kızlar bu iki üründen birini alicam ikisi de aynı fiyat yorumlar da ikisi de güzel ama kararsız kaldım bunlardan kullanan var mı hangisini tavsiye edersiniz ben aktif olarak kullanıyorum devamlı kek filan yapıyorum ona gore hangisi kullanışlı olur
Ikisi de 189 tl kizlar
1,492,285 soru
24,383,332 cevap
348,896 kullanıcı
Lütfen şikayet nedeninizi seçin:
Yüklemek için tıklayın