0 oy
548 göst.
Moda kategorisinde (407 puan) tarafından
Bende artık giymeyi dusunuyorum ama güzel kombin yapamiyorum öneri verir misiniz

23 Cevaplar

0 oy
(599 puan) tarafından
Genelde kalem etek ve uzun tunik giyorum böyle sık olduğunu düşünüyorum 
tarafından
Bende aynn
-Reklam-
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Ben etek ve elbise giyiyorum biyere giderkne veya misafir gelince ama evde başbaşa olunca eşimle istedigim şeyi giyroım ama etek mi elbise mi dersen elbşse al çok daha iyi ve güzel duruyor 
0 oy
(3,456 puan) tarafından
Ben arada giyiyorum etek bilek boy kemerli oluyor canm pileli giyerim bot ile seviyorum
0 oy
tarafından
Hiç etek giymiyom ben yaa 
0 oy
tarafından
Ben hic pantolon giymiyorum diz bilek ustu etek alta bot ve uzun sweatler
(3,148 puan) tarafından
Etekle sweatler nasık duruyor kombin olarak atar mısınız
tarafından
Canm yorumda resim atamyorum geniş sweat olmasi lazim yada etek kisminin lastikli olmammasi lazimki guzel dursun pileli etekler ve mevlana modeli kisa eteklerde cok hoş ben ayaklarmn gorunmesini istemedim icin bot giyorum tabi cplak giyenlerde var
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sadece kışın etek giyerim kalem etek boğazlı kazak üzerine uzun yelek ya da şık bi siyah hırka ya da siyah plise etek kadife ya da deri üzerine yine kazak kazağı mutlaka içine koyarım iki tür etekte de 
0 oy
(2,758 puan) tarafından
Çok istym ama giyemiym
0 oy
tarafından
Kapanali çok olmadı bayramda etek üzerine gömlek giymiştim 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Etek blazer ceket kombinleri çok cici oluyor 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Pileli etek kazak bot güzel oluyo canım etek bileklere kadar olmasın
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Böyle güzel 

image

0 oy
tarafından
İlk defa tesettüre gireceksen bence kurani kerime bak en iyi bilgi orda var ben kendimi söylim etek giyiyorum dışarda Ferace uzun bol tunik giyorum
0 oy
tarafından
Ben  evlendiğinden beri pantolan giymedim  çok güzel tesettur takımlarda var ayrı ayrı kombinelerde var görüyorum 
0 oy
(27,154 puan) tarafından

Trendyol da çok güzel kombinelr var 

Ben genelde elbise giyerim etek çok nadir ** giysemde Mevlana etek kullanırım kalem etek sevmem

0 oy
(11,094 puan) tarafından
Benimde hoşuma gidiyor etek giyip altına hafif de olsa topuklu ya da babet giyip çıtı pıti oluyorlar ama kendime yakıştıramıyorum ve spordan başka ayakkabi giyince yürümeyi yeni ogreniyomusum gibiyim rahat değilim içinde o yüzden tunik giyip geciyom sporum yani :)
0 oy
(5,551 puan) tarafından

image

bunu çok beğendim bedeni yoktu
0 oy
(780 puan) tarafından
Pileli etek üzerine mini swetler kazaklar çok hoş duruyo kilon da müsaitse canm 
0 oy
(481 puan) tarafından
Bende hiç kombinleyemem o yüzden hiç giymedim ne etek ne elbise 
0 oy
(4,650 puan) tarafından

image

image

ben bu tarzı çok seviyorum ben balık etli oldgm için giyemiyrm ;) o yüzden hep kumaş yada kot giyiyorum bukle de bakabilirsin
0 oy
tarafından
Kalem etek uzun tunuk giyerim

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 714 göst.
10 Mayıs 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 495 göst.
11 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 363 göst.
21 Ağustos 2020 Moda kategorisinde Tusemin Annesi (11,507 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 813 göst.
12 Ağustos 2020 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,594 soru

11,203,700 cevap

34,506 kullanıcı

...