0 oy
435 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
Kızlar 36 haftalık hamileyim ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse bebeğin hemşireye verilecek kıyafetleri ile benimde üstüm verilecek mi ya da üst olmasa da hasta bezi verilecek mi içeriye şu anlık doğumum normal gözüküyor normal de pala sezeryan da olsa bezi hemşireye vermem gerekir mi yoksa oda da mı giyeceğim  şehir hastanesinde doğum yapacağım 

12 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Hayir kendileri bez takiyor zaten sadece bebek kıyafetleri sen odaya geçince giyiyorsun 
(573 puan) tarafından
Yani afedersin odaya geçince altım bezli oluyor değil mi :)
(7,654 puan) tarafından
Evet bnm öyleydi
(573 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim sağolun
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Ver kuzum hasta bezi bebek bezi hepsini ver
0 oy
tarafından
Bezi kendileri vermişti bana kendi üstüm falan yanımda yoktu sadece bebeğinkiler vardı odaya çıkınca kıyafetleriöi falan gyindim
(573 puan) tarafından
Afedersin de canım yani doğumdan çıkınca altım bezli mi oluyor oda da refakatçi mi bezliyor :)
tarafından
Ordaki görevlilwr sen yataktan kalkmadan bezliyorlar canım :)
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Yok canım verilmez sadce kıyafet bebeğin
(573 puan) tarafından
Refakatci mi bezleyecek acaba canım :)
(17,723 puan) tarafından
Evet canım ama hasta bakıcı varsa oda bezler sen bi sor ona göre ayarla
0 oy
tarafından
Canım hasta bezini hastane verdi ( özeldi bu arada) ayrıca eve çıkartırkende bir paket verdiler. Kanamam çoktu.

Yeni doğan setini verdim oğlumun birde hemşireye 
(573 puan) tarafından
Annem eski doğum hastanesi vardı orda bağlayıp çıkartıyorlardı diyor ama şrhir hastanesi nasıl sistematik olarak hiç bilmiyorum :(
0 oy
tarafından
Sadece bebek kıyafetleri,battaniyesi, bez vs veriliyor. Anne odaya alınınca giyiniyor.
(573 puan) tarafından
Bezde mi refakatçi tarafından giydiriliyor :)
tarafından
Bez kullanmadım ben ped taktım . Üstünü de duruma göre iyi hissedersen kendin giyebilirsin illa biri giydirmesi gerekmez.
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Yok canim zaten onlar bezliyor bebeginkileri ver sadece odada hemsire hem bezi degistiriyor hem uzerini giydiriyor
(573 puan) tarafından
Bende üstümü refakatçi giydiriyor sanıyorum :)kaynanam kalacak büyük ihtimal eğer o bezlerse çok utanırım diye soruyorum :)
(7,248 puan) tarafından
Yok kız hemsire yapar yapmazsada cağır yardim edermisin de
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Kendi giyeceklerimide vermiştim ben. Doğumhaneden çikmadan giydirdiler beni. Bezi kendiler taktilar. 
(573 puan) tarafından
Devlette mi özelde mi :)
(13,833 puan) tarafından
Özelde yaptim canim.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayır canım sen odada hazır tut odada giyinceksin
(573 puan) tarafından
Ay kaynanam kalacak yanımda altımı o bezlerse aşırı utanırım :(
(25,224 puan) tarafından
İlk hemşireler yapıyo canım sonra sen ayaklanınca kendin halledersin zaten ben öyle yaptım depend al kendine külot gibi çok kolay giymesi
0 oy
(230 puan) tarafından
Bana kendileri bez taktı üstümü giydirdi öyle çıkardılar doğum haneden özelde yaptım doğumu
0 oy
tarafından
Ben bebek bezi koymuştum ama kullanmamislardj hasta bezi aldırdım eşime kendime onuda kullandirmadilar sezeryan olmuştum ben son anda bebek bezi kullandirmislardi banada hasta bezide evde öylece kaldı 
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ben sadece bebişin kıyafetlerini verdim beni odaya getirdiklerin de altım çıplaktı üstümde çıplaktı önlük vardı bez falan takılmadı sezeryan oldum bide sabaha karşı gelip üstümü giydirip bez taktılar zaten sonda takiliydi bende heralde oyuzdyen takmadilar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
5 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lale030507 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 315 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
24 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Acemianne07 (119 puan) tarafından soruldu

379,094 soru

11,348,003 cevap

34,814 kullanıcı

...