0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Kizim 21 aylik aylardir cogu zaman tuvalete yanimda goturuyordum aşina olsun ogrenmesi kolay olsun diye çiş, kaka, tuvalet,el yıkama, havlu terimlerini biliyor bugun 2 defa buyuk tuvaletini yapti ikisindede acıyor dedi oyle fark ettim aslinda altinda cok durmuyor bezleri altı pisikte degil ama buyuk tuvaletini yaptigini aciyor diyerek soyledi bana 2 defa..ben bundan sonra nasil bir yol izlemeliyim bu arada altini degistirmeyi hic sevmez zorla degistiririm sizce tuvaletini ogrenmesi icin bi adim mi bu sevinmeli miyim

5 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
Zorlamadan dene bi bakalim kimisi cok erken ogreniyor
-Reklam-
0 oy
(561 puan) tarafından
Fırsat bu fırsat dene bence :D belkide ilk sefer de tutup öğrenecek hadi inşallah :))
0 oy
(319 puan) tarafından
Lazimlik al evde elinin altinda dursun oturmasini falan ogret bezsiz gezdir inan hemen alisiyorlar. Israrci olma kizim tuvalet orda cisin geldiginde yap tamam mi de ikide bir cis cis diye tutturma birak altina da yapsin o zamam anliyor tuvalete yapmasi gerektigini ☺☺
0 oy
tarafından
Kabız olmustr canm  
(462 puan) tarafından
Yok kabiz degil buyuk tuvaleti cok kati degil biraz sıvı
tarafından
O zmn klvzete alistrn ogrensn lazmlik ta ogretnce yendn klvzte gecince zorlanıyor çocuk
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Artık bezden rahatsız oluyor demek ki öğret bence hiç bi sıkıntı olmaz konuşabiliyor tuvaletten de korkmuyor bence bu ikisi yeterli yaş olayına çok da takılmamak lazım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 129 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 391 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde Damlasafis (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 395 göst.
3 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
3 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

377,273 soru

11,290,309 cevap

34,704 kullanıcı

...