ateş pahası
tarafından
Aynen cok pahali anca orda alabildim maazaya exim sormus tv bimde 3 bin mağazada 5 bin falan

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 599 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 129 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde orbanesara (822 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 691 göst.
26 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ceysen (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 196 göst.
26 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ceysen (33 puan) tarafından soruldu

378,272 soru

11,322,079 cevap

34,767 kullanıcı

...