0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
16 aylık ve artık bezi dolmuyor birde bugün gece taktiğim bezde boştu şimdi baktım bu normal mi sizin 16  aylık  bebekleriniz nasil

3 Cevaplar

0 oy
(11,608 puan) tarafından
Bence normal canım kasları gelişiyor demekki gece kuru kalkiyorsa belki bezi bile atabilirsin 
tarafından
yeniden gösterildi
Bende korkuyorum acab bobreklerinde falan bı sıkıntı mı var ki diye olsa nasıl olur bebeğim bilginiz var mı
tarafından
Canim şimdi büyük tuvaletini yaptı hem bezi dolmuş acaba büyük tuvaletinden bezi dolar mı
(11,608 puan) tarafından
Gece yapmamış ya canım tutmuştur küçük tuvaletini büyüğünü yaparken de ikisi bir çıkmıştır  :) 16 ay çok da küçük değil canım yeğenime doktoru gece kuru kalıyorsa bez atmaya hazırdır demişti siz takipte kalın sinyal veriyordur zaten tuvaletini yaparken belki 2 yasa gelmeden atacaktır bezi :) kimi çocuklar kendi söker atar artık rahatsız olurlar bezden
-Reklam-
0 oy
(669 puan) tarafından
Benimki 15 aylık gece kalktığı için su mama falan veriyorum sabaha doluyo seninki gece kalkmıyosa normal gündüz bol su içir akşamdan karnını iyi doyur 
tarafından
Sürekli elinde su ile geziyor kızim gecede emiyor a bu gece emmedi fazla
0 oy
(9,849 puan) tarafından
Benim kız 18 aylık dün gece hiç çiş yapmamış 13 saat süt içirdim yaptı belki sıvısız kalmıştır benim kız hastaydı bişey yememişti o yüzden boştu bezi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 554 göst.
0 oy
6 cevap 231 göst.
0 oy
5 cevap 142 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

384,163 soru