0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Ben eriğe aş ermiştim kıştı hiçbir yerde bulamadık eşim gece gitti aramaya bulamamıştı dedim tamam boşver kaynanam avcunu yala yiyemezsen kızım bulamazsanız dedi her neyse Karataş da bir amca satıyomuş eşime gece saat 2 dedim karataşta varmış adam gitti aldı geldi 6 tane eriğe 80 tl para verdi ya saolsun ama eziyetli bir hamileliğim olmadı sadece erik onuda bulamasa yemicektim bulduk ama

32 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hiçbir şeye aşermedim ben ya öyle canım bi şey istemedi dokuz ay boyunca 
(570 puan) tarafından
Ne güzel kız :)
-Reklam-
0 oy
(350 puan) tarafından
Karpuz a asermistim Mart ayında. Ama varya anlatamam sanki var ama yoktu. Kokusu burnuma gelmişti. Eşim 100 TL ye almisti. Birde yumurtaya aseriyodum günde 4 öğün yumurta yiyordum. Gazlı içecekleri sevmezdim sürekli canım istiyordu. Birde helva :D
(570 puan) tarafından
Yumurta ne güzel faydalı işte:)
0 oy
tarafından
Hiçbirşeye aşermedim o yüzden de aşeren olunca nazmış gibi geliyor. Anlayamıyorum o durumu :)
(570 puan) tarafından
Bende aşerene kadar öyle diyodum ama bide aşerince varya öyle böyle değil acayip canın çekiyor ama ben illada alacaksın diye tutturma dm:)
tarafından
Benim yorumu oku da naz mi gerçek mi görürsün bacım :D
tarafından
Ahahaha sen nirvanasındaymışsın bu işin :) yazık kız eşine napacağını şaşırmış :D
tarafından
Şaşırdı tabi :D aradan 7 yıl geçti hala anlatır herkese
tarafından
Nazmi herşey aserdigin şey kokuyor
0 oy
tarafından
Benim erik zamanı olduğu için asermistim hahaha yazın bizim burda dolu dolu ağaçlarda yemekten gına gelmişti bana bir de limon aboooooo doyamiyordum ☺
(570 puan) tarafından
Tuzla tuzla ye offf
0 oy
(961 puan) tarafından
Çok saçma ama beyaz sabuna delisi olmustum elimi yüzümü yıkıyordum oda parfümleri almıştım kıyafetleri onla yıkıyorduk böyle yüzümü yıkarken tadı geliyordu içim gidiyordu 
(570 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya :)
0 oy
(2,039 puan) tarafından
İki çocuğum var iki de düşüğü sayarsak 4 hamilelik yaşadım hiç bir şeye asermedim nasıl birşey bilmiyorum :)
(570 puan) tarafından
Ne güzel kız eşin şanslıymş:) :) :)
0 oy
(348 puan) tarafından
Erik ve hindistan cevizi 
(570 puan) tarafından
Bende erik deli gibi yedim varya
(348 puan) tarafından
Çok güzel
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Hiç sevmediğim tarhana çorbasına aş erdim :) o kadar sevmiyodum aşerdiğimi kabullenmek günlerimi aldı :)
(570 puan) tarafından
Yedinmi peki:)
(3,721 puan) tarafından
Yedim kuzum anam sağolsun :)
0 oy
tarafından
2..hamileyim hiç as ermesi yaşamadım sunuda olsa yesem dediğim. Kusmaktan herseyden tiksindim:)))
(570 puan) tarafından
Bnmki çok güzel geçti hamileliğim o yüzden sorun olmadı:)
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Benim aklıma şu aralar açıkta satılan dondurmalardan gelip gidiyor çarşıya çıksam alcam da çıkamadım bi asermek denemez ama sanırım :)
(570 puan) tarafından
Külahta olan mı:)
(11,166 puan) tarafından
Aynen canım ama kulahta değil de kahit helva arasında seviyorum :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Güllü lokum asermistim gül kokusu resmen burnuma gelmisti
(570 puan) tarafından
Oyyy yedinmi peki:)
(1,403 puan) tarafından
Yedim eşim gitti hemen aldi sagolsun :)
0 oy
(1,753 puan) tarafından

Bnde Erige asermlştm kış dı hamile kaldım da:)esim artk bi marketten buldu geldi 

(570 puan) tarafından
Aynı bende öyle oldu ya
0 oy
tarafından
Ocak ayında karpuz aşermiştim eşim bütün Urfa’yı talan edip 1tane bulmuştu
(570 puan) tarafından
Vaay deli gibi yedin demi
tarafından
Gemde nasıl
0 oy
tarafından
Erik erik erik Allah'tan kapıda vardı brde turşu ve nar hepside vardı şükür
(570 puan) tarafından
Şanlıymşsn:)
0 oy
(3,546 puan) tarafından
Hiç birşeye kusmaktsn helak oldum 5 ay boyunca  eşim belki canım çeker diye ne görse alıyordu ama sağolsun ama yiyemedim o ayrı mesele
(570 puan) tarafından
Benim çok güzeldi hamileliğim herşeyi yiyebiliyodum :)
(3,546 puan) tarafından
Maşallah  ne güzel ya
0 oy
tarafından
Bende aynı rüyamda falan ağaçtan çağla erik topluyordum
(570 puan) tarafından
Oyy yedinmi:)
tarafından
Bayağı bir aradan sonra :) iki ay geçti belki bir de İstanbul'da falan manava geldi en son bizim buralara geldi o da küçücük küçücük iri olsa bari
(570 puan) tarafından
İlk anki gibi olmyo ama dmi
0 oy
tarafından

İnşaat arabasi varya hani cimento beton döken araba. Onun döktüğü ıslak betona asermistim. Eşime yalvardım bir kere yiyim nolur diye izin vermemişti. Sonra bir gün uykumdan ağlayarak uyandım ama nasıl varya heeer yer beton kokuyor. Yemezsem ölecek gibiyim. Eşim öyle agladigimi görünce. Kalk montunu giy gdioz dedi. Atladık taksiye inşaat inşaat gezdik o arabadan aradık :D 3 saatin sonunda bir yerde bulduk. Ama başında bekçi de vardı. Bekciden gizli betonu yaladım yaladım birsuru doya doya. Sonra bekçi bağırdı napiyorsunuz siz diye. Lan anlatsan anlayamazsın. Ne dicen. Beton yalamaya geldik mi dicen :D baktık olmuyor koşa koşa kaçtık sonra :D  ha eşime de ikram etmiştim ama kabul etmedi nedense :ermm:

(570 puan) tarafından
Oyyy kıyamam ya ama burcak burcak nasıl kokuyor ya
tarafından
Yalnız bu aşermek değil aşırı vitamin eksikliği
tarafından
Hadi ya. Aradan 7 yıl geçti ama vitamin değerlerim şuan iyi durumda çok şükür
0 oy
tarafından
Ben yaz aynıydı yeşil eriğe aşermiştim tuza bandırıp bandırıp yemeyi. Bir de salatalık çok yiyordum 
(570 puan) tarafından
Bende erik aşermiştim
0 oy
(514 puan) tarafından
Geçen sene bu zamanlar şeftali asermistim meyve suyu ile gecistirdim:)
(570 puan) tarafından
Beben tüylü mü oldu bana yedirmediler şeftali bebek tüylü olur diye
(514 puan) tarafından
Evt saçları da çok alnindaki tüyler bile duruyor ama bacağında falan fazla yok 7 aylık
0 oy
tarafından
Erik oda bulamamıştım en son bir iki ay geçmişti annem 3 tane bulabilmisti
(570 puan) tarafından
Bizde zor bulduk erik

İlgili sorular

+1 oy
76 cevap 618 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 228 göst.
12 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 2,638 göst.
12 Ekim 2019 Aile kategorisinde Eylül öykü (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,444 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...