0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar çok özür dileyerek ve utanarak soruyorum 34 haftalık hamileyim bekarlığımda da vardı hamile olduğundan beri de mantar sorunum var özel bölgem çok kaşınıyor krem kullanıyorum fitil kullanıyorum kâr etmiyor oranın soyulduğunu hissettim kabuk bağlamış sanki kaşımaktan yara olmuş bikini bölgesi aynayla baktım su toplamış hep. nasıl geçer bu yara Çok canım yanıyor ve geceleri kaşınıyor duramıyorum :'(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı durumdaydım 1 hafta önce doğurdum ben sirkeli suyla taharetlendim hep kaşıntısı geçiyor 
tarafından
Allah bağışlasın canım darısı bana İnşallah ben de sağ salim doğururum o kuruluğu nasıl geçiririm onun için bir çözümün var mı
tarafından
Allah razı olsun Allah bir avazda kurtarsın inşallah  Yok malesef kuruluk hep var :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Krem fitil kullan, pamuklu çamaşır giy, nemli tutmamaya özen göster, çamaşırlarını ütüle giy, dar giyme hava alsın, günlük ped kullanma. Bir de detaylı kontrol ettir. Bende de sürekli tekrarlayan bir mantar durumu var malesef. Bununla ilgili altında yatan sebebi araştıran birimler varmış oraya gidicem. 
tarafından
Çok teşekkür ederim canım peki o kuruluk ve yarayı nasıl geçiririm bir fikrin var mı
tarafından
Onu bence elleme krem fayda eder inşallah. çünkü gebelik var ekstra başka bir krem ya da bişey kafana göre kullanma doktoruna sor derim.
0 oy
(119,519 puan) tarafından
gebeyken bisi yapma kontrolunde dr soyle bi 
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Travazol krem sür ağrısına iyi gelir
0 oy
(465 puan) tarafından
Kuru tutucaksin kuzum birde sirke ile temizle ve pamuklu ic camasiri giy naylon felan sakina giyme 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 309 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
9 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 225 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
28 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...