0 oy
1,264 göst.
Diğer kategorisinde (6,810 puan) tarafından
Kızlar biliyosunuz bayramın 2. Günü esimle kavga sonucu baba evindeyim şimdi oğlumu sormak için msj attı iyi falan dedim Sonra ne olcak bizim bu halimiz araya soğukluk girer birbirimize ısınamayız dedim çünkü hiç bir adım yok ortada oğlumu 1 senedir annemler büyütülüyor hazr çocuğa bile sahip çıkıp bakamadılar 

Bende bunları onunla konuştum anlaşmalı boşanalım birbirimizle alakamiz  kalmasın çocuk kararını mahkeme ne derse o olsun dedi cevap vermedim

16 Cevaplar

+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Eşin fırsattan istifade yapmış gibi geldi bana . Ortada buyum bir sorun yoksa neden bir adım atmıyorsun sevmiyor musunuz artık birbirinizi şiddetli geçimsizlik yoksa birkez daha deneyin yuva kolay kurulmuyor 
(6,810 puan) tarafından
Ama onlar için çok kolay canım cok ben kaç gündür surdayım surdan biride gelipte yuvanızı kurtarın demiyor onlar giderse gitsin kararındalar
(2,548 puan) tarafından
Onlara ne?  Senin için önemli olan kocanla arandaki muhabbetin seviyorsan herşey bu kadar basit olmamalı
(6,810 puan) tarafından
Kocam cok anac  onun iki sözüyle gelip benimle evde kavga çıkarıp boğazıma oturdu resmen
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu nasıl bi bitmişlik bayaa vazgeçmişsiniz..

Bence cocugunuz icin bi kere daha deneyin böyle ayrilik mi olur??? Eger cok buyuk bi sorun yoksa 1 kere daha denemeye deger..
(6,810 puan) tarafından
Benim için büyük bir sorun yok sadece baya büyüten taraf onlar oldu
0 oy
tarafından

Canım o çocuğa yazık yaa bence fevri davranma çocuğunu düşün lütfen olan hep çocuklara oluyor :(

(6,810 puan) tarafından
Ben boşanmak istemiyorum ama bunu asla o na demem daha önce demistim başıma kahmisti
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Esin bahane aramis sende firsat vermissin bu kadar
(6,810 puan) tarafından
Yani ben kimsenin peşinden koşamam beni çok yipratti
(6,203 puan) tarafından
Ne yasadiginizi,o evin icinde ne oldugunu sadece siz biliyorsunuz o yuzden suan yorum yapamiyorum ama ayrilma nedeni sadece siddet ve aldatma degil,bir insandan bıkmak,tukenmek bile bir sebep ama iyi dusunun oturup iyice konusun
0 oy
tarafından
Siz hic anlasamiyorsunz canim dogru karar bnce  ama hic sanmiyirm boşanacgnizi  esin belkide agzini aradi
(6,810 puan) tarafından
Neden böyle düşündün peki
tarafından
Neyi cnm
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Hiç mi sevmemiş bu kadar çabuk vazgeçiyor çocugun hatrina bir kez daha deneyin 
(6,810 puan) tarafından
Çok vazgeçti defalarca dondu
(3,701 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Milletin lafıyla bogazını sıkan adamdan koca olsa ne. Sen seviyorsun belli ki. O yüzden fazla bişey demek istemiyorum
(6,810 puan) tarafından
Tartışma esnasında bagiriyomusum millet duyuyomusun sesimin tonuna dikkat edecekmisim  sözde bunun için ekmiş bogazimi
tarafından
Bende bağırıyorum boğazımı sıkan olmadı hiç. Bu geçerli bi sebep değil canım. Yuvanda mutluysan konus ama cok istekli konusup yalvarıp kendini küçük düşürme kendini bi *** zannetmesin. Kaynananla da kocanı düşman etmeye çalışma anası sonucta. Bosver o görüssün etsin muhattap olma
(6,810 puan) tarafından
Yaa ben herzamn dedim gidiyosan bak kapı orda ama ben bi yere gitmem ben sanada kimseye gitme etme demem dedim ben burdayım kesinlikle gel beni al demem
Dün sadece oglumdada bakarsın ozaman dedim ne o orda sknti mi var bakmıyorlar mi size deyip hemen lafa atildi
0 oy
tarafından
Herkes eşine suç bulmuş ama bu hikaye de senin de suçun var sende haklı değilsin postlarını okudum bir et yüzünden evde kavga çıkarmışsın resmen bu olayları oturup adam akıllı olgun iki insan gibi konuşmanız lazım ben şuan senin hatanın olduğunu söylediğim için benden nefret edeceksin farkındayım ama gerçeği bu... Eşinle konuş ve tekrar bir yol düşünün 
(6,810 puan) tarafından
Senden nefret etmem benim derdim asla et değildi ***** yerine konmak zoruma gitti
tarafından
Sen akıllı bir kadınsın mantıklı düşün sen ne yapmak istiyorsun asıl önemli olan. Bu boşanmak seni mutlu eder mi yoksa yuavn da mı mutluydun
(6,810 puan) tarafından
Yuvamda ben cok mutluydum  canım ama annesini sevmedigim için herşeyi bana batıyordu
0 oy
(385 puan) tarafından
Belkide blöf yapiyodur canim. En iyi onu sen tanirsin. Eger ayrilmak istemiyorsan biraz daha sabret cevap yazma. Ozlediginde daha duygusal yanini gostericektir
(6,810 puan) tarafından
Kesinlikle canım blöf yapıyor daha önce cok yapti
0 oy
(69 puan) tarafından
Ben de eski postlarına baktım biraz, haklısın ama akılsız davranmışsın.. Eşin madem anneci, sen de çaktırmadan kaynanaya haddini bildirecektin.. Her şeyi eşinin gözü önünde yapmışsın... O da seni görmüş zaten anneyi görmemiş... Kaynanaya kocaya ona buna laf anlatmak yerine tamam canım diyip, kendi bildiğini okusaydın keşke... Ama karakter işte kimse kolay kolay değişmiyo.. Şimdi yok yere yaşlı bir bunak yüzünden bebeğinin dağılmış bir yuvası olacak.. Keşke eşinle konuşsan, çocuğun tarafından bakabilseniz olaya... 
(6,810 puan) tarafından
Aynn bunak anası yüzünden canım bu yiktigi ilk yuva değil ki
0 oy
(48 puan) tarafından
Keşke bisey olsa da aileme anlatabilsem bizde bosansak evin içinde çok mutsusuz sürekli kavga sürekli bi bağırıp çağırma oğlum da artık bana bağırınca eşim ağlayarak koşup uzaklaşıyor o da sürekli bagriyor biz evde ne yaşarsak onu yansıtıyor keşke bi çıkar yolum olsa da bende boşanabilsem.. 
(6,810 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun oğlum kaç yasinda
(48 puan) tarafından
22 aylık ve 7 haftalık hmliyeim
0 oy
tarafından
Bende merak ediyordum seni döndün mü eve diye hakkında hayırlısını versin Allah iyi düşün taşın 
(6,810 puan) tarafından
Canım benim boşanmaya niyetim yok saçma sapan bir hâl aldı bizim is
tarafından
O zaman biraz alttan alarak konuş bakalım ararsa
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Hakkında hayırlısi olsun inşallah
0 oy
(13,613 puan) tarafından
Allttan al yuvana sahip çık.evladin için..
0 oy
tarafından
Bence seni çaresiz bırakıp köşeye sıkıştırıp her dediğini kabul etmen için bi oyun yapıyo aklınca. Lafla boşamak kolay. Seni korkutup sonra tamam bi şartla boşanmayız artık böyle böyle olacaksın diyip kabul ettirecek herşeyi . Bence kesinlikle böyle 
(6,810 puan) tarafından
Kesinlikle canım dediklerinde cok haklisin
0 oy
(6,053 puan) tarafından
He oldu canim o kadar sikinti ni cektim bo.k anlasmali bosanirim surun deseydin lafa bak bide hakim cocugu kime werirseymis tarladan topladik sanki cocugu mal mi neci

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,650 göst.
31 Ağustos 2018 Aile kategorisinde Pelin0759 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 999 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Sedaades (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 855 göst.
6 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 851 göst.