0 oy
824 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Bebegim 4.5 aylik oldu ve kendi annem babam kardeslerim hala gormeye gelmedi . Artik esimin etrafindaki insanlar ailen hala gelmedi mi sen uvey misin vs. Diye şaka yaptiklarini saniyorlar ama cok zoruma gidiyor . 

19 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Neden kuzum uzaktalarmı 
(29 puan) tarafından
Evet uzakta yaşıyorlar ama 2 sehirde evleri var biri bana 2 saat mesafe de diger ev 24 saat uzakta otobusle
(29 puan) tarafından
Ama babam gecen ay annemde gecen hafta 2 saat yakinima kadar geldiler bana hala gelmediler
Elleri bos gelmek istemiyorlarmis ayip olurmuş halbuki boylesi bana daha ayip hic bisey istemiyorum sadece gelsinler
(14,428 puan) tarafından
Allah allaaah yavrusu doğum yapmış bi anne görmeden nasıl durabiliyo hem bebeği hem seni
(29 puan) tarafından
Bi keresinde goruntulu konusurken anneni tanidin mi dedi bebegime bende gormedigi insani nasil tanisin dedim dalga gecer gibi teknoloji gelisti boyle de goruyor ya deyip guldu ama zoruma gidiyor iste
(3,419 puan) tarafından
Resmen annen dalga geçmiş 4.5 ay gelmiycek ben ona tlfonda çocuk gistercem avucunu yalar anca herkez anne olamıyor birkez daha anladım
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Neden gelmediler peki canım
0 oy
(394 puan) tarafından
Niye gelmiyorlar canm sordun mu annengile
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Niye gelmediler. Uzakta mi yaşıyorlar yoksa çok mu yaşlilar. Yani vardir mutlaka bir sebebi. 
(29 puan) tarafından
Annem 40 babam 50 yasinda
0 oy
tarafından
Neden gelmiyorlar canım sordun mu hiç 
(29 puan) tarafından
Maddi sıkıntı ama gormek istediklerini cani gonulden hissetsem ben bebegimi alip gidicem yanlarina sirf gorsunler diye
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ayıp tabiki gelmesi lazım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden gelmediler ki
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Salaklar üveyim evet bi sorun mu var diyip kapat ağizlarini neden gelmediklerini bilemeyiz ki arayinca gelmiceksiniz heralde hiç merak etmiyorsunuz diye çıtlat bakalim
0 oy
(9,667 puan) tarafından
Doğumda gelmeleri lazımdı kusura bakma d millet kızı doğurdu diye Almanya'dan geliyor 
0 oy
tarafından
Başka ülkede yaşasalar gelemedi denirde neden gelmediler çok ilginç koşa koşa gelmeleri lazım hatta
0 oy
tarafından
Benim de sadece bir gün geldi  annem  başka kimse gelmedi  kendi memleketimdeyim bütün aile akraba burda bizde de eşim in ailesi. Aynı böyle diyolar  neden gelmediler  niye gelmiyolar seni sevmiyolar mı filan onlar şakasına filan   söylemiş oluyor lar ama çok ağırıma gidiyor benim de  yetmez miş gibi  arada bir arayıp herkes bana kızıyo  neden gelmiyon  özledik diye  ... Yemin ederimg geçer sabret diye diye ağzımda diş kalmadı  sıkasıka dişlerim. Kırıldı hep   çok zor bir  durum   allah ın. Düşmanıma  vermesin bu duyguyu 
0 oy
(850 puan) tarafından
Ailesiniz açık açık söyleyebilirsiniz bence hislerinizi..
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Benim kardeşlerim öyle yaptı ben sildim canım 
0 oy
tarafından
Canım eğer ailen uzakta ise gelememeleri normal değil mi bak kendin de söylemişsin elleri boş gelmek istemiyorlarmis sonuçta anane dede torunlarına hediye almak isterler durumları müsait değildir belki üzülme. Benim de ailem bana 18 saat uzaklıkta doğumda annem geldi bebeği doğru düzgün göremeden gitti yogunbakimda kalmıştı çünkü. Sonra da gelmediler kış günü hem maddi hem manevi yollar kapalıdır belki böyle şeyleri takma üzülme siz aile değil misiniz evlat olarak beklersin tabii ki ama onlar da büyük olarak elleri dolu gelmek ister mesafeler uzun biliyorsun yakıt fiyatları uçuk. Söylediğin mesafeye şu şartlarda gek git 2000 lira yakıt gider zaten durumları müsait değildir yoksa onlar da istemezler mi evlatlarının yanına gitmeyi torunlarını görmeyi 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım belki elibos gelmek istemiyor lar dir biseyler alıp öyle gelirler  belki
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Torunlarını merak etmiyorlar mı hayret ilginç yanı 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Bu gün post hortlatma günü arkadaşlar harikasınııız son gaz devam :D :D
0 oy
tarafından
Sende uzuluyosun neden gelmiyolar gel de artik sende bisiy istemiyorum ozluyorum ya ne garip insanlar var
0 oy
(29 puan) tarafından
Gecen ay ben gittim bi sebepten dolayi o zamn annemle butun baglarimi kopardim da geldim numarasi bile yok kimsenin onlarda aramiyor bende 

Sonunda anladim ki annem icin babamdan baska kimse önemli degil 

Babam icinde annemden baska .

Birinden biri evladim demedigi icin bu kadar kolay oldu bizden vazgecmeleri bunu anlayali 1 ay oluyo 

25 sene sonra artik kendime neden diye sormayi biraktim ve kendi aileme odaklandim artik.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 249 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 128 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

381,390 soru

11,418,095 cevap

34,973 kullanıcı

...