0 oy
1,184 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar arkadaşımın dogum günüydü güzelce sordum bişey istermisin onu alayım, yok dedi senin zevkin önemli ne istersen al ben mutlu olurum falan dedi, bende kaç saat hediye aradım bide gebeyim o halde aradım zevkli bsey bulayım diye , sonra hediyeyi cok begendi ayy mayyy bayıldımlar neler neler dedi , sonra bigun evine gittim bana dediki yok eşi bundan cok var demiş iade edelim başka bsey alalım, iade etmişler bende üzüldüm ama bişey demedim, kıymet vermişim uğraşmışım , bari ihtiyacını deseydi onu alsaydım , neyse şimdi başka arkadaşımızın dogum gunu, bu aynı arkadaşım o arkadaşımıza ne alcan falan dedi, bende dedim ki hiç hediye aramaya uğraşmam alırım bsey begenmezse değişir zaten dedim , aaa falan oldu, dedim sende oyle yaptın ben o kadar saat uğraştım sonra değiştin istedgni aldın dedim bozulmayla karışık güldü yaa falan dedi bseyler dedi yanlış anlamayayım dye güzel şeyler dedi neyse dedim olsun istedgni almışsın me guzel dedim bende ,  konuyu kapattık, ayıp mı ettim ben şimdi  , kusura bakma diyeyim mi:angel:

23 Cevaplar

0 oy
(7,935 puan) tarafından
hak etmiş hiç bir şey deme
tarafından
Tamam canmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşver iyi yapmışsın..ben daha bu güne kadar hiç hediye değiştirmedim valla. Kim ne aldıysa beğenmesemdd kullanırım..zaman ayırmış beğenmiş almış diye.  Madem cins eşi vardı soyleseydi
tarafından
Bende öyle kuzum   ders oldu bana da napalım, artık o arkadaşım için uğraşmam, fişle veririm hediyeyi :)

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 728 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu
+5 oy
42 cevap 943 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 437 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,884 göst.
1 Şubat 2020 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,652 soru

11,364,787 cevap

34,841 kullanıcı