0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Kizlar rüyamda eşimle ben yeşil bir yılandan kaciyoduk  sizce ne olabilir

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Google > rüya tabirleri >yeşil yılan görmek >enter dene istersen :) 
(4,875 puan) tarafından
☺️☺️
☺️
-Reklam-
0 oy
(220 puan) tarafından
Allah Hayira Getirsin buradaki kişiler rüya tabircisi değil en iyisi netten bak ama yılan görmek düşmana işarettir.
(51 puan) tarafından
Amin. Biliyorum tabirci olmadıklarını herkesin kendine has görüşü vardır bu da benim için önemli netten baktım birkaç yer zıt yorum geliyor
(51 puan) tarafından
Ya hem tabirci değil diyorsun hemde tabir yapiyosun :)))
(220 puan) tarafından
Yeşil yılanın ne olduğunu bilemem ama belli rüyalar vardır bunlar kötüdür yılan görmek köpek görmek rüya da kıyametin kopması vb.
0 oy
(524 puan) tarafından
Hayırdır inşallah yeşil renk iyidir canım. 
(51 puan) tarafından
Ewt yeşil iyidir  yılanın yeşilliği de ne bilim
(524 puan) tarafından
Ahahha sabah sabah güldürdün :D ben de bi kere rüyamda beyaz fare gördüydüm :D
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Hayırlara vesile olsun canım. Ne kadar doğru bilmiyorum ama internette böyle yazıyor.

Rüyada yeşil yılan görmek kişinin bir düşmanı olduğuna yorulur. Bu düşman art niyetli ve sinsidir. Yeşil yılan olarak görülen düşmanın kişiye zarar vereceği, bu düşmanın art niyetli ve takva sahibi olduğu söylenir. .

(51 puan) tarafından
Doğru iyi görünen eltim gibi:)
(4,584 puan) tarafından
Art niyetliyse nasıl takva sahibi oluyor? Kafamda deli sorular :D
(2,139 puan) tarafından
Hahaha hiç dikkat etmemiştim doğru valla. Demek ki uydurma bunlar.
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Hayr olsun. Allah bilir tabii ama internette din düşmanlarına tabir olunur yazıyor. Belki de onlardan korkuyorsunuz gerçek hayatta.
0 oy
tarafından
Bende geçen ay yeşil ve siyah yilalar gördüm ama benim en çok dikkatimi çeken ve dikkat ettiğim yılan yesildi. Siyah bir poşetin içindeydi. Rüyanın anlamını. Ne olduğu hakkında bir fikrim yok. Ama internetteki saçma yorumlara bakma. Mehmet Emin kırgın, kirmani yorumu gibi kişi ismi verilen yorumlara sadece değer ver derim ben.  

İnternette bütün rüya tabirlerinde ya düşman demek ya rızık demek ya hastalık demek ya dedikodu yada güzel bir haber alacan demek diye döndürüp donrupnyaziyolar
0 oy
(394 puan) tarafından
Yılanın anlamı kötü ama sen yine Google amcaya bir soe
0 oy
(1,786 puan) tarafından
İyi görünen biri size karşı iyi niyetli değil ama siz ondan uzak durarak iyi yapıyorsunuz. Rüyada kaçmak Allaha yaklaşmaktır.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 206 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 57 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,674 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,921 cevap

34,834 kullanıcı

...