0 oy
999 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Eşimle 2 gündür kavgaliydik sebebide şu paktayım dedi bende eve git sobayı yak duşunu al yat yarın erken kalkacaksın dedim oturuyoruz ya sonra yaparım dedi ben hastanedeyim 2 aylık bebişim var bronşit oldu 6 gündür yatıyoruz sonra eve geçmiş eşim ve beni aradı soba yanmıyor ev boş dedi bende canım 2 ödün çıkarıcam yak dedim yok dedi benmi gelim yakim hastaneden cikipta dedim sanki normalde yakiyormusun dedi Allahtan kork ben doğumumun ikinci günü eve odun taşıdım dedim ev 3. Kat aman sürekli onu söylersin artık dedi kapattım bende dünde mesajlastik içip geldin ses etmedim hakaret ettin ses etmedim dövdün ses etmedim doğum yaptım bir çiçek bile almadin ses etmedim doğum günüm geçti bir pasta bile almadin elin kadınlarına mesaj attin ses etmedim aman erken yaşta yuvam dağılmasın dedim ama yok bence biz anlaşmalı boşanalım dedim sonra kaynanamla konustum anlattım sen onu aldırma yine ararım ben seni dedi işteydi tamam dedim sonra aradı kızıştım dedi avradı niye uzuyon zaten oralarda rezil oluyor demiş sonra beyefendi bacılarını hastaneye getirdi seni annenin evine götürecek dediler bakale 10 ay ben bu çocuğu karnimda taşıdım ben doğurdum ağrıyı sızıyı ben çektim neden oğlumu bırakıp anamın evine gidiyormuşum gelmesin gitmiyom dedim ya birşey yapmiycak konuşacak çok çok iki tanede vurur dedi niye vuruyormuş gelmiyorum banane dedim gitmişler söylemişler o arada abisiyle konuştum bu cıktı geldi al abin istiyor tel kapalıymış ulaşamamış sana dedim sen benimle mi evlisin abimlemi dedi telefonumu aldı yok telefon dedi hadi gidiyok konuşacak dedi yok dedim vurdu yanımda yatan hasta abla girdi araya ayıp ya çocuklar var burda cikarmisin odadan dedi gelecek konusacam onla abla cikmiyom dedi ablada sakinlesmeden yollamam sen kavga edersin kızla git sakinles ben yollarım sana dedi buda giyordu telefonumu bıraksın kimliğim var dedim arkasında 200 tl param vardı almış telefonuda çöpe attı kadın aldı getirdi ailemi aramış bağırıyormuş bende boşanmak istiyorum pazartesi dava açacağım yeter artık çektiğim dedim biktim artık pazartesi gelsede biran önce gidip davamı açsam benim avukat tutacak param yok yardımcı olun diycem adliyede sonra acacam içim şuan öyle rahat ki boşanacağım için hem kendinden hem ailesinden tiksinir olmuştum çocuğum bile onlar yüzünden hasta oldu günahsız çocuk aldılar biz bakarız yukarı soğuk gece odun atmiyonuz dediler assa indirdiler terlete terlete hasta olmuş 6 gün oldu halen öksürüyor hırıltısıda var bilmiyorum nasıl olacak isalde başladı 

23 Cevaplar

+2 oy
(961 puan) tarafından
Görümcelerin mi diyor en fazla vurur diye? Bu nasıl aile? Abimle mi evlisin cümlesi bile ne kadsr ayıp, ahlaksızca. Kurtarılacak bir evlilik yok ortada ne yazık ki o yüzden boşanmakla en doğru kararı almışsın Allah yolunu açık etsin 
(120 puan) tarafından
Amin inşallah saygı yok ki aile kavramı yok
-Reklam-
0 oy
(704 puan) tarafından
Şiddet Varsa direk. Bitsin ne diyim 
tarafından
Rabia yaşadıklarına çok üzüldüm canım git kendini öldür ne demek ya kadın sığınma evleri var diyorlar ama oraya da sığınma bence çünkü orada bile rahat yok askeriye gibiymiş güzel bir iş bulup çalışırsan Yani evde yaparsın işini belki el işi olabilir yemek yapıp da okullara veyahutta ihtiyacı olanlara satabilirsin ancak o şekilde birazcık toparlanıp da herhalde Kendi ayakları üzerinde durursun sen bu pezevenkki çekmek zorunda değilsin Allah'ım sıkıntılarını hafifletsin yüzüne gülsün inşallah ama çevremde gördüğüm şu ki kaçarak evlenen kimse mutlu olmuyor ya sanki aile rızası alınmadığı için Allah cezalandiriyormuş gibi görüyorum ben de yanlış anlama beni sakın ama çok gencimiz böyle yanlışları sürükleniyor çok üzüldüm sana dua edeceğim :(
tarafından
Amin teşekür ederim Saol  ne yapabilirim ki bu saatten sonra çocuklarım olmasaydı belki birşeyler tek başıma yapabilir dim ama evlatlarım var onları düşünmek zorundayım Allah büyük inşallah sonumu güzel getirir duanizi eksik etmeyin Tekara teşekür ederim:-)
tarafından
Bu saatten sonra intihar etmek fikrini aklından çıkart ölmeyi düşünme bu saatten sonra evet çocukların var onlar için güçlü Bir anne olmalısın bu yüzden dikkat et kendine
tarafından
Evet bence de böyle iğrenç bir insan için ahiret hayatını yakmaya değmez çocuklarını da anneskz bırakmaya hiç değmez
tarafından
Sağolun:-):-)
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun bosan bence böyle kocadan hayır yok
(120 puan) tarafından
Amin diline sağlık aynen hayır yok valla boşiycam çocuk olur düzelir dedim doğdu daha beter oldu en iyisimi bitmesi ömür geçmez böyle hergün hergün huzursuzluk
0 oy
(1,745 puan) tarafından
HAYIRLISI OLSUN CANIM SENİN İÇİN okurken ben çıldırdım gerizekalı ya adam sana öyle yapana kadar hastane güvenliği nerede normalde almazlar içeri böyle durumda aldılar mı birde sen ve çocuğun iyi olsun yeter o sana inşallah iyileşir minik yavru
(120 puan) tarafından
Teşekkür ederiz inşallah iyileşir valla güvenliğe şikayet etmişler dünden beri kimseyi almiyorlar
(1,745 puan) tarafından
Sen ve bebeğin güvende olsun da canım üzülme ins o adam dan kurtulursun
(120 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Yani o kadar karışık yazmissinizki anlamkta zorlandım ama size diyecegim su. Anladığım kadarıyla aldatma var dayak var siddetli gecimsizlikte cabasi. Aileniz arkanizda degilmi ailenize sığının. Aileniz yoksa kadın sığınma evleri var alin bebeginizide en yakin karakola basvurun onlar szi yonlendiriyorlar bu adama minnet etmeyinn. 2 qylik bebek size muhtaç anneye muhtactir alamazlar . 
(120 puan) tarafından
Vermem canım benim evlâdım o karnına koymakla baba olunmaz onun anneside babasida benim ben olacam pazartesi acacam dava
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kesinlikle boşan . Aile olarak bitmişler . Eşin zaten hiç olmamış sakın kararından vazgeçme eğer vazgeçersen kim bilir daha nasıl şiddetler seni bekliyor olcak ..
(120 puan) tarafından
Yok yok Allah kurtarsın biran önce beni
(1,845 puan) tarafından
Amin amin ♥️ ailenin yanına mi gidiceksin ? Ailen ne diyor ?
(120 puan) tarafından
Evet aileme gideceğim sahip cikiyorlar
0 oy
tarafından
Benim esim gibi ***** mi esin ayni kafadalarmis ama bana asla vuramadi el kaldirdi tehdid ettim eline vurdum ya oyle bi got korkusu vardi ki kuzenlerim korkutmustu elini kaldirdi sen adamsan vur lan dedim viraz gozumun icine bakti elini indirdi ben yatak odasindaydim oda salona gidiyordu erkek degilsin adam degilsin iste dedim arkasindan bagirdim canm senin ailen boraz korku verseymis keske en basinsan bende bosandim 3 aylikti oglum 9 ayi bitti zaman cabuk geciyor ilerde ise girersin cocuklarinda sende kimseye muhtac olmazsiniz
(120 puan) tarafından
Bitecek inşallah pazartesi canım acacam dava
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Bu adamla evli kalıp o bebeğin de hayatini karartma canım hakkında hayırlısı olsun 
(120 puan) tarafından
Bitecek inşallah canım huzursuz büyüyeceğine ayrı anne babada büyüsün daha iyi
(1,368 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Şiddet, aldatma herşey var Allah yardımcınız olsun..
(120 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Şiddet aldatma yalan dolan varsa o iş bitmiştir. Hastane çıkışında aileni ara oğlunla seni hastaneden alıp eve götürsünler. Hastaneden çıktıktan sonra mahkemeye ver.
(120 puan) tarafından
Aynen pazartesi vereceğim şimdi açık olsa şimdi yine giderim de işte açık degil
0 oy
(850 puan) tarafından
Siz çok bile idare etmişsiniz, herşeyine göz yummuşsunuz..tabi siz de patladınız haklı olarak, bildiğim kadarıyla ücretsiz avukat veriyorlar..şiddete dair raporlar vs varsa onları da alın yanınızdaki hasta yakınının numarasını alın belki şahit durumu işi kolaylaştırır..gençsiniz, kaderinizi bir erkeğin eline muhtaç etmeyin..Rabbim yardım edecektir..Bebeğinizi büyütün biraz, işe de başlarsınız..Ben dayanamıyorum böyle şeylere, lütfen güçlü durmaya devam edin..
(120 puan) tarafından
Daha önceden olan darp raporları var şikayet te bulunmuştum Allahın izniyle hem anne hem baba olacağım hiç üzülmüyorum bitecek inşallah
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Fazla bile dayanmışsınız, şimdiden geçmiş olsun.
(120 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah bitecek hepsi
0 oy
(220 puan) tarafından
Sorun ailede aile yapısı bozuk. Görümcelerin bile en fazla iki vurur diyerek şiddeti normaestiriyor hele de abimle mi evlisin sözü kurtar kendini bu adamdan. 
(120 puan) tarafından
Aynen canım pazartesi açacağım dava Allah'ım tez zamanda kurtarsin
(220 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Allah yardm etsin canım .  Şiddet var küfür var içki var herşey var hakkinizda hayırlısı neyse rabbim onu göstersin inşallah 
(120 puan) tarafından
Amin inşallah aynı eve girmeyince bilmiyorsun iste
0 oy
tarafından
Bi sobayı yakamayip ta hastanedeki senden medet uman erkek müsvettesiyle zaten evli kalma,beceriksiz,utanmıyo da seni arayıp da sobayı yakamadim ev soğuk diye nasıl arayabilir,insan da birir onur olur gurur olur,nasıl yüzü kizarmamis.

bide hastane ortamını geçtim evde dahi bir tokat atmaya hakkı yok,o eli alırlar g.tüne sokarlar adamın. 
(120 puan) tarafından
Pazartesi bitecek inşallah herşey anlaşmalı ya hemen sonuçlanır inşallah
tarafından
Valla şiddet karı kız ayakları sorumsuzluk olmasa bacım yuvanı yıkma her şey düzelir derim ama elle tutulur yanı kalmamış ki. Hakkında hayırlısı olsun,anlaşmalı olursa hemen biter merak etme kurtulursun bir an önce,çekişmeli olursa da hiç dert etme
(120 puan) tarafından
Inşallah biran önce biter anlaşmalı olacak bacım
0 oy
(524 puan) tarafından
Off off daha neler duycaz yaa elleri kırılsın o herifin. Rabbim yardımcın olsun. İnşallah tek celsede kurtulursun o adiden. Bebeğinle güzel bi hayat kurarsınız kendinize. 
(120 puan) tarafından
Amin inşallah dört gözle pazartesiyi bekliyorum
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Sakın ama sakın hiç üzülme . Biran önce bu ****** dan kurtulmaya bak . 
(120 puan) tarafından
Aynen valla icim çok rahat ayrilacaz diye
(5,557 puan) tarafından
Herşey gönlünce olsun canım
(120 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,247 puan) tarafından
En doğru kararı vermişsin allah yardimcin olsun calişip ayaklarinin üzerinde durursun inşallah bebeğinle yeni bir hayatin olur 
(120 puan) tarafından
Inşallah diline sağlık
0 oy
(704 puan) tarafından
Hani geldi bana vurdu diyene kdr acaba dedm çıldırmış sinir olmuş sinirle yapmş olabilirmi bnm eşimde bazen snirlndimi saçma ***** şeyler yapabiliyor ama vurması bni bitirdi. Bide bi kere vurur fln demşler ya ablaları mi ne demkki aile ztn şiddete meyilli. Herkes çok karşıdır elbet ama bn şiddete çok karşıyım çocugun şiddet görerek büyümesi büyük travma eşim bazen kızıma döverim bak diyor vurmadı hç ama onu demesi bile kavga sebebi bizim evde Allah kmseye ölesini nasip etmesin 
(120 puan) tarafından
Aynen işte bosanacam taburcu etsinler de pazartesi
0 oy
(394 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım eğer ailen arkanda duruyorsa ve şiddet varsa boşan 
(120 puan) tarafından
Bosanacam canım hastaneden taburcu olalım da

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,243 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy