0 oy
676 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim gorumlerim ve kuzenleriyle bir yere misafirliğe gittik eşimin yanına kuzeni oturdu zoruma gitti sizce zoruma gitmesi saçma mi ya da siz gidince kim oturur önde

65 Cevaplar

0 oy
(4,102 puan) tarafından
Erkek mi kizmydi
(199 puan) tarafından
Kızdı canim
-Reklam-
0 oy
(13,764 puan) tarafından

Ay sizde böylr yapsaydiniz kiz nolcak. 

image

0 oy
(448 puan) tarafından

Genelde ben biniyorum ama bindiysede laf etmem kayinvalidem kaynanam böcekle oncelik onlara veririm no problem yani olmazsa kocami arkaya atıp arabayı ben kullanirim:D

0 oy
tarafından
Yani bayan dolu ve eşim dışında 1 erkek varsa tabiki öne binmesi doğru olan ama cift olarak gidiyosak benim binmem lazim
0 oy
(808 puan) tarafından
Kuzeni erkek değilse neden izin verdin çok saçma tepkimi verseydin 
0 oy
(182 puan) tarafından
Benim de zoruma giderdi valla
0 oy
tarafından
Kaynanam görümcem erkek kuzeni yada yaşça büyük kadın kuzenide oturabilir böyle küçük meselelere takilmam ötesi olamaz zaten
(199 puan) tarafından
Yaşça büyük değildi Canm eşimle yasitlar kızdır kuzeni cocugumuda kucağına alıp öyle bindi
tarafından
Tabikide tepkimi koyarım ne munasebet ama çok şükür aile yapımızda böyle şeyler yok
0 oy
(119,002 puan) tarafından
bizde aeaci ben kullanirim yanima isteyen otursun
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kayınvalidem varsa o oturur. O yoksa erkek varsa o. Onun dışında bn tabiki. Görümcem her seferinde numara çeker midem bulandı film diye ama nooo bn gecerim
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Tabikide ben binerim yani kuzen ne münasebet benim bulunduğum yerde o öne binecek valla arkaya geç deyip kaldrrm onu önden
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kim olursa olsun ben oturuyorum:)
0 oy
tarafından
Eğer erkek kuzeni olursa sorun yok ama kız kuzeni ölürsa derim ben oturim kız derim zaten onlar oturmaz 
0 oy
(156 puan) tarafından
Annem kaynanam Kayın babam babam abilerim kayınlarim ve baska erkekler disinda hic bir bayana izin vermemmm
0 oy
tarafından
Kuzeni erkek mi     
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Eger erkek var ise erkek biner ama eşim ne derse o olur tabi de biz mesela kuzenim ile gitsek erkek olsa o biner ama kızsa imkanı yok bindirme kendi kuzeni bile olsa bu o arabadan inerim yada hiç binmem eşim bildi için kapımı açar beni bindirir o biner sonra azına sicarim yoksa ☺️☺️
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Bizde kuzen kardeş demektir öne otursada hiç problem etmem 
0 oy
(863 puan) tarafından
Kızmış yorumlarda gördüğüm kadarıyla yaşıt yani suç kızda bence ben asla one oturmam kız değişik ne biliyim sen varken sen olmasan bile ben olsam sorun çıkarmıştım esimlede kavga etmiştim bir daha da oturamazdı 
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Erkek kuzense benim için sorun olmaz ama aksiyse tabi ki ben otururum 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ben kullandığımda yanıma  eşim biner, eşim kullanıyorsada ben binerim 
0 oy
(394 puan) tarafından

Kayınbabam hariç önü Kimseye kaptırmam:D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 195 göst.