0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (1,691 puan) tarafından
dun aksam 6 da dofum yaptim ama hala sutum gelmedi bebek emiyor ama ben sıktıgımda vs sut yok ne yapabilirim

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anca cnm bol bol emzir 

Sürekli şekerli çay iç bol bol su iç hurma ye kayissi tüket eve gectiysen sıcak duş al
(1,691 puan) tarafından
tmm tesekkurler :)
tarafından
Bu arada Allah analı babalı büyütsün ❤️sağlıkla
Bol bol emzir su iç soğan ye yemeğini aksatma bebek uyudukca sende uyu
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bol su

Un helvası 

Islık helvası 

Hoşaf 

Seni susatacak bol su işitecek şeyler tüket tam mevsimi balık ye bol salatayla 

Bolcada bebisi emzir bir kaç güne iner sütun inşallah hiç öyle şakır şakir süt gelecek diye bekleme canım kimsenin öyle sütü inmiyor emin ol zaten bebeğin midesi kiraz çekirdeği kadar emdiği iki yudum ona çok çok yeter 
0 oy
tarafından
Rabbım analı babalı buyursun canım hıcbırsey degıl vok su içmen lazım günde 3-4 lt anca ıner süt 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gelir kuzum daha sıcak duş al göğüslerine iyice tut suyu,süt kanalları açılır 

Analı babalı büyüt inşallah
0 oy
(594 puan) tarafından
Pompa varsa pompayla düzenli olarak 15er dk Çek göğsünü benimde ilk doğumumda hamileyken gelen süt doğumdan sonra 3 gün gelmemişti pompayla sağa sağa geldi 
0 oy
(378 puan) tarafından
Canim ilk uc gun sut zaten damla damla gelir elinle siksan bile ya damla cikmaz ya bi damla zorla cikarirsin, 3 gun sabret emzirmeye devam et o bi damla sut cok kiymetli birden cok artacak merak etme
0 oy
tarafından
Tahin helvasi da tüket
0 oy
tarafından
Benim 3 gün sonra geldi çünkü bizde genetik. Sen şimdilik mama artı süt takviyesi yap canım sarılık olmasin. 
0 oy
(15,666 puan) tarafından
Canım sıkarak anlayamazsın sen emzir emzirdikce salgılanır sütun saatte bir emzir iki göğüs ten de ve şekerli açık çay iç komposto yap rezene çayı al.ic bol su iç ve sıcak duş al göğsünü ov sıcak suyla.gelecektir insaAllah 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Öyle oldu benimde. Bebek emiyor ama süt göremedim. 3.günde görebildim 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bol bol su tüket ve lohusa şerbeti falan içebilirsin canım sütün şimdilik ona yetiyordur canım 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Emzir Mama ver bende normal yaptım 5. Gün geldi gece bile uyandım önce emzirdim sonra mama verdim sürekli emzir gece gündüz zaten yok mama verip yatırayım deme ağladıkça ver göğsünde uyut zor uykusuz oluyorsun ama değiyor 5. Gün geldikten sonra bi daha da mama vermedim sadece emdi sıkıntı etme 
0 oy
tarafından
Duş almak çok önemliymiş ya
0 oy
tarafından
Bebek bölümünde bi karışım var canım en çok cevaplanan sorulara gir orda benimde üzüntüden kesilmişti o karışimi yaptım bana yaradı sende dene belki olur, bide rezene, bulgur pilavı bol sıvı ve çorba tuket süt yapar
0 oy
(676 puan) tarafından
Canm emege devam etsin gelir inşallah 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gelir sen sık sık emzir 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Gelir canım üç dört güne anca gelir o 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Ay bende 1 ay oldu dogm yaptm asiri o konuda sikinti yasadim birincisi bol bol emzir sag ikincisi rezene cayi ictm cok sukur bi haftaya kdr duzeldi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Emzir emzirme sonrası mama ver sarılık olmasın emzirmekten vazgeçme elbet gelecek güzel anne 
0 oy
tarafından
Kesinlikle tahin pekmez 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde soruicin (1,691 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 415 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aylin35ksk (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 251 göst.