0 oy
2,590 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1 puan) tarafından

https://instagram.com/bebek_kapi_suslerii?utm_medium=copy_link 

Bu sayfa tarafından dolandırıldım arkadaşlar. Şikayet edip sayfasını kapattırırsak başka kimseleri mağdur edemez. 

image

image

22 Cevaplar

+3 oy
(7,654 puan) tarafından
Edemem sana niye güveneyim belki yalan söylüyorsun insanlarin hesabını kapattirip ekmegiyle oynamam
(1 puan) tarafından
Aslında yeni değilim 8 aylık hamileyim burayı giriş yapmadan takip ediyormuşum farkında değilmişim. Kadının ismi mesude melisa yenigün. İnstragma yazarsanız dolandırılan diğer kişilerde görürsünüz
tarafından
Ben göremedim neden güvenilir bir yerden almadınız ki instgramda dolandırıcılar çoğaldı ben ordan almadım bilerek cicek sepetinden aldım yani eğer böyle bir durum varsa iade etme şansınız yokmu yazdım çıktı evet dolandırıcı diyolar
(1 puan) tarafından
Maalesef bir anlık boşluğuma denk geldi görseller hoşuma gitti araştırmadan sipariş verdim. Dersimi almış oldum artık ama bunu yaşamadan bir yerden de sipariş vermiştim babynest seti aldım umarım tekrar yaşamam bu durumu
(7,791 puan) tarafından
İnstada var guvenilir yerker ben cok alisveris yaptin ama sayfa kendini belli eder.
Takioci sayisi yorumlari silinen yorumlar vs...
Zaten kendine guvenen kapıda odeme+ seffaf kargo yapiyor
(0 puan) tarafından
Bende dolandirildim bu sayfa üzerinden 480 lira param gitti hiç bir şekilde cevap vermiyorlar ürünlerde gelmedi bu şekilde insanların iyi niyetini suistimal ediyorlar hakliliar isme özel yapiyolar diye parayı gönderdim ama mağdur olan taraf ben oldum
-Reklam-
+1 oy
(1,100 puan) tarafından

image

sanırım bu sayfanın resimlerini alıp kendilerine sayfa açmış dolandırıcılar 

kardeşim burdan yaptırdı kapı süsünü 

(895 puan) tarafından
Bu sayfanin fotolarini paylasmis.bence burayada bildirmeli.gercekten cokta para vermis arkadas.bu tarz hevesli heyecanli seylere boyle uzuntuyle hatirlamalarina sebep oluyorlar ne ayip yaaa
(1,100 puan) tarafından
Sayfaya bildirdim canım henüz görmedi
(895 puan) tarafından
Diger sayfa yorumada kapali.ben herzaman yoruma kapali sayfalara supheyle yaklasmisimdir
(1,100 puan) tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne yönden dolandırıldın
(305 puan) tarafından
Bunun sayfadaki gorsellerle alakası yok cok uyduruk yapilmis ve pizza kutusuna koyup göndermişler baksana bencede dolandiricilik bu
(1,848 puan) tarafından
Pizza kutusuna koymak dolandiricilik mi oluyor? Tamam paketlenmesi güzel değildir anlarım ama dolandırıcılık olmaz bu
(1 puan) tarafından
İstediğim ürün ile gönderilen ürünün alakası yok maalesef ve bir sürü kişi varmış bu şekilde dolandırılan.
(305 puan) tarafından
Siz yazdigim seyden sadece pizza kutusuna mi takıldıniz gercekten ? Gorselle alakasi yok diyorum bunu evde kendimiz de yapariz yani bence dolandiricilik sadece para kazanmak icin yapilan bisey emek yok o zaman direk bu yaptiklarinin fotografini koysaydi baskasinin yaptigi seyleri reklam olarak kullanmasaydi
(25,224 puan) tarafından
Evet baktım sayfaya baya şatafatlı şeyler var bu gelenle alakası yok buda bir dolandırmadır
0 oy
tarafından
Hesabı bunun icinmi açtın tuhaf
(1 puan) tarafından
Hayır ben hamile kaldığımdam beri takipteyim ama burada da Bi hesap açılması gerektiğini bilmiyordum
0 oy
tarafından
Ay ne kadar verdin 
(1 puan) tarafından
230 TL maalesef benim gibi bir sürü kişi var derdim daha fazlası olmasın.
0 oy
(1,667 puan) tarafından
pizza kutusu mu o ayy ya,ik olmus parana .instgfam kullanmiyorum üste ciksinn
(1 puan) tarafından
Maalesef pişman oldum bende ama bir derste olmuş oldu bana instagramdan alışveriş yapılmamış.
0 oy
(119,371 puan) tarafından
ne siparis ettin ne geldi hani aradaki farka bakalkm
(1 puan) tarafından
Gelen ürünü paylaştım şiparişim ise görselde görünen lila renkli üründü
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bu sitede takip eden arkadaşım cikdi tiklayinca linke  basarli bir sayfa dolandırıcı olsa cokdan kapanirdi sizin beklentinizi karşılaşmamış bence kimsenin eklmegiyle oynayamam
(1 puan) tarafından
Kadının ismi mesude melisa yenigün instagram arama satırına yazarsanız bir kaç kişiyi daha dolandırğını göreceksiniz. Bence arkadaşınızı uyarın oda dolandırılmasın
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Ne bekliyordun ki ne geldi? Şikayet etmek için bunu görsek iyi olmaz mı?
(1 puan) tarafından
Sayfanın olduğu görseldeki 6. Ürünü sipariş etmiştim fakat diğer paylaştığım ürün geldi hiç alakası yok hatta üstündeki toplar bile dökülmüştü kutuya
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Sayfadaki fotoğraflar çok şatafatlı, sen mi böyle sade istedin yoksa onlar gibi istedin de bu mu geldi 
(1 puan) tarafından
Ben sayfadan görseldeki lila filli olan ürün gibi istemiştim fakat alakası olmayan diğer görseldeki ürün geldi
0 oy
tarafından
Pizza kutusunda mı göndermişler 
0 oy
tarafından
Bende geçen sene bı sayfadan aldım benzer ürün ama yorumlar kullanıcı dönüşleri falan güzeldi. Diğer sayfalardan biraz fazlaydı fiyatı ama da ona güvendim ve memnun kaldım. Sayfayı incelemedim ama nasıl güvendin?
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Instagram'da ifşa dolandırıcı sayfalar var çok takipcili olan yüzbinlerce olanı takip et oraya yaz onlar ilgilenirler
0 oy
(1 puan) tarafından
Bu kadın gerçekten bir dolandırıcı parayı aldı 3 hafta oldu ne ürün var ne cevap veren ve binlerce kişiyi magdur etmiş cimere yazdım savcılıktan suç duyurusundada bulundum cok magdur var 
(15,823 puan) tarafından
Geçmiş olsun üzüldüm
(0 puan) tarafından
Bende yaptrdm 2 hafta oldu parayida havale etmsttim keşke etmeseydim şikayet edin kapansın cevap vermiyo ürün ortada yok off off bizi buldu
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Buda hortlamış.   
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Üzüldüm valla yazikk milletin paralarinaaa
(0 puan) tarafından
Hiç sormayin bı  imsann güvenini kiriyolar güvendim hesabına attım ne bilim dolandırıcı oldugunu
0 oy
tarafından
değişim yapmıyolar mı
0 oy
(548 puan) tarafından
Yine hortlattilar
0 oy
tarafından
Eski post bu
0 oy
(785 puan) tarafından
Canım Instagram'da birsürümalzeme diye bir sayfa var orda aynı bu model kapı süslerinin malzemeleri satılıyor kendin alıp yapabilirsin yapımı çok kolay ve fiyatıda çok daha uygun 130 TL felan galiba 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 600 göst.
0 oy
7 cevap 473 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 475 göst.
25 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1701 (26 puan) tarafından soruldu

380,440 soru

11,390,468 cevap

34,899 kullanıcı