0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kizlar kaynanamin kardeşi tek oğlunu evlendiriyor sürekli kız çok hoşuma gidio harcamıyo etmiyor dedi öyle en son kız sandık istemedi bohça istedi dusunuyo deyip ta bana aldığını sandığın lafını sokacak dedim öyle dediğin kız 300 milyarlık alışveriş veriş etmiş evine neler yaptırmış dedim hemen tek ogluda varda yapio aha o zman ta siz prizleri yaptirdiydiniz ucuzdur o zaman diye vurdu dedim kız ta topuk sensörler yaptırmış sen nerden bilion diyince bacının kızı dedim bozuldu cevap veremedim bu seferde akıllı kız akıllı ana baba olacak dedi doğru dion anne babamda dedigiydi bu esyalarda oturun bunlarda yeni deyince bozuldu karşılık veremedi eşimin bekarlikta olan eşyaları bu arada hi hu işte o zman yaptık şimdi neyin yanına varılır die diye daha sanki gelin giderken çok bisey yapmış gibi laf sokup hep susuyodum bu sefer pat pat cevap verdim anca bu yarar ona başka bisey değil!! Anlamadıysan nolur yazmayjn zaten moralim çok bozuldu eşime desemmi demeseydi kararsizim uzun oldu helal edin hakkiniz

12 Cevaplar

+2 oy
(3,859 puan) tarafından
Aralara nokta koysadin bacım hiç bişi anlamadım. Kim kime ne demiş.. kimin eli kimin cebinde
(60 puan) tarafından
Kaynana gelin mucadalesi
(9,498 puan) tarafından
Puahahahah aynn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence yeterli olmamistir beni tatmin etmedi dediklerin fkdjjfhd
(60 puan) tarafından
Haha benide ama ona yeter benden beklemezdim bile bunu susardım eşimin hattı icin
tarafından
Bana bisi yapmiycak gelip bide 300bin harcatan kizi ovecek surekli hemde bem bukadarla kalacak anooovvv ahahha
(60 puan) tarafından
Oo ona sorsan neler yaptı yapioo
0 oy
(11,217 puan) tarafından
anlamadim : D iyi etmissin ama :)
(60 puan) tarafından
Az bile:)
0 oy
tarafından
Bence hiç deme gereken lafı sokmussun zaten
(60 puan) tarafından
Dedim durmaadim çünkü
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Çokta bişey dememişsin laf sokmadan mi sayiyorsun bunları kız :D
(60 puan) tarafından
Qy napim eşim için sustum hep
0 oy
tarafından
Bir anlık sinirle yazdın herhalde okudum ama pek anladım sayılmaz 
(60 puan) tarafından
Olsun canın saolsun
0 oy
(4,089 puan) tarafından

Kız anlaşılır yazmadığını sende kabul etmişsin ya :) tek anladığım maddi anlamda Sana laf sokmuş sende ona lafını vermişsin hayır yani lafını söyledin madem artık sinirlenmeye gerek yok He bi de sandık istememiş bohça istemiş demişsin valla bohça daha pahalı ya helede bu zamanda bizde sandığı kız tarafı alır 3 yıl önce 700 e aldım saldığımı bana bohça yaptılar ama bohçam 10 bin küsür tuttu benim bi sürü eşya var bohça da 

(60 puan) tarafından
Ya düşün banada a101 in çorabını koyduğu halde kötü bi sandık aldığı halde
(4,089 puan) tarafından
Boşa saçmalıyor ya eğer öyle 300 bin masraf yaptıran bi kızsa bohçası en az 15 binliktir kaynananın bohçadan anladığı bi seccade bi tesbih bi yazma patik lif değildir inşallah
(60 puan) tarafından
O o cidden bana aldıklarından biliyorum
0 oy
tarafından
Kaynananın cevabını verdiysen eşine deme hic
0 oy
(119,122 puan) tarafından
valla uzun a anlamadim
0 oy
(1,059 puan) tarafından

Su akti gecti :D canim valla boylesinede boyle yapmak gerekir ne diyim

0 oy
(5,275 puan) tarafından
DHa fazlasını haketmiş o 300 milyarı ben duysam vay be milyarlık gelinler varmış derdim heralde o kadın kaşınmış
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Eşin anlayışlıysa anlat değilse boşver söylemene bile gerek yok içini dökmüşsün çokta iyi etmişsin ki daha yumuşak konuşmuşsun :) 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 631 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde fatmahilall12 (214 puan) tarafından soruldu
+5 oy
42 cevap 941 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,181 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,876 göst.